Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'sklep elektryczny':

 • Grupa Inwestycyjna "GAMA" Sp. z o.o. »

  Grupa Inwestycyjna "GAMA" Sp. z o.o.

  Sklep elektryczny, działający pod adresem www prowadzony jest przez Grupa Inwestycyjna "GAMA" Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Grupa Inwestycyjna GAMA SP. Z O. O. zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektroinstalacyjnych. Specjalizujemy się w dystrybucji osprzętu firm: POLO i BERKER, aparatury modułowej HAGER i MOELLER oraz kabli i przewodów wiodących producentów na rynku. Oferta nasza skierowana jest do szerokiej rzeszy klientów hurtowych i indywidualnych, którzy dzięki profesjonalizmowi naszych sprzedawców zostaną kompleksowo obsłużeni oraz mogą liczyć na fachowe porady. Dzięki podpisanym umowom z renomowanymi producentami branży elektrycznej i elektrotechnicznej nasz dział handlowy może wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym najlepszym klientom kierując do nich bardzo atrakcyjną ofertę handlową.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANEX Sp. z o.o. »

  JANEX Sp. z o.o.

  Artykuły elektryczne Janex: sklep elektryczny. Współpraca z Sedna Schneider, Legrand Cariva i Legend Suno. W ofercie oprawa punktowa, oświetlenie led, gniazda, kable, przewody, dzwonek domofon, oprawa przemysłowa, punktowa i ogrodowa, włączniki, lampka biurkowa, plafoniera, świetlówki, gniazdka, żarówki i aparatura modułowa. Sklep elektryczny - gniazda włączniki, oprawy dekoracyjne, LED i przemysłowe, wideodomofony, dzwonki bezprzewodowe, domofony, materiały elektryczne Sedna schneider, Legrand Suno, Legrand Cariva.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DAWID ŚLEDZIŃSKI LIGEROO INTERNETOWY SKLEP ELEKTROTECHNICZNY »

  DAWID ŚLEDZIŃSKI LIGEROO INTERNETOWY SKLEP ELEKTROTECHNICZNY

  Sklep internetowy Ligeroo zajmuje się profesjonalną sprzedażą doskonałej jakości osprzętu elektrycznego. W katalogu sklepowym obecne są wyłącznie nowoczesne produkty elektryczne, które pochodzą od sprawdzonych zagranicznych oraz polskich marek. Użytkownikowi zapewniają one komfort i bezpieczeństwo. Zobacz już teraz najnowszy katalog online tego sklepu, wraz z jego okazyjnymi promocjami oraz wyprzedażami.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Internetowy sklep elektryczny zapewnia profesjonalne narzędzia oraz renomowane akcesoria elektryczne i instalatorskie najwyższej jakości. Pełnowartościowe rozwiązania świadczone są zarówno odbiorcom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom przemysłowym. Duża waga kładziona jest na sprzedaż i rozpowszechnianie sprzętu związanego z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 05 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »