Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'rozrywka':

 • EFEKT STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EFEKT STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy. Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NOWA-FRANCE BIURO HANDLOWE MARIAN NOWAK ZPCHR »

  NOWA-FRANCE BIURO HANDLOWE MARIAN NOWAK ZPCHR

  Sudety, to idealne miejsce na urlop lub wolne dla każdego, kto miłuje aktywny wypoczynek. Jest to łańcuch górski naładowany wielorakimi atrakcjami. Najwyższe są bez wątpliwości góry. Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Stołowe, Masyw Śnieżnika, to lokalizacje popularne bodaj wszystkim miłośnikom krajowych gór. Jeżeli chodzi o zaletę przyrodniczą Sudetów, to wystarczy nadmienić, że na ich terenie znajdują się dwa parki narodowe (Karkonoski Park Narodowy i Park Narodowy Gór Stołowych) dodatkowo blisko dziesięciu zieleńców krajobrazowych, a w tym m. in. otaczające krainy Doliny Bobru, Rudaw Janowickich, okolic zamku Książ w Wałbrzychu, Gór Sowich i Masywu Śnieżnika. Mnóstwo jest także miejsc osaczonych osłoną dokładną, jako rezerwaty i tu świetnym przykładem mogą być Śnieżne Kotły w Karkonoszach. W pobliżu plusów natury i krajobrazu, w Sudetach wykryjemy także wiele antyków, pałaców i zamków. Nie powinno się także zapominać o szyku sudeckich „zdrojów” - Kudowy, Duszników, Polanicy, Świeradowa lub Cieplic, obecnie dzielnicy Jeleniej Góry. Dodatkowy walor Sudetów, to bezustannie rozbudowywana i modernizowana infrastruktura narciarska. Co roku powstają nowiutkie wyciągi i trasy narciarskie. Sudeckie miejscowości proponują także odpowiednio rozciągniętą bazę noclegową. Stancje w Szklarskiej Porębie, Karpaczu lub Dusznikach, to obecnie nieprzeciętna wielorakość ofert, od cnotliwych i przekonujących cenowo kwater do wyszukanych pensjonatów i hoteli – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. My polecamy zwiedzić najpierw Karpacz z stancją w wspaniałym hotelu Nowa-Ski w pobliżu centrum miasta.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka »

  "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka

  Hop i bęc to zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci od 1, 5 roku do 3 lat. W naszych spotkaniach aktywny udział biorą także rodzice / opiekunowie. Dzieci podczas zabawy m. in. uczą się piosenek, wierszyków, ćwiczą umiejętności ruchowe i manualne, grają na instrumentach, malują, kleją, tworzą coś z niczego :). Z muzyką, plastyką i ruchem wspólnie odkrywamy kolorowy świat. Stworzyłyśmy nasz autorski program zajęć. Wszystko po to, aby zajęcia Hop i bęc były po prostu wyjątkowe! Każde zajęcia rozpoczynamy swobodną zabawą. Dzieci mają okazję oswoić się z sytuacją i nawiązać relacje z prowadzącym i innymi dziećmi (pierwsze 15 min zajęć). Główna część zajęć, ok 45 min, składa się ze zintegrowanych ze sobą części. Każde spotkanie to nowy, kolorowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Pamiętamy jednak o tym, że dzieci lubią stabilizację i ład, dlatego też za każdym razem pojawiają się stałe elementy programu. W części głównej zajęć w zabawę wkomponowujemy elementy plastyczne, ruchowe, ćwiczenia logopedyczne, śpiew, grę na instrumentach, naukę rymowanek, wierszyków, piosenek, gry i zabawy z chustą animacyjną, masażyki oraz wiele innych metod aktywowania rozwoju Twojego dziecka. Część muzyczna zajęć to zabawa muzyką i przy muzyce. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć proste tańce i wystukiwać rytmy. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie gitary i fletu. Na zajęciach proponujemy również część artystyczną. Przecież twórczość plastyczna to sama radość! Rozwijamy dziecięce talenty, uwrażliwiamy na piękno, rozwijamy zdolności kreatywne i manualne. W części plastycznej dzieci mają szansę poznać różne techniki plastyczne: wyklejanie, malowanie farbami paluszkami i pędzlami, lepienie z plasteliny, kolorowanie, tworzenie własnych kompozycji z różnych elementów i wiele innych. Do prac plastycznych wykorzystujemy różnorodne materiały o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Zajęcia odbywają się na Bemowie, przy ul. Rozłogi 8. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 780 080 447. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (www. hopibec. pl) oraz na profilu Facebook (www. facebook. com/hopibec).

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »