Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'samoprzylepnych':

 • HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART" »

  HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART"

  Drukarnia BART Środa Wielkopolska zajmuje się głównie produkcją etykiet samoprzylepnych kolorowych i białych. Cieszymy się z zaufania naszych klientów od początku 1993 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą m. in. drukarkami etykiet, nawijarkami etykiet, systemami automatycznej identyfikacji, aplikatorami etykiet. Bart zapewnia własny serwis urządzeń. Jesteśmy dumni z tego że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, procedurami ISO, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, przygotowalniami polimerów, producentami wykrojników, farb. Nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic i zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy by upewnić się i przekonać do nas. Chcemy by nasza współpraca była długofalowa i oparta na zaufaniu. Jesteśmy przekonani że nasza wiedza, doświadczenie i fachowość obsługi będzie najważniejszym atutem na który postawią nasi przyszli klienci. W świecie pełnym reklamy i braku czasu, należy współpracować z firmami rzetelnymi, słownymi, zapewniającymi pewność i pełną fachowość pracy. Nasza drukarnia produkuje nie tylko proste prace, ale również skomplikowane i specjalistyczne w małych i dużych nakładach. Dla nas każdy klient jest ważny, zarówno ten mały jak i duży. Mamy takie moce przerobowe i dobrych pracowników że nie straszne są dla nas jakiekolwiek zlecenia. Działamy na terenie całego kraju a dystans i odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RRC Poland Sp. z o.o. »

  RRC Poland Sp. z o.o.

  Urządzenia Zebra zapewniają druk etykiet oraz kart plastikowych w najlepszej cenie i najwyższej jakości. Sprawdzają się nie tylko w handlu detalicznym lecz również w transporcie i logistyce. Idealnie nadają się także dla służby zdrowia pomagając w identyfikacji pacjentów, drukowaniu wypisów czy oznaczaniu leków. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz do dokonywania zakupów!

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA »

  "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

  W zależności od produktów, na których przeprowadzone ma zostać etykietowanie, wykorzystywane są różnorodnego rodzaju etykiety samoprzylepne. Profesjonalnie wydrukowane etykiety powinny prócz celu informacyjnego, spełniać zatem konkretne wymagania. Dzięki temu będą miały okazję efektywnie realizować swe zadania. Supernowoczesne drukarki termotransferowe przedstawiane przez HIT - Kody Kreskowe Poznań, dają sposobność na dostanie wielorakiego rodzaju etykiet bądź też kodów kreskowych, które uwzględniają specyfikę ich późniejszego użycia. Drukarki etykiet Zebra jak też etykieciarki automatyczne tworzące część oferty HIT - Kody Kreskowe Poznań, drukują etykiety dla firm z państwowych jak też prywatnych. Podczas swej działalności firma z Poznania współdziałała między innymi z klientami z dziedzin administracyjnych, przetwórstwa czy służby zdrowia. Klienci ci, cenią zarówno bardzo dobrej klasy drukarki etykiet samoprzylepnych, jak również same etykiety samoprzylepne, które HIT - Kody Kreskowe Poznań też dystrybuuje. W propozycji ofertowej znaleźć bowiem można między innymi etykiety do oznaczania niskich temperatur, drzew lub etykiety inwentaryzacyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »