Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'pneumatyka':

 • AGNIESZKA FILAR BTH DANIEL »

  AGNIESZKA FILAR BTH DANIEL

  Profesjonalne usługi automatyka przemysłowa - Kraków. Pneumatyka, hydraulika siłowa i armatura przemysłowa od 1999 roku firma działa w tych branżach. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska, pozwala nam na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów. Wprowadzamy innowacyjne elementy układów, zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem, serwisem i modernizacją urządzeń przemysłowych. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty popartej wieloletnim doświadczeniem!

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumatyka

  Pneumat System – czołowa firma z branży pneumatycznej, producent siłowników pneumatycznych i ogólnopolski dystrybutor narzędzi i akcesoriów pneumatycznych. Firma świadczy też specjalistyczne usługi. Klienci Pneumat System to konsumenci specjalistyczni jak i indywidualni, ceniący najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy szeroką i zróżnicowaną gamę produktową, wśród której proponujemy Państwu m. in :1) Siłowniki płaskie NCV – bardzo praktyczna seria siłowników o niedużych wymiarach co pozwala na ich instalację w małych i średnich zakładach produkcyjnych. NCV cechuje sprawdzona niezawodność, wieloletnia wytrzymałość na różne bodźce zewnętrzne oraz markowa jakość komponentów. Siłowniki płaskie NCV możemy podzielić na z dwustronnym tłoczyskiem, tandem oraz antyobrotowe. NCV wyposażone są w magnes i nie wymagają sterowania. Są w pełni zamienne z większością płaskich siłowników. 2) Siłowniki wahadłowe CRW – charakterystyczną cechą CRW jest transfer ruchu liniowego tłoka na ruch obrotowy wałka. Siłowniki posiadają system likwidacji luzów co zapewnia dokładność i powtarzalność obrotów. Siłowniki dostępne w specjalnej wersji z regulacją kąta obrotu. 3) Siłowniki ze stali nierdzewnej – dostępne w wersji okrągłej DSM oraz wersji XJSS. Obie serie spełniają normy ISO. Siłowniki DSM cechują się mechanicznym hamowaniem dobiegu tłoka. Z kolei seria XJSS wyróżnia się dużą szybkością przesuwu tłoczyska.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "UNIVER-SAL" M.VIOLA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA »

  "UNIVER-SAL" M.VIOLA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA

  Lider w przemyśle automatyki od 1971 r. Jakość i precyzję w tworzeniu i testowaniunaszych produktów zapewnia doświadczenie i standardy najwyższej jakości. Wśród naszego asortymentu znajdują się miedzy innymi części eksploatacyjne do kompresorów, pneumatyka, sprężarki, kompresory, siłowniki pneumatyczne, zawory pneumatyczne, rozdzielacze pneumatyczne, filtry pneumatyczne, przewody pneumatyczne, złączki pneumatyczne

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA »

  "PNEUMATICON" BIAŁOWĄS KRZYSZTOF SPÓŁKA JAWNA

  Pneumaticon - naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów z zakresu pneumatyki oraz udzielanie profesjonalnej pomoc w doborze odpowiednich narzędzi i urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprzęty i akcesoria renomowanych producentów, na które udzielamy gwarancji, a wedle życzenia służymy również obsługą serwisową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EA" KRAKÓW S.C.P.PADUCHOWSKI,A.MAZUR-PADUCHOWSKA »

  "EA" KRAKÓW S.C.P.PADUCHOWSKI,A.MAZUR-PADUCHOWSKA

  EA Kraków to licencjonowany dystrybutor automatyki, pneumatyki i napędów. Firma współpracuje z uznanymi markami w branży jako ich wyłączny przedstawiciel. Jej dostawcami są tylko uznani producenci z Unii Europejskiej, USA i Japonii. Oferuje kompleksowe dostawy elementów, dotyczące Sprężonego Powietrza, Próżni i Napędów oraz wybranych zagadnień, dotyczących Automatyki. Jej atutem jest niezawodność, korzystna relacja jakości i ceny oraz szybka dostępność części i podzespołów. Firma posiada również stały magazyn części.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PressMann Bartosz Grochowski »

  PressMann Bartosz Grochowski

  Wśród szerokiej oferty znajduje się wynajem/wypożyczanie sprężarek i kompresorów. Proponujemy sprężarki i kompresory mające różne moce i pojemności. Cena za dobę zależna jest od tego na jaki długi okres czasu klientowi potrzebny jest sprzęt oraz jaki będzie jego model. Realizacja transakcji najmu odbywa się natychmiast, pozwala to zachować ciągłość produkcji lub prac, które są wykonywane. Zarezerwowane urządzenie jest dostarczane pod wskazany miejsce albo dana osoba odbiera je w naszej siedzibie (na stronie znajduje się jej adres).

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AIR-COM PNEUMATYKA-AUTOMATYKA S.C. »

  AIR-COM PNEUMATYKA-AUTOMATYKA S.C.

  Air-Com Pneumatyka – Automatyka s. c to lider branży pneumatyki i automatyki. Współpraca z renomowanymi producentami krajowymi i europejskimi zaowocowała bogatym asortymentem profesjonalnych elementów i narzędzi pneumatyki siłowej. W ofercie sklepu znajdują się różnego rodzaju sprężarki, zawory, armatura pneumatyczna, zbiorniki ciśnieniowe, przewody oraz narzędzia pneumatyczne. Firma oferuje również bogaty wybór, produkowanych w swojej siedzibie, siłowników pneumatycznych. Szczegóły dostępne w serwisie.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »