Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'sprzedaż domów':

 • BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAGNUM S.C. MAŁGORZATA GRZELAK, JOLANTA WOŹNIAK »

  BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAGNUM S.C. MAŁGORZATA GRZELAK, JOLANTA WOŹNIAK

  BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAGNUM działa na rynku nieruchomości od 2006r. Licencjonowani pośrednicy oferują kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Usługi świadczymy na podstawie zawartych w formie pisemnej umów o pośrednictwo w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Gwarantujemy: - bogatą ofertę nieruchomości - pełną, szybką i profesjonalną obsługę notarialną - pomoc w uzyskaniu kredytu

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EURO-INWEST Sp. z o.o. »

  EURO-INWEST Sp. z o.o.

  Euro-Inwest, Firma budowlana zajmująca się budową domów, transportem, sprzedażą kruszyw. Wykonujemy także inne usługi budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Firma budowlana EURO-INWEST Sp. Z o. o. wykonuje usługi w zakresie robót ziemnych oraz wyburzeniowych. Oferta świadczonych przez nas usług budowlanych:wykopy oraz wymiany gruntubudowa nasypówprofilowanie oraz korytowanie podłożamakroniwelacje terenurekultywacja terenuroboty wyburzeniowe i rozbiórkoweinne roboty ziemneSpecjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie robót ziemnych oraz przygotowywaniu terenu pod budowę.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU Noctum Janusz Karaś »

  PHU Noctum Janusz Karaś

  Działamy na rynku nieruchomości komercyjnych od 2012 roku. Jako specjaliści posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie w branży. Pod nową nazwą „Noctum Nieruchomości Komercyjne", kryje się 12-letnia znajomość rynku i wiedza w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie zarówno lokali, obiektów, hal, magazynów jak i gruntów o przeznaczeniu komercyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www. noctum. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI »

  IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI

  IMC Nieruchomości to firma oferująca sprzedaż i kupno zarówno mieszkań jak i domów. Duża baza ogłoszeń powoduje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie: od standardowych lokali po te bardziej luksusowe. Oferujemy także wynajem mieszkań w każdej dzielnicy Bydgoszczy. Oprócz tego w naszej bogatej ofercie znajdują się również domy zlokalizowane w innych miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »