Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'sieci komputerowe':

 • GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik »

  GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik

  Oferujemy usługi informatyczne dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych. W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe mierniki, testery, części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAROSŁAW KURDZIEL KONCESJONOWANA AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA "ASTRA" »

  JAROSŁAW KURDZIEL KONCESJONOWANA AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA "ASTRA"

  Od 1997 roku świadczymy pełen zakres usług związanych z ochroną ludzi i mienia. Oferta firmy obejmuje stałą lub doraźną ochronę fizyczną obiektów. Firma zabezpiecza imprezy masowe i plenerowe. Ofertę uzupełnia projektowanie systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych, sygnalizacji włamania i napadu drogą radiową oraz cyfrową. Środki oraz sposób realizacji zlecenia dobieramy ściśle do wymagań stawianych przez Zleceniodawców z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na ochronę.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IP-SERWIS Paweł Drozdowicz »

  IP-SERWIS Paweł Drozdowicz

  IP Serwis to firma konsultingowa zajmująca się wdrożeniami rozwiązań informatycznych dla rynków biznesowych. Proponujemy naszym klientom profesjonalne systemy komputerowe, renomowanych producentów, by zaspokajać potrzeby oraz zabezpieczać ich pracę. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy - tylko znanych marek, konfigurujemy go na życzenie Klienta, a dzięki atrakcyjnym pakietom abonamentowym na obsługę serwisową w przyszłości opiekujemy się jego całą infrastrukturą IT

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • nets24.pl Tomasz Kaczmarek »

  nets24.pl Tomasz Kaczmarek

  Nets24. pl jest firmą świadczącą usługi profesjonalne z zakresu serwisu administracji sieci komputerowych. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na wspieraniu klientów we właściwym doborze technologii sieciowych. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem różnego rodzaju sieci komputerowych (LAN, WAN, WiFi, VPN). Dostarczmy kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu teleinformatyki: VoIP, serwery, monitoring IP, routery, firewalle, systemy kopii bezpieczeństwa. Świadczymy również usługi doradcze, wykonujemy audyty bezpieczeństwa, analizy ryzyka, plany ciągłości i wiele innych w zależności od potrzeb klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO - ALERT ROBERT ZALEWSKI »

  PRO - ALERT ROBERT ZALEWSKI

  Specjalizujemy się w następujących systemach:Elektroniczne systemy zabezpieczeń - alarmy, kamery, TV przemysłowa, kontrola dostępu. Systemy bezpieczeństwa pożarowego - systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy oddymiania klatech schodowych. Sieci komputerowe - okablowanie strukturalne, piony telekomunikacyjne. Instalacje elektryczne - montaż, pomiary i przeglądy okresowe instalacji. Instalacje domofonowe i wideodomofonowe. Instalacje multimedialne i nagłośnieniowe - sale konferencyjne, systemy konferencyjne, systemy radiowęzłowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ALERT"-SYSTEMY ALARMOWE WĄS GRZEGORZ »

  "ALERT"-SYSTEMY ALARMOWE WĄS GRZEGORZ

  OFERTAMamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę obejmującą kompleksowe usługi związanej z elektronicznym systemem zabezpieczeń. W w/w zakresie realizujemy:- doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczenia obiektów- remonty i konserwacje systemów alarmowych- projektowanie systemów : alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowych- instalowanie wyżej wymienionych systemów. Instalowane przez naszą firmę alarmy są podstawą do ulg w towarzystwach ubezpieczeniowych! ZAPEWNIAMY- Fachowe i solidne wykonanie prac zleconych poparte 13 letnim doświadczeniem- 24 miesięczną gwarancję na wykonane prace instalacyjne- Zachowujemy w tajemnicy wszystkie informacje, które mają wpływ na stan bezpieczeństwa chronionego obiektu- Stały nadzór konserwacyjny urządzeń w ramach umowy- Upust cenowy w przypadku podłączenia alarmu do stacji 24h monitoringu PiastNASZE CELE1. Staramy się od początku naszej działalności stawiać na jakość wykonywanych usług. 2. Klient powinien być zadowolony - każdy jest traktowany indywidualnie. 3. Kształcimy się i poznajemy nowe technologie Wykonujemy również: Instalacje INTELIGENTNY DOM - elektryka, pomiary elektryczne, telewizje dozorową, cyfrowy monitoring, telewizje SAT, video domofony, sieci telefoniczne i komputerowe

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FISKUS COMPUTER SERVICE PIOTR BŁOTNY »

  FISKUS COMPUTER SERVICE PIOTR BŁOTNY

  Zamierzasz kupić drukarkę lub kasę fiskalną? Jesteś z Poznania lub Wielkopolski? Chcesz zamówić urządzenie fiskalne w porządnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży fiskalnej? Zapraszamy do nas! Fiskus Computer Service - serwis i sprzedaż urządzeń fiskalnych, serwis marketów i stacji paliw, montaż monitoringu, serwerów oraz sieci komputerowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k. »

  VOL Sp. z o.o. Sp.k.

  Zespół ekspertów firmy VOL od 1991 roku dba, by systemy informatyczne Klientów były wydajne i bezpieczne. Zajmuje się wsparciem, serwisem i utrzymaniem całej infrastruktury w jednostkach sektora finansów publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach. W ramach kompleksowych usług firma dostarcza sprzęt komputerowy, rozwiązania serwerowo-macierzowe oraz oferuje usługi doradztwa w zakresie rozbudowy infrastruktury IT, zgodnej z wizją rozwoju Klienta. Zobacz na www jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania IT może zaproponować Twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »