Strony związane z hasłem: słuchu - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'słuchu':

 • AUDIOCARE APARATY SŁUCHOWE S.C. »

  AUDIOCARE APARATY SŁUCHOWE S.C.

  Dolnośląska firma AudioCare wykonuje bezpłatne badania słuchu (m. in. tympanometria). Oferuje przeglądy, dopasowania i sprzedaż aparatów słuchowych dla dorosłych i dzieci światowych producentów, takich jak: Siemens, AudioService, Widex, Oticon, Phonak i inne. Wszystkie aparaty refundowane są przez NFZ. Oferowane są również baterie, wkładki i środki pielęgnacyjne. Doświadczeni protetycy zapewniają miła i profesjonalną obługę również w ramach wizyt domowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. WOS-MAT S.C. TUROŃ WOJCIECH JAROSZ STANISŁAW »

  P.H.U. WOS-MAT S.C. TUROŃ WOJCIECH JAROSZ STANISŁAW

  Wśród naszego asortymentu znajduje się odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice, półmaski, okulary, ochronniki słuchu, hełmy, sprzęt do prac na wysokości, sprzęt ppoż. (gaśnice, hydranty), apteczki, tablice, znaki i instrukcje BHP, środki czystości i wiele innych artykułów BHP. Jesteśmy przedstawicielem firm: Delta Plus (Panoply, Tiger, Venitex), Polstar, Consorte, Fagum Stomil, 3M, Rabex, Prewenta, ProSafco, Midera, PK MOT, AJ Group (Pros)Świadczymy również usługi w zakresie konserwacji i legalizacji sprzętu ppoż (gaśnic, hydrantów) oraz sprzętu do prac na wysokości (obowiązkowe coroczne przeglądy).

  Spis Firm - Data dodania: 10 08 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHP DISTRIBUTION AGNIESZKA KWIECIŃSKA-ŁOBAS »

  BHP DISTRIBUTION AGNIESZKA KWIECIŃSKA-ŁOBAS

  ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ FIRM W ZAKRESIE BHP I PPOŻ. W swojej ofercie posiadamy kompletne wyposażenie pracownika w odzież roboczą, obuwie robocze, rękawice ochronne, środki ochrony indywidualnej. Oferujemy sprzęt do pracy na wysokości i ratunkowy w cenach producenta oraz serwis gaśnic i legalizację urządzeń pomiarowych, np. gazomierzy. Nasi eksperci przeprowadzają szkolenia bhp wstępne i okresowe, dokonują analizy stanowisk pracy i oceny ryzyka zawodowego. Doradzają przy doborze odzieży roboczej odpowiedniej do danego stanowiska. Na Państwa życzenie przeprowadzają kontrolę wewnątrzzakładową w celu zwiększenia bezpieczeństwa w firmie, a także tworzą dokumentację powypadkową. Doradzają we wszelkich, nawet nietypowych, aspektach z dziedziny bezpieczeństwa, higieny i ergonomii pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa CE i gwarancję. Zapewniamy niskie ceny i szybką dostawę. NIE RYZYKUJ! Zaufaj specjalistom i bądź bezpieczny. Zorganizuj miejsce pracy Twoich pracowników w sposób oszczędny i profesjonalny. ZAPRASZAMY DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY! Pon– pt: 8:00–17:00. Co tydzień nowe promocje na naszej stronie internetowej! Oferta: - odzież robocza, obuwie robocze, ubrania ochronne, rękawice robocze ok. 200 rodz., zestawy do pracy na wysokości, ochrona głowy, słuchu, oczu i twarzy, sprzęt ppoż, znaki bhp, instrukcje pierwszej pomocy, tablice budowlane, serwis gaśnic - szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, analiza stanowisk pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, kontrole wewnątrzzakładowe, doradztwo z zakresu BHP i ergonomii pracy Posiadamy certyfikat "Rzetelna Firma" Od 11-03-2010 uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Informacje świadczące o naszej wiarygodności znajdziesz na www. rzetelnafirma. pl. MARKI: 3M, Beta, Protekt, Leber&Hollman, Bellota, Cofra, Hanes, Peltor, Ansell, Dupont, Stedman, Portwest, Samprey’s, Burnblock, Promostars, Reis

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HALINA JĘDRASZEK »

  HALINA JĘDRASZEK

  Dwuletnia szkoła zaoczna dla osób dorosłych, które ukończyły szkołę średnią (matura nie jest wymagana). Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Podczas zajęć realizowane są wyłącznie przedmioty zawodowe oraz zawód wspierające (np. prawo). Po ukończeniu i zdaniu egzaminów końcowych słuchacz uzyskuje tytuł technika protetyki słuchu. Studium Protetyki Słuchu we Wrocławiu ma najwyższą średnią zdawalność egzaminów końcowych w Polsce. Dołącz do nas i zostań protetykiem słuchu.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOR - MED WALDEMAR LIPIŃSKI »

  DOR - MED WALDEMAR LIPIŃSKI

  Firma Dor-Med 1992 roku zajmuje się niezwykle fachowymi i profesjonalnymi usługami w zakresie protetyki słuchu. Posiada ona nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz także wprowadza u siebie szereg innowacyjnych rozwiązań w branży protetycznej. Klienci mogą liczyć na najlepsze badania słuchu, a także najlepiej dopasowane do ich potrzeb i preferencji wysokiej jakości aparaty słuchowe. Atrakcyjne ceny za usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Świat Słuchu Sp. z o.o. »

  Świat Słuchu Sp. z o.o.

  Spółka Świat Słuchu oferuje badania słuchu oraz prowadzi sprzedaż nowoczesnych aparatów słuchowych. Nowoczesne aparaty słuchowe mogą poprawić jakość życia osoby z ubytkami słuchu zapewniając odpowiedni komfort kontaktu z innymi. Protetycy słuchu pomagają dobrać właściwy aparat słuchowy, w zależności od wady słuchu i oczekiwań użytkownika. Szeroki wybór pozwala także spersonalizować ustawienia w stosunku do prowadzonego trybu pracy i wypoczynku. Spółka Świat Słuchu promuje nowatorskie rozwiązania z dziedziny protetyki słuchu wpływające na ograniczenie niepełnosprawności i wygodę noszenia aparatów słuchowych.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Silione Ada Łach »

  Silione Ada Łach

  Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony słuchu. Specjalizujemy się w indywidualnym doborze, wykonaniu i serwisie przeciwhałasowych wkładek do uszu. Nasze produkty wyróżniają się skuteczną ochroną przed hałasem, umożliwiając jednocześnie swobodną komunikację. Wkładki wykonujemy na podstawie indywidualnego odcisku z kanału słuchowego. Ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych z całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu osobom przebywającym w hałasie. Wierzymy, że ochrona słuchu stanie się powszechnym elementem kultury w polskim przemyśle i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług przewyższała oczekiwania naszych Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »