Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'plastyczne':

 • STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA" »

  STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA"

  Stowarzyszenie „Pro – ekoplanet” prowadzi działania społeczno – edukacyjne w zakresie: * ochrony przyrody (prowadzimy eko-bibliotekę, organizujemy konkursy przyrodnicze, kontynuujemy kampanię na rzecz objęcia całej puszczy białowieskiej parkiem narodowym) * pracy z dziećmi i młodzieżą (organizujemy eko-warsztaty, co dokumentujemy w zakładce Zielone warsztaty) * dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego, w szczególności w zakresie tradycji i kultury ludowej Podlasia – rozwijającej się przez wieki w bliskości z naturą (działania w powyższym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na blog. magiapodlasia. pl ) * eko-turystyki jako szansy i sposobu na ocalenie unikatowego krajobrazu przyrodniczo – kulturowego Podlasia (działania w tym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na stronie: www. magiapodlasia. pl )

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NZOZ EUROKLINIKA PRYWATNY GABINET CHIRURGII PLASTYCZNEJ JERZY WILGUS »

  NZOZ EUROKLINIKA PRYWATNY GABINET CHIRURGII PLASTYCZNEJ JERZY WILGUS

  Placówka medyczna EUROKLINIKA zapewnia wiele usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i plastycznej. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, pooperacyjnymi oraz znakomicie urządzonymi gabinetami lekarskimi. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny. Podjęliśmy współpracę z wieloma cenionymi profesjonalistami. W zakresie chirurgii plastycznej wykonujemy m. in. powiększanie piersi, plastykę nosa, lifting twarzy, labioplastykę. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LINEA CORPORIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  LINEA CORPORIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Linea Corporis to klinika chirurgii plastycznej działająca w Warszawie. Kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji estetycznych oraz uczestnictwo w zjazdach szkoleniowych w kraju i za granicą pozwoliły nam na zdobycie wysokiego poziomu sprawności zawodowej. Mamy nadzieję, że wiedza, doświadczenie i serce włożone w stworzenie naszego ośrodka zdobędą Państwa zaufanie. Zaprasza również Was, drogie Panie, do zapoznania się z dokładną ofertą naszej kliniki.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JACEK JARLIŃSKI CHIRURGIA PLASTYCZNA AESTETICA »

  JACEK JARLIŃSKI CHIRURGIA PLASTYCZNA AESTETICA

  Klinika Medycyny Estetycznej Aestetica dr Jacek Jarliński istnieje na Wrocławskim rynku od ponad dwóch dekad i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych placówek na terenie województwa dolnośląskiego. Placówka świadczy różnego rodzaju usługi z zakresu medycyny estetycznej obejmujące m. in. operacje biustu, facelifting, operacje uszu, botox i wiele innych. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną opiekę kompetentnej i miłej kadry lekarzy i pielęgniarek oraz luksusowe warunki dla pacjentów przebywających w klinice po zabiegu. Na naszej wizytówce internetowej www. aestetica. pl odnajdą Państwo szczegółowe dane dotyczące wykonywanych przez gabinet medycyny estetycznej Aestetica operacji plastycznych, bogatą galerię zdjęć oraz odpowiedzi na zwykle zadawane przez pacjentki pytania. Jeśli nie są jeszcze Państwo przekonani czy lub gdzie wykonać określoną operację plastyczną, zachęcamy do zapisania się na konsultacje w klinice Aestetica, na których rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zawsze doradzimy rozwiązania najlepsze dla pacjenta.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Adam Gumkowski AG.KLINIK »

  Adam Gumkowski AG.KLINIK

  Jesteśmy nowoczesną kliniką specjalizującą się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny i ginekologii estetycznej. Swoim pacjentom zapewniamy pełen komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu medycznego, jaki obecnie można dostać na rynku. Jako że jesteśmy prywatną kliniką możemy zagwarantować niezwykle konkurencyjne ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Henryka Ochnio-Kordal - Apteka "PASTYLKA", Meritum Centrum Medyczne »

  Henryka Ochnio-Kordal - Apteka "PASTYLKA", Meritum Centrum Medyczne

  ZABIEGI CHIRURGII ESTETYCZNEJ W MERITUM CENTRUM MEDYCZNYM Jeśli rozważasz poddanie się powiększaniu biustu implantami anatomicznymi lub okrągłymi, czy rozważasz wykonanie operacji plastycznej nasz chirurg plastyczny jest po to żeby Tobie pomóc. OPERACJE CHIRURGII PLASTYCZNEJ - operacja plastyczna małżowin usznych - plastyka powiek górnych i dolnych - zabieg liposukcji - operacja plastyczna brzucha - ginekomastia leczenie operacyjne - podniesienie biustu - powiększanie piersi implantami - redukcja piersi DLACZEGO MY - lekarze z doświadczeniem zabiegowym - troskliwa opieka personelu nad pacjentom - zadowoleni z efektów operacji pacjenci - komfortowe nowoczesne wnętrza i wyposażenie kliniki - specjalna oferta płatności na raty - specjalny pakiet relaksu w hotelu SPA nad Bałtykiem

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka »

  "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka

  Hop i bęc to zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci od 1, 5 roku do 3 lat. W naszych spotkaniach aktywny udział biorą także rodzice / opiekunowie. Dzieci podczas zabawy m. in. uczą się piosenek, wierszyków, ćwiczą umiejętności ruchowe i manualne, grają na instrumentach, malują, kleją, tworzą coś z niczego :). Z muzyką, plastyką i ruchem wspólnie odkrywamy kolorowy świat. Stworzyłyśmy nasz autorski program zajęć. Wszystko po to, aby zajęcia Hop i bęc były po prostu wyjątkowe! Każde zajęcia rozpoczynamy swobodną zabawą. Dzieci mają okazję oswoić się z sytuacją i nawiązać relacje z prowadzącym i innymi dziećmi (pierwsze 15 min zajęć). Główna część zajęć, ok 45 min, składa się ze zintegrowanych ze sobą części. Każde spotkanie to nowy, kolorowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Pamiętamy jednak o tym, że dzieci lubią stabilizację i ład, dlatego też za każdym razem pojawiają się stałe elementy programu. W części głównej zajęć w zabawę wkomponowujemy elementy plastyczne, ruchowe, ćwiczenia logopedyczne, śpiew, grę na instrumentach, naukę rymowanek, wierszyków, piosenek, gry i zabawy z chustą animacyjną, masażyki oraz wiele innych metod aktywowania rozwoju Twojego dziecka. Część muzyczna zajęć to zabawa muzyką i przy muzyce. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć proste tańce i wystukiwać rytmy. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie gitary i fletu. Na zajęciach proponujemy również część artystyczną. Przecież twórczość plastyczna to sama radość! Rozwijamy dziecięce talenty, uwrażliwiamy na piękno, rozwijamy zdolności kreatywne i manualne. W części plastycznej dzieci mają szansę poznać różne techniki plastyczne: wyklejanie, malowanie farbami paluszkami i pędzlami, lepienie z plasteliny, kolorowanie, tworzenie własnych kompozycji z różnych elementów i wiele innych. Do prac plastycznych wykorzystujemy różnorodne materiały o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Zajęcia odbywają się na Bemowie, przy ul. Rozłogi 8. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 780 080 447. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (www. hopibec. pl) oraz na profilu Facebook (www. facebook. com/hopibec).

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »