Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'remont':

 • Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o.o. »

  Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o. o. zajmuje się generalnym wykonawstwem w zakresie realizacji inwestycji lub remontów w sektorze budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i mieszkaniowego. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami materiałów budowlanych oraz własnej bazie specjalistycznego sprzętu zawsze możemy zagwarantować konkurencyjną cenę. Realizując zadania sprawdzoną, stałą, wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą jesteśmy w stanie realizować inwestycje o wysokim stopniu skomplikowania. Zawsze korzystamy tylko z najnowocześniejszych sprawdzonych technologii oraz wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów. Podczas przygotowywania planu realizacji inwestycji sugerujemy Inwestorowi optymalne rozwiązania powodujące obniżenie kosztów inwestycji przy zachowaniu wszystkich parametrów i wymogów bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a nasz profesjonalizm gwarantuje rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DMG GROUP DAWID GRAJCZYK »

  DMG GROUP DAWID GRAJCZYK

  To dzięki nim w iluzoryczny sposób, siedząc wygodnie w swoim mieszkaniu, możemy przenieść się tam, gdzie tylko chcemy. Fakt, że znów są modne, nie dziwi – ożywią każde, nawet najbardziej ponure wnętrze, nadadzą charakteru i pomogą wyrazić siebie. O czym mowa? Oczywiście o fototapetach. Zapraszamy do sklepu internetowego tapetuj. pl, w którym oprócz szerokiego wyboru fototapet znaleźć można także tapety ścienne, okleiny meblowe, kasetony sufitowe i wiele innych dekoracji. Współpracujemy z firmą kurierską dzięki czemu zamówione towary wysyłamy ekspresowo. W stałej ofercie posiadamy ponad 400 wzorów dostępnych od zaraz. Naszymi dostawcami są najwięksi producenci dekoracji w Europie tj. Komar, Rasch czy As Creation. Jeśli interesuje Cię ciekawa aranżacja wnętrz koniecznie skontaktuj się z nami dzwoniąc na naszą infolinie i odwiedzając nasze strony internetowe. Myślisz o nowej aranżacji swojego wnętrza? Remontujesz lub budujesz dom? Czy myślałeś o użyciu fototapet? Fototapety stają się coraz częściej głównym elementem wystroju wnętrza. Nadają one miłą i przyjazną atmosferę.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C. »

  "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C.

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę Usługi Remontowo Budowlane B R G Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Gwarantujemy najwyższą jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług może być fakt, że zapewniamy 2-letnią gwarancję.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO REMONTOWE "PC-BUD" S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO REMONTOWE "PC-BUD" S.C.

  P. B. R. PC-BUD s. c. jest firmą budowlana specjalizującą się w kompleksowych remontach biur, instytucji, pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów zabytkowych. Usługi budowlane świadczymy już od ponad dwudziestu lat na terenie całej Warszawy. Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe PC-BUD jest polską firmą budowlaną działającą od 1989 roku. Firma powstała wskutek przekształcenia się Z. B. R. Jacek Pietrucha w P. B. R. PC-BUD s. c. Naszą działalność nieprzerwanie kontynuujemy od ponad dwudziestu lat. Zaufały nam takie firmy jak: IBM, DHL, AMWAY, KFC, PIZZA HUT, MEDIA MARKT, BUMAR, URSUS, WAT, EMPIK, PAN, BUD-BANK oraz wielu klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WOJCIECH CZETERBOK »

  USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WOJCIECH CZETERBOK

  Prace budowlaneKMCbud jest wykonawcą kompleksowych prac budowlanych. Prowadzone przez nas inwestycje mają zawsze zapewnioną kompleksową obsługę materiałową jak i sprzętową. Prace prowadzone są przez wykwalifikowanych i fachowych pracowników, dzięki czemu możemy gwarantować wysoką jakość naszych usług. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualnie sporządzoną wycenę prac z dokładnym określeniem zakresu, harmonogram postępu robót oraz szczegółowo sporządzoną umowę z dostosowanymi do potrzeb Klienta warunkami płatności.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Remontowo Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości Andrzej Świszcz »

  Zakład Remontowo Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości Andrzej Świszcz

  Remontujemy... Konserwujemy... Sprzątamy... >> BO NA TYM SIĘ DOSKONALE ZNAMY 695 998 205 W Paru Słowach: Zakład Remontowo-Konserwacyjny Zarządców Nieruchomości powstał w czerwcu 2005 roku w Zamościu. Głównym przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług dla wspólnot mieszkaniowych naszego regionu. Wraz z naszym rozwojem chcemy rozszerzyć nasza działalność i pozyskać nowych kontrahentów. Dlatego chcemy przedstawić Państwu naszą firmę i zaprosić do współpracy. W naszej codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na Klienta i gotowi dostosować nasze usługi do jego indywidualnych potrzeb. [/b] Czym się Zajmujemy: W większości wykonujemy usługi z zakresu: - konserwacji - sprzątania terenów zielonych i czyszczenia obiektów - montażem oraz naprawą wszelkich instalacji - remonty (wymiana kanalizacji, malowanie klatek schodowych, mieszkań itp. ) >... NOWOŚĆ... < NIE MASZ CZASU ZADBAĆ O SWOJĄ DZIAŁKĘ lub OGRÓD Zadzwoń… wykosimy trawę, podetniemy drzewka

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BUDO-PROJEKT" AGNIESZKA WĄSIK »

  "BUDO-PROJEKT" AGNIESZKA WĄSIK

  Nasza Firma oferuje najnowszą i najskuteczniejszą technologię wykonywania i remontu pokryć dachowych, wykonywanych poprzez hydrodynamiczny natrysk sztywnej piany poliuretanowej PUR. Natrysk piany PUR wykonywany jest bezpośrednio na istniejącym pokryciu dachowym, po uprzednim oczyszczeniu i przygotowaniu. Natryśnięta piana poliuretanowa stanowi jednorodną powłokę bez połączeń technologicznych, mogących wpływać niekorzystnie na szczelność pokrycia. Piana PUR będąca znakomitym izolatorem cieplnym, pokryta specjalną powłoką malarską przed promieniami UV, stanowi skuteczną barierę nie tylko przed wodą, ale również przed nagrzewaniem pokrycia dachowego od promieni słonecznych. Zmniejszenie nagrzewania pokrycia i izolacja cieplna dachu wpływa korzystnie na pracę konstrukcji i warunki eksploatacyjne budynków i obiektów. Dobrze wykonane pokrycie dachowe eliminuje całkowicie konieczność wykonywania obróbek blacharskich murków ogniowych, kominów, przejść dachowych... Doświadczenie naszej Firmy w pracach remontowych na różnych pokryciach dachowych, wyszkolona załoga i stosowanie wyłącznie atestowanych komponentów renomowanych firmy, pozwalają na wykonanie prac najwyższej jakości. Natrysk piany na istniejące pokrycia dachowe eliminuje roboty rozbiórkowe, zabezpieczające, konieczność utylizacji odpadów, obniżając koszt remontu. W przypadku zaistnienia starego pokrycia, które nie jest związane z podłożem, należy miejscowo pokrycie usunąć, miejsca oczyścić do podłoża nośnego dachu i zagruntować. Pokrycie z piany PUR z uwagi na ciągłość natrysku i jednorodność warstwy eliminuje mostki termiczne konstrukcji, ociepla połacie i likwiduje przemarzanie przegród budowlanych - dachy, stropodachy, chłodnie, itp. Zalety Technologii:- szczelne jednorodne pokrycie zapewnia równocześnie termo i hydroizolację przegród- izolacja z piany PUR jest jednorodna, bez połączeń technologicznych i mostków termicznych- nowe pokrycie jest niezwykle lekkie cały system waży około ok. 3 kg/m2- bardzo dobra izolacyjność termiczna λ= 0, 021 - 0, 025 [W/m x K] - 1 cm piany PUR równoważy; 1, 5 cm styropianu, lub 1, 8 cm wełny mineralnej, lub 6, 00 cm drewna, - duża odporność chemiczna, brak wrażliwości na zmiany temperatur, - elastyczność piany PUR zapewnia rozciąganie lub kurczenie do 1 cm na metrze, co jest ważne szczególnie w miejscach dylatacji i połączeń- technologia umożliwia dużą szybkość wykonania remontu połaci dachu 500-1000 m2 dziennie

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-FINISH Tomasz Knapek »

  PRO-FINISH Tomasz Knapek

  Firma PRO-FINISH zajmuje się kompleksowymi wykończeniami wnętrz, ociepleniami budynków i adaptacjami poddaszy. W ofercie firmy takie usługi jak: gładzie bezpyłowe, zabudowy z płyt gipsowo kartonowych, sufity podwieszane, ścianki działowe, malowanie, układanie paneli podłogowych i ściennych. Wykonujemy ocieplenia budynków z wykorzystaniem technologi natryskowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "POMORZE" SP. z o.o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "POMORZE" SP. z o.o.

  Chciałabyś by Twoje mieszkanie było zaprojektowanie zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i estetycznym? Zajmujemy się tym od wielu lat. Na nasz zespół składają się eksperci z różnych dziedzin, takich jak architektura czy aranżacja wnętrz. Budujemy zarówno osiedla a także zajmujemy się wykańczaniem pod klucz. Współpracujemy z fachowymi zespołami remontowymi i stosujemy jedynie najlepsze materiały. Jesteśmy świadomi faktu, że zakup mieszkania to dla większości ludzi spełnienie marzeń. My te marzenia chcemy Tobie pomóc zrealizować. Odwiedź naszą witrynę PerfectConstruction. pl i przekonaj się.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH GOŚLIŃSKI »

  WOJCIECH GOŚLIŃSKI

  Firma Remontowa Wojciech Gośliński jest firmą godną zaufania. Firma jest w stanie przeprowadzić kompleksowe remonty praktycznie każdego budynku, począwszy od mieszkań a skończywszy na domach jednorodzinnych. W zakres oferowanych prac świadczonych przez firmę wchodzi: malowanie wnętrz, szpachlowanie, układanie płytek ceramicznych, kompleksowe remonty Łazienki i kuchni, montaż sufitów podwieszanych, układanie paneli podłogowych, dekoracje ścian, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, montaż ścianek działowych i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »