Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'powypadkowe':

 • AUTO MISALA DANIEL MISALA »

  AUTO MISALA DANIEL MISALA

  Oferujemy usługi z zakresu mechaniki samochodowej: blacharstwo, lakiernictwo, naprawy powypadkowe, serwis, naprawa. Sklep motoryzacyjny: części zamienne, karoseryjne, mechaniczne, tuning, akcesoria. ‎ Likwidacja szkód‎ W razie szkody komunikacyjnej nie musisz wzywać Policji. Wystarczy, że sporządzisz wspólne zgłoszenie szkody. Od teraz zajmiemy się za Ciebie likwidacją szkody komunikacyjnej! ‎ Akceptowane formy płatności‎ Gotówka‎, American Express‎, MasterCard‎, Visa‎, Maestro ‎ Samochody zastępcze‎ Firma dysponuje kilkoma samochodami zastępczymi (wszystkie z klimatyzacją). Istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas naprawy. ‎ Sklep motoryzacyjny‎ Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży podzespołów i części blacharskich, karoseryjnych, oświetleniowych dla szerokiej gamy pojazdów osobowych. ‎

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUTO SCHUBERT MIROSŁAW SCHUBERT »

  AUTO SCHUBERT MIROSŁAW SCHUBERT

  Jesteśmy serwisem blacharsko-lakierniczym na warszawskiej Białołęce. Działamy od 1987 roku, a od 2011 w nowym, nowoczesnym obiekcie. Dzięki temu posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wykwalifikowana kadra pracowników i nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Satysfakcja i zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług są priorytetami dla Auto Schubert. Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży. Warsztat zajmuje powierzchnię 1000 m kw. (w tym blacharnia, lakiernia, myjnia, pomieszczenia biurowe i socjalne) i jest położony na działce o powierzchni 1, 5 ha. Świadczymy usługi dla odbiorców flotowych jak również dla mniejszych firm i klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA ZABOCHNICKA AZ MULTIKONCEPT »

  AGNIESZKA ZABOCHNICKA AZ MULTIKONCEPT

  Firma Multikoncept pomaga w znalezieniu i dopasowaniu najlepszej oferty finansowej dla potrzeb Firm oraz Klienta indywidualneg. W ofercie posiadamy:- kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe- kredyty gotówkowe bez BIK- kredyty Firmowe, również bez zabezpieczeń- Kredyty hipoteczne dla Firm bez dochodów- Refinansowanie pod zastaw pojazdów dla Klienta indywidualnego i Firmy- Leasing samochodów, maszyn i urządzeń (również uproszczony)- Faktoring- Odszkodowania Powypadkowe dla ofiar wypadków i ich rodzin- Chwilówki

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KLEJPLAST SOSNOWSKI ANDRZEJ »

  KLEJPLAST SOSNOWSKI ANDRZEJ

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą przedsiębiorstwa Klejpast, które od 2006 roku z siedzibą w miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina. Oferujemy kompleksowe usługi związane z naprawami powypadkowymi aut osobowych i ciężarowych, malowaniem samochodów oraz naczep oraz spawaniem aluminium i stali nierdzewnej. Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, przez cały czas inwestujemy w rozwój zaplecza technicznego. Specjalistyczny sprzęt to gwarancja precyzyjnie zrealizowanych usług. Staramy się, aby po naszych naprawach, żadne ślady nie zostawały na maskach samochodów naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i kompetentne porady naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania się ze szczegółową propozycją firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMPENSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KOMPENSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Kompensja Sp. z o. o. od wielu lat, profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych dla swoich klientów. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach w pracy, komunikacyjnych, a także w przypadkach szkód majątkowych. Dzięki zatrudnianiu specjalistów i doskonałej znajomości rynku ubezpieczeniowego, jesteśmy w stanie bardzo szybko i precyzyjnie wycenić każdą szkodę czy uszczerbek na zdrowiu.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MK FINANSE Monika Konicz »

  MK FINANSE Monika Konicz

  MK-Finanse to serwis internetowy powstały w głównej mierze z myślą o ludziach, którzy ulegli wypadkowi lub w inny sposób zostały poszkodowane. Zadaniem specjalistów prawa ubezpieczeniowego pracujących w Mk-Finanse jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Firma podczas swojej długoletniej działalności odniosła wiele sukcesów negocjacyjnych i uzyskała niejedno wysokie odszkodowanie powypadkowe, które często było wypłacane z oc sprawcy. W ich kompetencjach leży także dochodzenie roszczeń w innych przypadkach, przykładowo odszkodowanie za błąd medyczny oraz uszczerbek na zdrowiu. Zespół pracowników Mk-Finanse to profesjonaliści, którzy wiedzą co znaczy skuteczne dochodzenie odszkodowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN REKS ZAKŁAD NAPRAWCZO-USŁUGOWY, STACJA KONTROLI POJAZDÓW »

  ROMAN REKS ZAKŁAD NAPRAWCZO-USŁUGOWY, STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  Chcąc dokonać przeglądu swojego auta, zapraszamy do skorzystania z naszej stacji kontroli mieszczącej się w Strykowie. Już od 1993 roku wykonujemy dla Państwa diagnostykę komputerową oraz mechaniczną by w pełni określić w jakim stanie znajduje się dane auto. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie gwarantuje Państwu iż usługa zostanie rzetelnie wykonana i nie będziecie mieć na co narzekać. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Multi Studio Piotr Znamirowski »

  Multi Studio Piotr Znamirowski

  Jesteśmy portalem ogłoszeniowym, platformą dla sprzedających i kupujących samochody uszkodzone. Na stronie autowraki. pl kupisz lub sprzedasz samochód uszkodzony, znajdziesz bliski serwis napraw powypadkowych, zakład blacharski lub auto złom, skup aut powypadkowych czy rzeczoznawcę. Dzięki naszym systemom uzyskasz profesjonalną umowę kupna-sprzedaży także wycenę rynkową samochodu powypadkowego niezbędną przy negocjacjach z firmą ubezpieczeniową. Naszą ambicją jest budowanie wzajemnego zaufania w relacjach między zainteresowanymi stronami. Udostępniamy możliwość sprawdzenia raportu historii pojazdu na podstawie bazy firmy VIN INFO sp z o. o. Raport VIN-Info jest najpełniejszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o pojeździe.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AIF KANCELARIA" SP. z o.o. »

  "AIF KANCELARIA" SP. z o.o.

  Szukasz kogoś doświadczonego, aby uzyskał dla ciebie wysokie odszkodowanie? Świetnie trafiłeś Kancelaria AIF posiada 14 letnie doświadczenie. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław Zapraszamy serdecznie do współpracy. W ofercie: polubowna, zagraniczna, bankowa, na koszt dłużnika, należności, bezzaliczkowa, dochodzenie odszkodowań, ac, po wypadku, błąd medyczny, wypadek w pracy

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »