Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'projektowanie graficzne':

 • ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN" »

  ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN"

  KIM JESTEŚMY? WNCREATION to zespół składających się z wykształconych osób, których doświadczenie i profesjonalizm widać poprzez zadowolonych Klientów. Nasza branża za pomocą projektowania graficznego, reklamy, informatyki oraz marketingu pomaga spełniać marzenia. Posiadając szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu Grafiki i Reklamy doradzimy, pomożemy oraz wykonamy projekty wg wymagań każdego Klienta. CO ROBIMY? Nasza kadra jest wyspecjalizowana szczególnie w dziedzinie Grafiki i Reklamy. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientem, staramy się doradzać tak, aby jego rozwój był nie tylko efektywny, ale i widoczny na rynku. Co oferujemy:- projektowanie logo- identyfikacja wizualna- projektowanie graficzne- tworzenie stron www- prezentacje multimedialne- pozycjonowanie- hosting- i inne... JAK PRACUJEMY? Każde nowe zamówienie to dla nas swoista analiza potrzeb i oczekiwań Klienta. Z doświadczenia wiemy, że mogą się one różnić w znaczący sposób. Naszą domeną jest indywidualny sposób podejścia do projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA »

  TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA

  Usługi z zakresu grafiki, fotografii, cyfrowej manipulacji obrazem oraz tworzenia stron internetowych w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla. Reklama, logo, identyfikacja wizualna, fotografia reklamowa i produktowa. Zapraszamy do kontaktu w jakichkolwiek sprawach związanych z naszymi usługami i działalnością. Pracujemy dla klientów z obszaru całej Polski. Warsztat grafiki i fotografii użytkowej Irida działa od 2008 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VIARTMEDIA MONIKA MINORCZYK »

  VIARTMEDIA MONIKA MINORCZYK

  Jesteśmy agencją reklamową "full service”. Prowadzimy kompleksową obsługę firm. Działamy na wszystkich polach reklamy i projektowania graficznego (branding, corporate identity). Planujemy i projektujemy kampanie reklamowe, kreujemy marki, realizujemy kampanie wizerunkowe i sprzedażowe. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Co robimy Zbudujemy wizerunek marki Twojej firmy. Opracujemy strategie reklamowe Twoich usług i produktów. Zaplanujemy i zaprojektujemy kampanie sprzedażowe i wizerunkowe. Działamy na wszystkich polach reklamy. Ty określasz cel. My dobieramy środki i wykonujemy kreacje. Najpierw włączamy myślenie, potem komputery. Brief i rebriefing Najpierw jest brief. Klient przedkłada własny lub odpowiada na naszą ankietę. To podstawa dalszej pracy. Analizujemy go (rebriefing) i robimy wstępny kosztorys koniecznych prac. Analiza i badania rynkuDrugi krok to analiza pozycji rynkowej firmy (produktu/usługi), badania rynku i grupy docelowej (typ odbiorcy, preferencje i profil konsumenta). Te analizy są podstawą strategii reklamowej. Budowanie strategiiTo klucz do sukcesu kampanii reklamowej. Planujemy kroki i dobieramy do nich media. opracowujemy media plan. Tworzymy wytyczne do kreacji. Kreacje graficzneWynika ze strategii. Składa się na nią praca zespołu kreatywnego (art director, graficy, copywriter). Wdrożenie i produkcjaRealizacja i wdrożenie kampanii reklamowej na róznych nośnikach (druki, outdoor, internet, TV, radio).

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIANNA KURKA QURKA DESIGN »

  MARIANNA KURKA QURKA DESIGN

  Nasza oferta to m. in. tworzenie stron www, sklepów internetowych i portali internetowych oraz projektowanie graficzne. Dokładamy wszelkich starań, by dana firma szybko i skutecznie została wprowadzona na rynek, osiągając przy tym prawdziwy sukces. Cechuje nas wykwalifikowany zespół pracowników, najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm, niskie ceny, innowacyjność oraz troska o każdego klienta. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LETICA BARBARA GOŁĘBNIAK »

  LETICA BARBARA GOŁĘBNIAK

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wykonanie wysokiej jakości produktów drukowanych. Jesteśmy drukarnią, która od wielu lat działa na polskim rynku. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie wysokiej jakości, dowolnych rozmiarów produktów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Tworzymy między innymi wysokiej jakości dyplomy, certyfikaty, zaświadczenie, vouchery, itd. Zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MONIKA RZEWUSKA MOLOH-AGENCJA REKLAMOWA »

  MONIKA RZEWUSKA MOLOH-AGENCJA REKLAMOWA

  Moloh to firma reklamowa, oferującej wydruki, ale także kompletną obsługę marketingową. Zlecenia prowadzi profesjonalny i kreatywny zespół, gwarantujący zadowolenie klienta. Moloh – Wrocław w swojej witrynie przedstawia ofertę produktów, portfolio, które przedstawia zrealizowane projekty, wykaz klientów, którzy już zaufali firmie, jak również dane do kontaktu wraz z lokalizacją na mapie. Osobny dział stanowi oferta kalendarzy, które mogą być dobrym pomysłem na promocję działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRENDMARK PIOTR BUDZYŃSKI »

  TRENDMARK PIOTR BUDZYŃSKI

  Zależy nam, aby nowatorskie spojrzenie wyróżniało nie tylko nas, ale również te marki, które nie boją się zmian, dostrzegają potrzebę wyróżnienia się w masie identyczności oraz chęć bycia bliżej bezpośredniego odbiorcy swoich produktów czy usług. Nasza oferta obejmuje realizację projektów reklamowych i promocyjnych na potrzeby Internetu, multimediów oraz urządzeń mobilnych z wykorzystaniem e-mail marketingu. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie oraz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO »

  Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO

  Iris Studio zostało założone w 1999 roku. Zajmuje się realizacją usług poligraficzno-reklamowych oraz wydawniczych – od projektu do gotowego wydruku. Zakres usług: - wydruki i kserokopie kolorowe oraz czarno-białe - druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk, tampondruk - wizytówki - ulotki, plakaty - teczki ofertowe - foldery, metki, cenniki, katalogi - banery, standy, szyldy, kasetony - książki, broszury, czasopisma - pieczątki - kalendarze - gadżety reklamowe - laminowanie, foliowanie - bindowanie, termobindowanie, oprawy kanałowe, oprawy spiralą - docinanie do formatu - projektowanie graficzne

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA KARCZMARZ "PROMOTOR"-MARKETING,PROMOCJA. »

  ANNA KARCZMARZ "PROMOTOR"-MARKETING,PROMOCJA.

  Promotor działa w branży reklamowej od 2002r. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacjach reklamowych dla firm. Podstawowy zakres działania obejmuje projektowanie graficzne oraz realizację różnego typu materiałów reklamowych: - wydawnictw poligraficznych (wizytówki, teczki, papeteria firmowa, ulotki, broszury, katalogi, plakaty), - reklam wielkoformatowych (banery, siatki mesh, billboardy, plakaty, reklamy na witrynach i samochodach firmowych), - systemów wystawienniczych i prezentacyjnych (ścianki, trybunki, flagi, roll upy, stojaki banerowe tyu x-baner, L-baner itp. ), - gadżetów reklamowych Dodatkowy profil działalności firmy skierowany jest na organizację imprez szkoleniowych i integracyjnych dla firm (outdoor z wykorzystaniem sportów ekstremalnych), eventów handlowych i okolicznościowych. Nasze atuty - szybka i rzetelna obsługa, kompleksowość usług oraz konkurencyjna cenowo oferta!

  Spis Firm - Data dodania: 04 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »