Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'serwis komputerowy':

 • TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ »

  TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ

  Specjalizujemy się w naprawach i sprzedaż komputerów (klasy PC, laptopów), naprawach sprzętu elektronicznego (RTV, audio itp. ), projektowaniu i wykonawstwie systemów informatycznych i teletechnicznych, alarmowych, monitoringu, nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompletacją dostaw urządzeń z wyżej wymienionych branż. Pragniemy być postrzegani jako solidny partner. Cel ten staramy się osiągać poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych. Jednakże chcemy nie tylko sprzedawać, ale także pomagać. Naszym klientom służymy pomocą udzielając wszelkich niezbędnych informacji technicznych. Nasz obszar działania serwisu komputerowego i elektronicznego jest bardzo rozległy. Poza konwencjonalnymi działaniami serwisowymi, specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Zaprojektujemy i wykonamy dowolne zamówieni w zakresie urządzeń elektronicznych. Możliwość podpisania indywidualnej umowy w ramach administracji i dozoru technicznego sieci informatycznych i teletechnicznych. Projektowanie i wykonawstwo systemów monitoringu oraz systemów alarmowych. Projektowanie i wykonawstwo systemów nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Usługi na indywidualne życzenia Klienta dopasowane do potrzeb[/b]

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NET-COM.Zbigniew Lewandowski »

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NET-COM.Zbigniew Lewandowski

  Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem zajmującym się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego. Posiadamy dostęp do najlepszych hurtowni w Polsce przez co możemy zaoferować bardzo niskie ceny markowego sprzętu. W szerokiej gamie komputerów stacjonarnych oraz laptopów nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas konkretny produkt dla siebie. Oferujemy również dużą ilość podzespołów i akcesoriów wysokiej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CKZ.PL PIEKART EWA »

  CKZ.PL PIEKART EWA

  Pogotowie komputerowe działa w Warszawie i okolicy. Serwis komputerowy warszawa CKZ - profesjonalna naprawa komputerów Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z oferty - komputery, monitory, drukarki, sieci komputerowe, usuwanie wirusów. Naprawa komputerów Warszawa. Naprawa komputerów Warszawa - Serwis komputerowy w firmie CKZ. Profesjonalna naprawa komputerów Warszawa. Pogotowie komputerowe działa w Warszawie i okolicy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty - komputery, monitory, drukarki, sieci komputerowe. Usuwanie wiurusów - serwis komputerowy warszawa, woj. mazowieckie.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF SAWIŃSKI SAWICOM »

  KRZYSZTOF SAWIŃSKI SAWICOM

  Serwis komputerowy w Poznaniu. Naprawa komputerów, notebooków, instalacja sprzętu, oprogramowania, sieci. Kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm oraz osób indywidualnych. Dla firm wymagających stałej opieki oferowane są odpowiednie pakiety serwisowe. Zarządzanie infrastrukturą IT, projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych, dostawy sprzętu i oprogramowania, doradztwo informatyczne.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IBS INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES TOMASZ GRĘBOWIEC-KROKOSZ »

  IBS INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES TOMASZ GRĘBOWIEC-KROKOSZ

  Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich firm oraz dla klientów indywidualnych. Więcej informacji na naszej stronie: ibs. ngb. pl- instalacje sieci informatycznych- konserwacja sieci i sprzętu- zarządzanie siecią i zasobami- doradztwo ws. oprogramowania- helpdesk dla klientów stałych- VOIP (telefonia internetowa)- szkolenia pracowników- monitoring- alarmy- system kontroli dostępu i czasu pracy

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PASLAND STANISŁAW PASZCZA »

  PASLAND STANISŁAW PASZCZA

  Masz problem z uruchomieniem komputera? Komputer zaczął wolno pracować? Godzinami się uruchamia? A może ekran w laptopie jest ciemny? Ach ta herbata, akurat musiała wylać się na klawiaturę netbooka... i wiele innych "niespodzianek" naprawiamy, modyfikujemy, usprawniamy... Oferujemy pełny zakres usług serwisowych sprzętu komputerowego ( komputery, laptopy, monitory, drukarki, etc. ) w naszym punkcie na terenie Łomianek, przy ulicy Warszawskiej 122, od instalacji oprogramowania, poprzez optymalizację systemu, aż po fizyczną naprawę lub wymianę uszkodzonego sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz napraw diagnostykę, instalację sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, konfigurację urządzeń, archiwizację danych na nośniki zewnętrzne, modernizację, "unowocześnienie" oraz konserwację i czyszczenie sprzętu. Gwarantujemy uczciwość i rzetelność wykonania usług, krótkie terminy (ekspres max 8h), przystępne ceny, fachową pomoc oraz stałe umowy serwisowe. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz uzyskane Poświadczenie Bezpieczeństwa z klauzulą "POUFNE" dają Państwu pewność, że sprzęt przekazany do naprawy jest bezpieczny i w odpowiedzialnych rękach.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AURUM S.C. JANUSZ MACHOWSKI, TOMASZ SKOMIAŁ »

  AURUM S.C. JANUSZ MACHOWSKI, TOMASZ SKOMIAŁ

  Prowadzimy profesjonalny i skuteczny serwis: naprawa komputerów PC i Apple naprawa notebooków ( laptopów - komputerów przenośnych) naprawa matryc LCD w notebookach naprawa zawiasów uszkodzonych, pękniętych w notebookach naprawa uszkodzonych klawiatur wymiana pękniętych, uszkodzonych obudów w notebookach naprawa dysków twardych - również odzyskiwanie danych instalacja, konfiguracja systemów operacyjnych i oprogramowania

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LAPKOP JAROSŁAW KOPEK »

  LAPKOP JAROSŁAW KOPEK

  Serwis laptopów Lapkop. pl to optymalny wybór, jakiego można dokonać. Jeśli nasz notebook jest niesprawny, możemy oddać go do serwisu Lapkop. pl i w przypadku reparacji nie ponosimy kosztów za zdiagnozowanie przyczyny.  Nie musimy także martwić się o media zapisane na twardym dysku laptopa - serwis zgra je za nas zanim przystąpi do naprawy. Jeśli coś niedobrego dzieje się z naszym notebookiem - serwis laptopów Lapkop coś poradzi. Niskie ceny, kompetencje i terminowość naprawy to jedynie część z zalet tego serwisu laptopów. Cenniki są bardzo atrakcyjne - na przykład za konserwację notebooka (czyszczenie chłodzenia, nałożenie nowych past przewodzących ciepło, czyszczenie sprężonym powietrzem) z naszej kieszeni ubędzie około 100zł. Jeżeli jesteśmy zainteresowani ciągłymi usługami, np. posiadamy średnią firmę, przy stałej współpracy czeka nas miła niespodzianka - aż 25% rabatu na większość z usług.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jurcewicz Robert "PHU TELDOM" »

  Jurcewicz Robert "PHU TELDOM"

  Firma P. U. H. TELDOM producent i dostawca komputerów oraz sprzetu komputerowego (kiedys pod handlową nazwą "NEXT"powstała w 1998 roku. Od początku działalności związani jesteśmy z branżą telekomunilacyjno - informatyczną. Pracowaliśmy i stale jesteśmy związani umowami konserwacyjnymi z telefonią DIALOG oraz TP S. A. W 2001 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynku IT. Na swoim koncie mamy kilka dużych przetargów oraz setki zadowolonych klientów indywidualnych. Naszym celem jest utrzymanie pozycji czołowego dostawcy używanych komponentów oraz zestawów komputerowych na obszarze południowo-zachodniej Polski. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. Nasze motto biznesowe brzmi: 100% SATYSFAKCJI ZA 50% CENY. Filozofia firmy ukierunkowana jest na maksymalizację satysfakcji klienta i stałe podnoszenie standardu obsługi.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PC MEDYK Karol Żukowski »

  PC MEDYK Karol Żukowski

  Serwis komputerowy Kraków z dojazdem. Zapewniamy niedrogie usługi komputerowe dla osób indywidualnych jak i małych przedsiębiorstw na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy długoletnie doświadczenie w serwisowaniu oraz modernizacji wszelkiego sprzętu komputerowego. Z firmą PC MEDYK łatwo rozwiążesz swoje problemy związane ze sprzętem komputerowym od strony technicznej jak i programowej. Misją naszej firmy jest stara myśl Hipokratesa "Primum non nocere" -- po pierwsze nie szkodzić. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z przyjaznym nastawieniem. Sprawdź Nas!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »