Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'psi fryzjer':

 • MARZENA CIURA FRYZJER DLA ZWIERZĄT NA GÓRCE »

  MARZENA CIURA FRYZJER DLA ZWIERZĄT NA GÓRCE

  Psi fryzjer na górce - usługi fryzjerskie, pielęgnacja, trymowanie. Gorąco ZAPRASZAMY Piękny, zadbany pies jest niewątpliwie wizytówką właściciela. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujmy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji zwierząt: - czesanie, - strzyżenie, - trymowanie, - kąpiele oraz wiele innych. Każdego czworonoga traktujemy indywidualnie, każdemu poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje. Nigdy się nie spieszymy, pracujemy powoli i dokładnie. Dla nas najważniejszy jest Wasz Pupil.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SALON FRYZJERSKI DLA PSÓW ALEKSANDRA MORAWSKA »

  SALON FRYZJERSKI DLA PSÓW ALEKSANDRA MORAWSKA

  Jeśli szukacie dla Waszego psiaka profesjonalnego Salonu fryzjerskiego polecamy Salon ALMO. Wasz pupil przejdzie u nas prawdziwą metamorfozę, a co ważne bez żadnego stresu. Psi Fryzjer ALMO to Salon dla Psów, w którym kierujemy się przede wszystkim zdrowiem, bezpieczeństwem i ogólnie pojętym dobrem zwierzęcia. Polecamy: strzyżenie, trymowanie, obcinanie pazurów, inne zabiegi pielęgnacyjne. Zapraszamy Właścicieli z Pupilami: małe - duże, ogromne, rasowe - nierasowe, agresywne - spokojne, wszystkie zwierzęta, które wymagają troskliwej pielęgnacji, a także te, którym należy tylko poprawić urodę poprzez np. wykąpanie, wyczesanie, czy obcięcie pazurków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Salonu ALMO. Salon mieści się przy ul. Szarych Szeregów 8 w Bydgoszczy. Więcej informacji o ofercie Salonu ALMO zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej www. psifryzjeralmo. pl oraz na facebooku - www. facebook. com/psifryzjeralmo Podejmiemy współpracę z lekarzem weterynarii, hodowlą psów rasowych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Studio Psiaka Aleksandra Pomorska »

  Studio Psiaka Aleksandra Pomorska

  StudioPsiaka to nowoczesny salon pielęgnacji psów. Główny profil działalności strzyżeniem psów w Bydgoszcz. Oprócz obcinania psiaków, mamy w ofercie ich pielęgnacją i higieną. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na nie. Czekamy na nietypowe fryzur jak i przygotowywanie psa na wystawę. Nasze umiejętności rozwijaliśmy na licznych szkoleniach, jak i praktyce która przyniosła nam bardzo dobre efekty i zadowolonych klientów. W ofercie: Nasza oferta to : - strzyżenie psów według wzorców FCI - strzyżenie psów według pomysłu klienta - strzyżenie psów nierasowych - rozczesywanie sierści - kąpiele pielęgnacyjne - higienę okolic oczu i uszu

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »