Strony związane z hasłem: pościel hotelowa - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'pościel hotelowa':

 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EUGENIA LICHACZ »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EUGENIA LICHACZ

  Sklep online, za którego funkcjonowanie odpowiada Eugenia Lichacz, dysponuje obszernym wachlarzem najrozmaitszych produktów pościelowych. Znajdziesz nie tylko wytworzone z najlepszych tkanin poszewki czy też poduszki, ale również narzuty satynowe do sypialni oraz grube ręczniki KWADRO. Twojej atencji rekomendujemy szczególnie dobrze wykonaną pościel dla dzieci. Uzupełnieniem asortymentu są gustowne opakowania prezentowe.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ESTELLA SP. z o.o. »

  ESTELLA SP. z o.o.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego portalu poświęconej tekstyliom hotelowym. Nasza firma, jako długoletni partner w ogólnoświatowej działalności hotelarsko-gastronomicznej, gwarantuje promocyjne ceny oraz najwyższe standardy jakościowe. FBF bed&more należy do HK Holding AG, które szczyci się 50-letnim doświadczeniem na rynku wysokogatunkowych tekstyliów domowych, foteli i kanap. Nasze produkty od wielu lat są wykorzystywane przez tysiące właścicieli hoteli na całym świecie. Ponadto nasz koncern niezwykłą uwagę przywiązuje do ekologii i ochrony środowiska. Do tworzenia naszych łóżek wykorzystujemy tylko drewno z lasów prowadzonych ekologicznie z terenów Niemiec i Austrii.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HEVER BARBARA GUTKIEWICZ »

  HEVER BARBARA GUTKIEWICZ

  HEVER tworzy grupa zgranych specjalistów zajmujących się doradztwem w zakupie artykułów wyposażenia oraz wykończenia wnętrz hoteli, pensjonatów, domów wczasowych oraz apartamentów. Żeby być jeszcze lepszym w tym co robimy uczestniczymy w licznych szkoleniach, które przygotowały nas na każde wyzwanie, które stawiają przed nami Klienci. Zapewniamy indywidualną oraz rzetelną obsługę w zakresie kompleksowego i częściowego wyposażenia. Zapewniamy transport na terenie całej Polski oraz montaż. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 16 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »