Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'siłowniki':

 • AGNIESZKA FILAR BTH DANIEL »

  AGNIESZKA FILAR BTH DANIEL

  Profesjonalne usługi automatyka przemysłowa - Kraków. Pneumatyka, hydraulika siłowa i armatura przemysłowa od 1999 roku firma działa w tych branżach. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska, pozwala nam na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów. Wprowadzamy innowacyjne elementy układów, zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem, serwisem i modernizacją urządzeń przemysłowych. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty popartej wieloletnim doświadczeniem!

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumatyka

  Pneumat System – czołowa firma z branży pneumatycznej, producent siłowników pneumatycznych i ogólnopolski dystrybutor narzędzi i akcesoriów pneumatycznych. Firma świadczy też specjalistyczne usługi. Klienci Pneumat System to konsumenci specjalistyczni jak i indywidualni, ceniący najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy szeroką i zróżnicowaną gamę produktową, wśród której proponujemy Państwu m. in :1) Siłowniki płaskie NCV – bardzo praktyczna seria siłowników o niedużych wymiarach co pozwala na ich instalację w małych i średnich zakładach produkcyjnych. NCV cechuje sprawdzona niezawodność, wieloletnia wytrzymałość na różne bodźce zewnętrzne oraz markowa jakość komponentów. Siłowniki płaskie NCV możemy podzielić na z dwustronnym tłoczyskiem, tandem oraz antyobrotowe. NCV wyposażone są w magnes i nie wymagają sterowania. Są w pełni zamienne z większością płaskich siłowników. 2) Siłowniki wahadłowe CRW – charakterystyczną cechą CRW jest transfer ruchu liniowego tłoka na ruch obrotowy wałka. Siłowniki posiadają system likwidacji luzów co zapewnia dokładność i powtarzalność obrotów. Siłowniki dostępne w specjalnej wersji z regulacją kąta obrotu. 3) Siłowniki ze stali nierdzewnej – dostępne w wersji okrągłej DSM oraz wersji XJSS. Obie serie spełniają normy ISO. Siłowniki DSM cechują się mechanicznym hamowaniem dobiegu tłoka. Z kolei seria XJSS wyróżnia się dużą szybkością przesuwu tłoczyska.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PONAR SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA »

  PONAR SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA

  Zespół Ponar to będący w czołówce największych krajowych producentów elementów hydrauliki siłowej z kilkudziesięcioletnim doświadczniem w tej branzy. Gigantyczna propozycja komercyjna aparatów i urządzeń hydrauliki siłowej w połączeniu z kompetentnym doradztwem technicznym realizuje oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających konsumentów, a program sprzedaży umożliwia zaspokojenie potrzeb Klientów ze wszystkich gałęzi przemysłu. Tradycja, kompetencja, najnowsza wiedza fachowa, dzisiejszy park maszynowy, duża i solidna jakość naszych wyrobów oraz kompetentna obsługa Klienta to osnowy naszej mocnej kondycji rynkowej.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "UNIVER-SAL" M.VIOLA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA »

  "UNIVER-SAL" M.VIOLA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA

  Lider w przemyśle automatyki od 1971 r. Jakość i precyzję w tworzeniu i testowaniunaszych produktów zapewnia doświadczenie i standardy najwyższej jakości. Wśród naszego asortymentu znajdują się miedzy innymi części eksploatacyjne do kompresorów, pneumatyka, sprężarki, kompresory, siłowniki pneumatyczne, zawory pneumatyczne, rozdzielacze pneumatyczne, filtry pneumatyczne, przewody pneumatyczne, złączki pneumatyczne

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA CEZAB CZWORDON, NIEMIEC, WOŁOWICZ SPÓŁKA JAWNA »

  GRUPA CEZAB CZWORDON, NIEMIEC, WOŁOWICZ SPÓŁKA JAWNA

  Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem bram garażowych i przemysłowych, doków przeładunkowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, drzwi technicznych, automatyki bramowej oraz szlabanów. Istniejemy od roku 2002 i zatrudniamy wykwalifikowane grupy montażowe posiadające certyfikaty producentów. Nasz promień działania w tematach przemysłowych dotyczy terenu całej Polski. Specjalizujemy się ponadto w sprzedaży i montażu bram oraz drzwi p. poż., do montażu których posiadamy pełne uprawnienia. Współpracujemy na zasadzie autoryzacji z największymi firmami w branży takimi jak: Hormann, Wiśniowski, Came, Nice, Ditec, Martech, GDE. Posiadamy filię w Przygodzicach k/Ostrowa Wlkp. przy ul. Wrocławskiej 164, w której prowadzimy warsztat produkcyjny oraz salon i serwis maszyn i urządzeń do pielęgnacji lasu i ogrodu firmy Husqvarna, Gardena, Parter, Nilfisk, Fiskars.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Z.P.H.U. "HYDROTECH" JACEK GUTOWSKI »

  Z.P.H.U. "HYDROTECH" JACEK GUTOWSKI

  Troska o wysoką jakość oraz profesjonalizm to co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji. Dokładamy wszelkich starań by produkowane przez nas siłowniki hydrauliczne były niezawodne, a zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych parametrów układów w które zasilają. Nasza oferta obejmuje pompy hydrauliczne, przewody, silniki czy rozdzielacze hydrauliczne jedynie podzespoły producentów uznanych na rynku hydrauliki siłowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA »

  MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu żurawi wieżowych, a także obsługi serwisowej żurawi hydraulicznych, podestów ruchomych, dźwigników i suwnic. W ofercie wynajmu posiadamy żurawie wieżowe, znanych i cenionych na rynku marek, takich jak: PEINER, LIEBHERR, FmGRU, SAEZ, COMANSA. Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń takich firm jak: PALFINGER, FASSI, BAR. Nasza firma dysponuje dużym potencjałem technicznym, co za tym idzie możemy Państwu zaproponować wynajem żurawi wieżowych oraz sprzedaż żurawi tylko najlepszych firm. Gwarantuje to wysoką klasę ich wykonania oraz niezawodność. Proponowane przez naszą firmę żurawie wieżowe sprawdzają się na każdym placu budowy. Oferta, jaką przygotowaliśmy dla Państwa to także profesjonalna obsługa serwisowa żurawi. Organizujemy również szkolenia obsługi żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i żurawi hydraulicznych oraz podestów ruchomych i suwnic. Szkolenia, które organizujemy w pełni przygotowują do egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego, który wydaje odpowiednie zaświadczenia kwalifikacyjne. Naszym atutem jest wieloletnia praktyka, co za tym idzie obsługa serwisowa żurawi wykonywana jest przez doświadczonych fachowców w sposób solidny i bardzo rzetelny. Tak więc jeśli interesuje Was wynajem żurawi albo sprzedaż żurawi, trafiliście doskonale. Nasz zespół pracowników pomoże Wam dokonać najlepszego wyboru, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U.EUROWENT-INSTALACJE KRYSTIAN FRĄCKOWIAK »

  P.H.U.EUROWENT-INSTALACJE KRYSTIAN FRĄCKOWIAK

  Zajmujemy się sprzedażą siłowników do systemów wentylacyjnych marki Lufberg. Jest to marka znana i ceniona na rynkach eurpejskich. Zwaracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę pozwalającą na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą siłowników do zaworów i przepustnic.

  Spis Firm - Data dodania: 01 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMECH" SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMECH" SPÓŁKA AKCYJNA

  Pośród usług oferowanych przez naszą firmę znaleźć możecie Państwo na przykład usługi, które wiążą się z obróbką metali i innych tworzyw, obróbkę CNC oraz frezowanie. Hydromech zajmuje się także produkcją na zamówienie naszego Klienta elementów i modułów, konstruowaniem i produkcją urządzeń oraz konstrukcji stalowych: wymienione usługi wykonujemy opierając się o dokumentację techniczną naszych Klientów, a także na podstawie dokumentacji przygotowanej przez naszych inżynierów i projektantów, w zgodzie z zamówieniem Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA »

  "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA

  Pneumaticon - naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów z zakresu pneumatyki oraz udzielanie profesjonalnej pomoc w doborze odpowiednich narzędzi i urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprzęty i akcesoria renomowanych producentów, na które udzielamy gwarancji, a wedle życzenia służymy również obsługą serwisową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »