Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'standy':

 • Prywatne Przedsiębiorstwo MARC sp. z o.o. »

  Prywatne Przedsiębiorstwo MARC sp. z o.o.

  Od wielu lat produkujemy materiały POS wykonywane na bazie tektur falistych oraz litych. Specjalizujemy się w wielkoformatowych realizacjach typu standy postaci ludzkich, regały reklamowe, standy na ulotki, displaye i inne POSy. Wykonujemy również opakowania kaszerowane w niskich jak i dużych seriach. Posiadamy bogate doświadczenie oraz park maszynowy pozwalający wykonać praktycznie każde opakowanie. Wykonujemy również usługowo kaszerowanie oraz wykrawanie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA "ELLERT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  DRUKARNIA "ELLERT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W ofercie przedsiębiorstwa Ellert znajdują się profesjonalne usługi poligraficzne. Firma jest drukarnią prowadzącą swoją działalność od trzydziestu lat. Specjalizuje się w zakresie druku wielkiego formatu, czy też przestrzennych elementów reklamowych, w tym głównie standów oraz ekspozytorów. Firma podejmuje się też wykonania zleceń na opakowania kartonowe oraz kaszerowane. Wszystkie zlecenia wykonywane są też według standardów ISO 9001, ISO 22000 oraz FSC.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO REKLAMY "AVATAR" S.C. SERGIUSZ NOWAK, PAWEŁ POLAKOWSKI »

  STUDIO REKLAMY "AVATAR" S.C. SERGIUSZ NOWAK, PAWEŁ POLAKOWSKI

  Studio Reklamy i Drukarnia Wielkoformatowa AVATAR to lider na polskim rynku, którego główną specjalizacją są usługi w zakresie drukowania wielkoformatowego oraz rozmaitych artykułów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi folie na okna i szyby, tablice reklamowe, banery, standy i plakaty. Oferowane produkty wykonywane są na najlepszym sprzęcie wiodących producentów. Przekonaj się już dziś o naszej fachowej obsłudze klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 16 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARTOSZ MICKIEWICZ MILO »

  BARTOSZ MICKIEWICZ MILO

  Producent standów MILO oferuje różnego rodzaju standy reklamowe, standy planszowe, stendy na ulotki, standy tekturowe, standy kartonowe, standy z nogą, display-e reklamowe, ekspozytory reklamowe, szafy tekturowe, standy z półkami, displaye kartonowe, opakowania ekspozycyjne, potykacze tekturowe, potykacze kartonowe, wobblery reklamowe, standy przestrznne, standy bryły, stady 3D, standy eliptyczne, stendy soczewki, standy typu lama. Dostosowujemy produkt do Państwa potrzeb i produktów, które chcecie zaprezentować.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »