Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'przydomowe oczyszczalnie ścieków':

 • SOCHACKA KATARZYNA ECCOTEAM »

  SOCHACKA KATARZYNA ECCOTEAM

  Firma Eccoteam to zespół specjalistów w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się montażem, doradztwem przy doborze oczyszczalni oraz wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie oczyszczalnia ścieków. Dobieramy oczyszczalnie optymalnie do warunków geotechnicznych oraz potrzeb inwestora. Oferujemy ekologiczne rozwiązania na miarę Unii Europejskiej. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków to gwarancja bezawaryjnej i bezobsługowej pracy przez lata. [*]Zajmujemy się kompleksowym montażem, doradztwem przy doborze oczyszczalni oraz wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie oczyszczalnia ścieków. [*]Systemy wody deszczowej, odwodnienia terenu oraz oczyszczalnie dobieramy indywidualnie i optymalnie do warunków geotechnicznych oraz oczekiwań Inwestorów. [*]Oferujemy ekologiczne rozwiązania na miarę Unii Europejskiej. Nasze urządzenia spełniają wszelkie obowiązujące normy EN 12566-3 (w przypadku oczyszczalni biologicznych) lub EN 12566-1 (w przypadku ekologicznych oczyszczalni drenażwoych) oraz stosowne CE, do których obliguje prawo budowlane. [*]Tworzymy systemy nawadniania ogrodów oraz systemy odzysku wody dzeszczowej z zastosowaniem do spłuczek toaletowych, pralni, czy ujęć wody technicznej (np: mycie samochodu)[*]Wykonujemy profesjonalne projekty budowlane dla oczyszczalni powyżej 7, 5m3/dobę oraz opisy techniczne w prcedurze uproszczonej zgłoszenia budowy Przydomowej Oczyszczalni Ścieków dla urządzeń poniżej 7, 5m3/dobę. [*]Wykonujemy badania geotechniczne gruntu - odwierty, w szególnych przypadkach na życzenie Inwestorów

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GAMA PLASTIC" ANDRZEJ GRUSZCZYŃSKI »

  "GAMA PLASTIC" ANDRZEJ GRUSZCZYŃSKI

  Firma Gama Plastic specjalizuje się głównie w produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów tradycyjnych tzw. drenażowych oraz biologiczno-mechanicznych typu SBR i MBBR. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające doskonałą jakość naszych produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także asortyment uzupełniający: separatory tłuszczu, studnie wodomierzowe chłonne i rozdzielcze, przepompownie, zbiorniki z polietylenu, nadstawki, tunele, pakiety drenarskie itp. Serdecznie Zapraszamy. Sprzedaż dla firm oraz klientów indywidualnych prowadzimy od początku naszej działalności. Zaufało nam już wielu, a dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu tak szeroką i atrakcyjną ofertę. Nasza praca oraz innowacyjność została dostrzeżona na Ogólnopolskich Targach "Dom i Ogród 2011" gdzie zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIVERS ANDRZEJ MAŁECKI »

  UNIVERS ANDRZEJ MAŁECKI

  Nasza firma zajmuje się wodociągami w Łodzi lub kanalizacją, dlatego, jeśli chcesz się zająć instalacją sieci wod-kan w województwie łódzkim, oddaj to w nasze profesjonalne ręce. Specjalizujemy się w projektowaniu przyłączy wodociągowych, a także w projektowaniu kanalizacji. Z najwyższą precyzją tworzymy przydomowe oczyszczalnie ścieków, żeby Twój dom mógł w pozytywny sposób wpływać na środowisko. W naszej ofercie oprócz budowy wodociągów w Łodzi znajduje się również podłączenie do sieci wodociągowej Łódź. W naszej firmie oprócz budowy wodociągów w Łodzi oraz instalacji wod-kan w łódzkim, znajdziesz także oferty czyszczenia osadników i kanalizacji w Łodzi, a także wynajmu sprzętu budowlanego. Posiadamy grono wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, dzięki którym budowa wodociągów w Łodzi jest przeprowadzana w sposób sprawny i szybki. Nasza firma przede wszystkim stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, aby skutki naszych działań służyły przez wiele lat. Współpracowaliśmy przy budowie wodociągów w Łodzi z takimi firmami jak M1, Castorama czy Carrefour, od których dostaliśmy pozytywne referencje. Dzięki wykorzystywaniu przez naszą firmę nowoczesnego sprzętu i technologii budowa wodociągów w Łodzi idzie w bardzo szybkim tempie. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz jakie usługi oferuje nasza firma zajmująca się sieciami wod-kan w łódzkim oraz czyszczeniem osadników i kanalizacji w Łodzi. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą drogą telefoniczną lub mailową.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOM I WODA Sp. z o.o. »

  DOM I WODA Sp. z o.o.

  Dużo się mówi, o wykorzystaniu źródeł naturalnej energii, choćby promieni słonecznych czy siły wiatru. Ale również oszczędzać i działać ekologicznie można także w innych obszarach. Na przykład mądrze zagospodarowując wodę deszczową. Odpowiednie zbiorniki na deszczówkę i całe systemy pozwolą ją wykorzystać w wielu celach, na przykład do podlewania ogrodu. Oszczędzasz nie tylko wodę pitną, ale też własne pieniądze.

  Spis Firm - Data dodania: 19 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »