Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'przekładnie':

 • Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. »

  Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.

  Jest Ci potrzebna przekładnia kątowa? Nie wiesz gdzie znaleźć firmę, która zaoferuje Ci przekładnie kątowe? Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź nas! Każda nasza przekładnia planetarna charakteryzuje się precyzją działania. Interesują nas długofalowe współprace z zadowolonymi klientami o czym świadczy fakt, iż na rynku działamy od 1990 roku oraz to, że mamy aż 25 przedstawicielstw na terenie całego świata.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ERGEST SYSTEMS ERWIN BĄK »

  ERGEST SYSTEMS ERWIN BĄK

  Nasza firma produkuje i sprzedaje elementy przekładni zębatej. W ofercie znajdą Państwo koła zębate proste i śrubowe, koła łańcuchowe i przekładnie zębate. Zajmujemy się produkcją seryjną oraz jednostkową. Ponadto wykonujemy sprawne remonty przekładni zębatych – świetnie radzimy sobie z każdą awarią i usterką. Diagnozujemy problem i efektywnie go eliminujemy. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN BORKOWSCY SPÓŁKA JAWNA »

  ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN BORKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

  Nasze przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku Polskim i zagranicznym od 1983 roku. Zajmujemy się produkcją kół zębatych, kół łańcuchowych, listew zębatych, przekładni ślimakowych i innych materiałów metalowych. Świadczymy również usługi z zakresu szlifowania wałów, wielowypustów, toczenia, frezowania i tym podobnych. Firma stale się rozwija poszerzając swój wachlarz produktów i docierając do coraz większej rzeszy odbiorców. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »