Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Przemyśl':

 • LEAN-TECH SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF SZAFRANIEC PAWEŁ DRAB »

  LEAN-TECH SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF SZAFRANIEC PAWEŁ DRAB

  Lean-Tech to producent rolek transportowych, części maszyn, urządzeń typu Poka-Yoke, Icart, urządzeń transportu bliskiego i linii produkcyjnych. Zajmujemy się usprawnianiem przemysłu, transportu, utrzymaniem ciągłości ruchy i pracy. Projektujemy w 3d maszyny, dokonujemy audytów technicznych, naprawiamy sprzęty. Mieścimy się we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przemysłową. Atrakcyjne ceny!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNE DARIUSZ SZWED »

  GOSPODARSTWO ROLNE DARIUSZ SZWED

  Atrakcyjne fotografie ślubne w reporterskim stylu; naturalne ujęcia bez ingerencji w uroczystość. Klasyczne, bardzo konkretne kadry, naturalna kolorystyka zdjęć i duża staranność w opracowywaniu fotografii w programach graficznych. Fotograf ślubny z doświadczeniem w pracy dla renomowanych wydawnictw, oddający zdjęcia ślubne i plenerowe w tradycyjnym albumie lub w formie fotoalbumu z trwałymi, sztywnymi kartami. Najczęściej obsługiwany region to Podkarpacie i Małopolska: Krosno, Rzeszów, Tarnów, Gorlice, Jasło, Sanok, Przemyśl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U. KOSIAREX Mariusz Sitarski »

  F.H.U. KOSIAREX Mariusz Sitarski

  Kosiarex zajmuje się serwisowaniem sprzętu ogrodniczego i leśnego. Wiemy jak ważna jest odpowiednia diagnoza stanu technicznego urządzenia oraz dobór odpowiednich komponentów o najwyższej wydajności. Poprzez rzetelną i szybką diagnozę oraz naprawę staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę z naszej strony. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Świadczymy usługi napraw pogwarancyjnych sprzętów różnych marek.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »