Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'projektowanie ogrodow':

1 · 2 · następna strona »
 • ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU VILLADENDRON Łukasz Wilaszek »

  ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU VILLADENDRON Łukasz Wilaszek

  Jesteśmy wykształconymi architektami krajobrazu. Projektujemy i wykonujemy ogrody przydomowe a także zieleń na terenie firm. Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu od początkowego modelowania aż po finałowe koszenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezbędną pomoc w doborze materiałów brukarskich, oświetlenia, nawadniania a także wszystkiego co dotyczy zielonej strefy Państwa domów. Naszym klientom umożliwiamy obejrzenie ogrodu założonego od podstaw zawierającego wiele oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań. W zakresie naszych usług jest także całoroczna pielęgnacja utrzymująca ogród w doskonałej kondycji przez cały sezon. Jesteśmy dyspozycyjni 6 dni w tygodniu, terenem naszych działań jest obszar Śląska i Małopolski. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Mudlaff 'TWÓJ OGRÓD' »

  Krzysztof Mudlaff 'TWÓJ OGRÓD'

  Twój Ogród to firma, która powstała by realizować Państwa oczekiwania w zakresie aranżacji i wykonania terenów zielonych i rekreacyjnych, które Państwo otaczają. Oferujemy pełen zakres usług począwszy od profesjonalnych projektów poprzez ich realizację i późniejszą opiekę. Pracę naszą wykonujemy w oparciu o zdobytą wszechstronną wiedzę jak i wieloletnią praktykę. Przy realizacji zamówień korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości, sprawdzonych w naszej strefie klimatycznej zarówno jeżeli chodzi o systemy nawadniające, produkty organiczne czy też wykończenie. Współpracujemy na stałe z Gospodarstwem Szkółkarskim w Gniewowie, woj. pomorskie. W trakcie pracy zapewniamy stały kontakt tak, by można było na bieżąco konsultować wspólne pomysły. Wśród szerokiej gamy usług ogrodniczych wykonujemy też zielone dachy, stawy kąpielowe, fontanny, automatyczne nawadnianie, hydroizolacje zbiorników rolnych, przemysłowych i ozdobnych przy pomocy folii EPDM i systemu RESITRIX.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI »

  PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI

  Projektogród swiadczy usługi z zakresu: architektura krajobrazu, projektowanie i wykonywanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zagospodarowanie przestrzeni uważanejest w dzisiejszych czasach za kluczowy potencjał nieruchomości i podstawębezstresowego stylu życia, więc Projektogród ze starannością podchodzi do indywidualnych potrzeb klienta, projektując i realizując. - ogrody prywatne i komercyjne z uwzglednieniem planów nasadzeniowych, wykorzystując elementy, takie jak:- kamień naturalny- drewno - stal- tworzywa sztuczne- tarasy drewniane i patia przydomowe- fontanny, kaskady i oczka wodne - systemy oświetleniowe- systemy nawodnieniowe- podjazdy (polbruk, kamień naturalny)- zieleń na balkonach- zieleń we wnętrzach W ofercie również prace zimowe (odśnieżanie)- posesji- budynków

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOMY I ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  DOMY I ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Domy i Architekci Sp. z o. o. zajmuje sie zarówno projektowaniem architektoniczno-budowlanym domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, projektowaniem wnętrz mieszkalnych, publicznych tj. biura, kawiarnie, restauracje itp. oraz stoisk targowych, a także ogrodów. Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oraz użyteczność kształtowanych przestrzeni. Staramy się, aby zarówno budynki jak i wnętrza były nowoczesne oraz zgodne z gustami oraz wyobrażeniami Naszych klientów. Inwestorom oferujemy również pełną pomoc w kwestiach administracyjno-prawnych związanych z procesem inwestycyjnym.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MC LAS Marcin Czerwiński »

  MC LAS Marcin Czerwiński

  MC LAS to firma leśno ogrodnicza zajmująca się szeregiem prac związanych z leśnictwem jak i ogrodami. Działamy na terenie takich miast jak Bydgoszcz, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Tuchola itd. Po więcej informacji zapraszam OGRÓD: projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych (koszenie i pielęgnacja trawników, przycinanie żywopłotów i krzewów, czyszczenie oczek wodnych, całoroczna opieka nad ogrodem), zakładanie systemów nawadniających, zakładanie trawników zarówno z siewu jak i z rolki, wykonywanie prac związanych z brukarstwem (chodniki, grille, itp. ) wykonywanie ogrodowych konstrukcji drewnianych (altanki, kwietniki, itp. ) zakładanie oświetlenia ogrodowego, wycinka niechcianych drzew, formowanie dużych drzew (przerzedzanie koron), sprzedaż drzew i krzewów.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INTERMASTER ILONA BORKOWSKA »

  INTERMASTER ILONA BORKOWSKA

  Firma Intermaster zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem ogrodów przydomowych i terenów zieleni. Przy realizacji projektów współpracujemy z wysokokwalifikowanymi specjalistami w zakresie prac niezbędnych przy realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów. Oferowane prace wykonawcze obejmują:- inwentaryzację istniejącej zieleni- oczyszczenie terenu i przygotowanie gleby- sadzenie i przesadzanie roślin- zakładanie trawników sianych oraz z rolki- budowę oczek wodnych, kaskad, fontann- wykonanie ogrodów skalnych, murków oporowych i obramowań- projektowanie i wykonanie ogrodzeń, płotów, przesłon;- wykonanie nawierzchni- wykonanie i montaż elementów małej architektury- kompozycje roślin i nasadzenia w pojemnikach- urządzanie ogrodów zimowych- aranżacje tarasów i balkonów- doradztwo przy realizacji projektu. Przy zakładaniu terenów zieleni wykorzystujemy materiał roślinny pochodzący z renomowanych polskich szkółek zrzeszonych w Związku Szkółkarzy Polskich. Na wykonane prace i nasadzenia udzielamy rocznej gwarancji. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Autorska Pracownia Projektowa Architektury i Urbanistryki Linearte Wojciech Obłuski »

  Autorska Pracownia Projektowa Architektury i Urbanistryki Linearte Wojciech Obłuski

  Pracownia działa nieprzerwanie od 1990r. Właściciel firmy odbył praktykę zawodową w zagranicznych biurach (Duesseldorf, Wiedeń). Działalność początkowo koncentrowała się wokół rynku warszawskiego i okolicznych miejscowości, by z czasem rozszerzyć się na cały kraj. W ostatnich latach nasza oferta projektowa znalazła uznanie poza granicami Polski, szczególnie na rynkach wschodnich i w Skandynawii. Młody, ambitny ale doświadczony zespół wykonuje projekty budynków jednorodzinnych, rezydencjonalnych, biurowych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Pomagamy naszym klientom w procesie inwestycyjnym na etapie doradztwa, kontaktów z urzędami, obsługi geodezyjnej, geotechnicznej i prawnej, aż do stworzenia kompleksowego opracowania, pełnobranżowego projektu, zwieńczonego uzyskaniem pozwolenia na budowę. Współpraca z pracownią nie ogranicza się do projektu budynku. Z równą pasją podejmujemy się realizacji projektów wnętrz i profesjonalnych projektów zieleni. Na życzenie klienta polecamy ekipy wykonawcze i pełnimy nadzór autorski nad inwestycją oraz dokonujemy niezbędnych uzgodnień. Nasze projekty są wypadkową oczekiwań, potrzeb klienta, poszukiwań optimum estetycznego i fachowego przygotowania technicznego w zgodności z prawem budowlanym. ZAKRES USŁUG PROJEKTOWYCH: - budynki mieszkalne, jednorodzinne i wielorodzinne; usługowe i biurowe - obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe - modernizacje i rozbudowy - aranżacje przestrzenne wnętrz - inwentaryzacje - projekty urbanistyczne i zagospodarowania terenu - ogrody OBSŁUGA INWESTYCYJNA: - kompleksowa usługa projektowa - projekty branżowe i nadzory budowlane

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA KONOWALCZUK-ŻOŁUD Agroflora ZIELONY OŁÓWEK »

  ANNA KONOWALCZUK-ŻOŁUD Agroflora ZIELONY OŁÓWEK

  Zajmuję się projektowaniem ogólnie pojętych terenów zieleni (ogrody, zieleńce, parki, cmentarze i in). Sporządzam inwentaryzacje dendrologiczne pod inwestycje. Pełnię usługi doradcze z zakresu doboru oraz pielęgnacji roślin jak również aranżacji zieleni. Świadczę usługi wysokiej jakości poparte zdobytą wiedzą na wrocławskich uczelniach oraz wieloletnim doświadczeniem. Moja praca jest zarówno moją pasją i największą życiową satysfakcją. Zapraszam do skorzystania z usług. Współpracuję z firmami wykonawczymi które nie pozostawią Państwa z samym projektem.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "OGRODNIK FILIP" PIOTR FILIPIAK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "OGRODNIK FILIP" PIOTR FILIPIAK

  Strona zawiera ciekawe i niebanalne rozwiązania dotyczące projektowania nowoczesnych, i stylowych ogrodów oraz ich kompleksowych realizacji. Szeroka oferta obejmuje usługi w zakresie prac ogrodniczych, brukarskich, budowy elementów architektury ogrodowej, kształtowania terenu oraz odwodnień i systemów automatycznego nawadniania. W galerii znajdują się ciekawe przykłady aranżacji roślinnych, małej architektury, nawierzchni ogrodowych jak również urokliwych oczek wodnych, strumieni i kaskad. Witryna zawiera także przejrzysty, aktualizowany cennik usług, przydatne porady. Niepowtarzalne koncepcje i praktyczne rozwiązania techniczne. Wszechstronne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ILEX PROJEKT-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU KAMIL MIEZANCEW »

  ILEX PROJEKT-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU KAMIL MIEZANCEW

  Biuro ILEX od 2000r. zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Na przestrzeni minionych lat tworzyliśmy zgrany i profesjonalny zespół ludzi o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu w dziedzinie ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Dbamy o to, by stale podnosić nasze kwalifikacje i nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań. Każdego klienta i każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, czego efektem jest niepowtarzalny charakter przedsięwzięcia. Pracownicy Ilex są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Wiedza naszego zespołu opiera się na specjalistycznym wykształceniu, które zdobyliśmy na uczelniach takich jak: SGGW, WSEiZ czy Technikach Ogrodniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »