Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'przedszkole':

 • KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA »

  KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA

  Przedszkole Radom W „Słonecznej Krainie” dzieci są radosne i uśmiechnięte! Czas tu spędzony, to szczęśliwe dzieciństwo, gdzie dzieci bawiąc się - uczą, a ucząc - bawią. „Słoneczna Kraina”, to profesjonalna opieka przedszkolna dla dzieci. Obecnie prowadzimy na terenie Mazowsza cztery placówki. Planujemy dalszy rozwój. W naszych przedszkolach prowadzimy zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-kształcące, wspomagamy rozwój dziecka w przyjaznym, bezpiecznym i zdrowym środowisku. Wyposażenie przedszkoli stanowią sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne z firmy Nowa Szkoła. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa do wglądu w placówce, lub na stronie. Dzieci mają zapewnione codzienne zajęcia na świeżym powietrzu. Korzystamy z własnych, bezpiecznych placów zabaw. Nad punktami przedszkolnymi „Słoneczna Kraina” opiekę sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • J.J. SAFARI S.C. JOANNA GRZEGORCZYK, JADWIGA JABŁOŃSKA-STEC »

  J.J. SAFARI S.C. JOANNA GRZEGORCZYK, JADWIGA JABŁOŃSKA-STEC

  Zadbamy o to aby Twoje dziecko poznawało świat w ciekawy i barwny sposób. Jesteśmy niepublicznym przedszkolem o profilu przyrodniczo-geograficznym. Nasi podopieczni poznają świat przyrody dzięki licznym wycieczkom, spacerom i żywemu kontaktowi z fauną i florą. Łączymy wspaniałą zabawę z wiedzą, dzięki czemu mają państwo gwarancję, że chodzenie do przedszkola będzie czystą przyjemnością dla waszego malucha.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska »

  Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska

  Zamysłem naszej aktywności jest zrównoważony rozwój dziecka. Tym samym dbamy o to, by oczywiście maluchom zapewnić, jak najlepszy start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to wspaniałe miejsce, w którym pociechy czują się swobodnie i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która zapewni Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję zwracamy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, prowadzone są lekcje edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku pogłębiające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Natomiast poprzez podstawowe zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się słusznie kształtować zmysły i przygotować maluszki do opanowywania początkowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę modyfikować swe możliwości, ale też zadbać o prawidłową posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Stale współdziałają z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław daje wszystko, co musi zdobyć dziecko już na początku: wigor, harmonijny rozwój, naukę i świetną zabawę. Warto!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKOLUDEK S.C. AGNIESZKA CHOJNACKA-GAWIŃSKA, MARCIN GAWIŃSKI »

  EKOLUDEK S.C. AGNIESZKA CHOJNACKA-GAWIŃSKA, MARCIN GAWIŃSKI

  Ekoludek to prywatne przedszkole o profilu ekologicznym. Przedszkolaki dbają o zwierzęta w naszej zagrodzie, uprawiają warzyw w warzywniku i dbają o kwiaty w przedszkolnym ogrodzie. Dbamy o to by dzieci zdrowo się odżywiały (nasze menu opiera się o zdrowe produkty, proponujemy dietę tradycyjną, wegetariańską, bezglutenową i bezmleczną). W naszym przedszkolu poza zajęciami ekologicznymi i podstawą programową odbywają się warsztaty bajkowe, akademia gotowania, warsztaty europejskie, edukacja przez ruch, warsztaty origami i wiele innych ciekawych zajęć. Raz w miesiącu odwiedzają nas muzycy z Filharmonii Łódzkiej.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA »

  URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA

  Przedszkole artystyczno-językowe URWIS to prywatne przedszkole tworzone przez ludzi, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów - to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów. Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno-muzyczne oraz językowe - to tylko część tego, co nasza placówka przygotowała dla Waszych pociech :)przedszkole URWIS to najlepsze przedszkole dla Twoich dzieci - przyjdź do nas i przekonaj się sam!

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kraina marzeń Grzegorz Tarka »

  Kraina marzeń Grzegorz Tarka

  Kraina Marzeń to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Maluchy rozwijają się poprzez zabawę, uczą się śmiejąc, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo. Oferujemy opiekę dla dzieci w wieku od roku do 5 lat. Nasza placówka posiada status Przedszkola oraz Żłobka. Spełniamy rygorystyczne przepisy sanepidu, straży pożarnej oraz realizujemy programy edukacyjne zatwierdzone przez kuratorium oświaty. Zapraszamy wszystkie Dzieci do Krainy Marzeń.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAK-POL" Tadeusz Mędrzak »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAK-POL" Tadeusz Mędrzak

  Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek wszystkie Dzieci między 2, a 6 rokiem życia. Mając świadomość, jakie zadanie spoczywa na nauczycielu, zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, systematycznie doskonalącą i podnoszącą swoje kwalifikacje i umiejętności pedagogiczne. Nauczyciel jest osobą, która prowokuje dziecko do poznawania kim jest i kim może zostać -dając mu możliwość wyboru różnych wariantów działania. Akceptuje różnorodność rozwojową każdego dziecka, przestrzega jego praw, jest wśród dzieci, rozmawia z nimi (nie mówi do nich), jest otwarty, życzliwy, gotowy do wyjaśnień, pomocy - zachowuje przy tym indywidualną linię rozwoju każdego dziecka.

  Spis Firm - Data dodania: 10 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CIUCHCIA PUCH PUCH Agata Wawer »

  CIUCHCIA PUCH PUCH Agata Wawer

  Warszawskie przedszkole Ciuchcia Puch Puch zostało założone w 1995 roku. Znajduje się przy ulicy Klaudyny 32 na Bielanach. Oferuje wszechstronną naukę dzieci poprzez zabawę, posiada nowoczesne wyposażenie oraz odpowiednio przystosowane sale. Domowa atmosfera dodatkowo została utrzymana dzięki własnej kuchni i przygotowywanym na miejscu domowym obiadom. Na terenie przedszkola znajduje się też plac zabaw oraz miejsce kwiatowe i warzywne grządki.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA "MARAN" JOLANTA WIETECHA »

  FIRMA "MARAN" JOLANTA WIETECHA

  Przedszkole Madzik Place Kindergarten powstało z myślą o najmłodszych, pragnących uczyć się poprzez wspaniałą zabawę, a także o ich rodzicach, którzy pragną zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo, a także opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Zapewniamy atrakcyjny program dydaktyczny, który jest dostosowany do wieku maluszków, a do tego naukę języków obcych np. angielskiego. Przygotowujemy dzieci do życia społecznego, ucząc ich akceptacji, szacunku, a także zdrowego i higienicznego sposobu życia. Bardzo duży nacisk kładziemy na zasady właściwego odżywiania się! Wśród organizowanych przez nas zajęć znajdują się między innymi zajęcia logopedyczne, zabawy grupowe oraz zajęcia artystyczne i teatralne. Zapewniamy bardzo przystępne warunki cenowe. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska »

  ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska

  Oferujemy: szeroki pakiet zajęć w ramach czesnego, twórcze, aktywne metody pracy. Prowadzimy zajęcia w bezpiecznych i kolorowych salach, posiadamy własny ogród z placem zabaw. Posiadamy własną kuchnię. "Czarodziejski Ogród" to placówka, w której potrzeby Dziecka są na pierwszym miejscu. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa oraz przywiązujemy ogromną wagę do świata emocji i rozwoju społecznego. W naszej placówce prowadzimy: [*]Klub Maluszka [*]Żłobek "Hop Bęc" [*]Przedszkole [*]Zerówka Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »