Strony związane z hasłem: rower wodny - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'rower wodny':

 • T.H. "DULKA" TADEUSZ KLOSKOWSKI »

  T.H. "DULKA" TADEUSZ KLOSKOWSKI

  Firma T. H. Dulka jest firmą produkcyjno-handlową. Zajmujemy się produkcją okuć do łodzi, łódek, jachtów, rowerów wodnych. Okucia przez nas produkowane wykonywane są ze stali nierdzewnej. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji dulek do wioseł, relingów, koszy dziobowych do łodzi, jachtów, a także napędów do rowerów wodnych. W naszej ofercie znaleźć można także wiosła do łodzi, wiosła do kajaków czy też canoe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK »

  "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK

  Firma AG Agnieszka Mikołajczyk od 1997 roku zajmuje się produkcją sprzętu pływającego: kajaków, kanu, łodzi oraz rowerów wodnych wykonanych z laminatu poliestrowo- szklanego. W swojej ofercie posiadamy również gotowe łazienki do domków letniskowych, kontenerów morskich i budowlanych oraz zjeżdżalnie- ślizgawki. Zadowolenie klientów oraz zapotrzebowanie rynku sprawia, że firma sukcesywnie zwiększa swoją ofertę sprzętu sportowo- rekreacyjnego. Produkowane przez nas wyroby znajdują uznanie wśród odbiorców zarówno w Polsce, jaki i w Niemczech czy Danii, Szwecji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt charakteryzował się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SAMAR" WRONA JERZY »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SAMAR" WRONA JERZY

  Gdy udajemy się w letnią podróż, to jedną z najistotniejszych dla nas kwestii, jest kwestia bezpieczeństwa. Chcielibyśmy czuć się swobodnie na lądzie oraz na wodzie, która jest bardzo nieprzewidywalnym żywiołem. Dlatego też, jeśli decydujemy się spędzić kilka godzin, dryfując po jeziorze, to dobrze jest korzystać z najwyższej jakości sprzętu pływającego. A taki zapewni nam firma Samar. Długoletnie doświadczenie w branży przyczyniło się do tego, że ogromna ilość klientów zaufała już kajakom oraz rowerom wodnym naszej produkcji. A my ich nie zawiedliśmy. I nie mamy takiego zamiaru. Nieustannie usprawniamy nasz sprzęt, dzięki czemu staliśmy się marką znaną nie tylko w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »