Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'płace':

1 · 2 · następna strona »
 • FASC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  FASC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Od 2005 r. świadczymy usługi na rzecz spółek • Prowadzenie ksiąg rachunkowych • Sporządzanie deklaracji podatkowych • Prowadzenie ewidencji podatkowych • Sporządzanie rozliczeń podatkowych • Prowadzenie kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS • Sporządzanie sprawozdań do NBP • Sporządzanie sprawozdań statystycznych • Sporządzanie sprawozdań zarządczych • Obsługa informatyczna systemów księgowych • Szkolenia pracowników Gwarancja jakości i bezpieczeństwa • Certyfikaty Ministerstwa Finansów uprawniające do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych • Ubezpieczenia OC Posiadamy doświadczenie w zakresie ewidencji transakcji • Eksport i import • WDT i WNT • Obrót dewizowy • Gospodarka magazynowa • Rozliczanie produkcji • Zróżnicowane formy wynagradzania • Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HM-SOFT Marek Hubko »

  HM-SOFT Marek Hubko

  Firma HM-Soft zajmuje się profesjonalną obsługa firm pod względem informatycznym. Oferujemy autorskie oprogramowanie:Dla firm działających w branży Spedycyjno-Transportowej oferujemy opracowany przez naszą firmę system HM-Soft Spedycja. Bramka SMS - Jest to program ściśle współpracujący z systemem HM-Soft Spedycja. Umożliwia wysyłanie wygenerowanych wiadomości sms na podstawie wcześniej przygotowanych zleceń transportowych / spedycyjnych oraz ręczną modyfikację wiadomości. Produkcja - Specjalnie dla firm z branży produkcji mebli tapicerowanych przygotowaliśmy program HM-Soft Produkcja. Oprogramowania firmy RAKS sp. z o. o. System RAKSSQL pozwala pełniej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa, lepiej kontrolować przepływy pieniężne i informacyjne, a w rezultacie skuteczniej działać i szybciej reagować na zmiany. Program fakturujący, finansowo księgowy, kadry i płace. Oferujemy sprzęt komputerowy, jak i kasy i drukarki fiskalne wiodących marekZapraszamy do kontaktu

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A & M FINANSE BOŻENA TRZASKOWSKA »

  A & M FINANSE BOŻENA TRZASKOWSKA

  Możemy zostać Waszym partnerem w księgowości! Nasza firma głównie specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze w zakresie:-Księgowości-Płac i kadr (Payroll)Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe, takie jak księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace, dla polskich i zagranicznych jednostek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, jak również dla polskich firm z kapitałem zagranicznym. Nasz zespół dysponuje rzetelną wiedzą i posiada wieloletnie doświadczenie poparte wymaganymi certyfikatami Ministerstwa Finansów. Zapewniamy minimalizację kosztów firm poprzez świadczenie usług outsourcingowych. Wysoki standard obsługi oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy to podstawy naszego działania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI »

  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI

  Biuro Rachunkowe Rachmaks – Rachunkowość na Maksa! Szanowni Państwo! Jeżeli stawiacie na współpracę z ludźmi, dla których wykonywany zawód jest nie tylko obowiązkiem, a przede wszystkim prawdziwą pasją zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół Centrum – Ekonomiczno – Doradczo - Rachunkowego Rachmaks to specjaliści z różnych dziedzin zorientowanych wokoło doradztwa finansowo-gospodarczego. Współpracując z nami mają Państwo dostęp do szerokiego wachlarza usług, w skład których wchodzi między innymi: kompleksowa obsługa księgowa firm, w tym także kadr i płac, doradztwo w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych oraz budowy strategii marketingowej opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu wniosków i biznesplanów unijnych. Sporządzamy deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz zeznania podatkowe PIT, CIT. Bezpłatnie doradzamy w zakresie procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości pozyskania funduszy unijnych na inwestycje. Bez dodatkowych opłat sporządzamy indywidualny plan kont oraz roczne zestawienia finansowe. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych oraz ubezpieczenie OC. Zarówno dla stałych, jak i nowych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI »

  VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI

  Firma VERA-CONSULTING świadczy usługi księgowo - rachunkowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą biznesu w zakresie podatków, ubezpieczeń zus, kadr i płac, a także rachunkowości. Wyróżnia nas podejście do klientów (zawsze służymy pomocą, rozwiążemy różne problemy), oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i księgowo - rachunkowej obsługi firm. Prowadzimy: [*]rozliczenia podatkowe (podatek dochodowy, VAT, [*]rozliczenia z ZUS, [*]rozliczenia płacowe, [*]kadry, [*]prowadzimy dokumentację, sporządzamy i wysyłamy deklaracje. Istnieje możliwość stałego dojazdu do klienta. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa ekonomicznego - konsulting. Pomożemy w pozyskaniu środków finansowych na bieżącą działalność, oraz na inwestycje, pomożemy w pozyskaniu środków unijnych. Firma konsultingowa, zakres usług: [*]pozyskiwanie środków unijnych [*]wypełnianie wniosków o dotacje [*]rozliczanie dotacji [*]pisanie biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RESET2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  RESET2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Strona internetowa firmy RESET2, producenta oprogramowania wspomagającego zarządzanie kadrami, finansami i towarami przedsiębiorstwa. Na stronie prezentowane są rozwiązania dla małych i średnich firm. ROZWIĄZANIA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM:- R2płatnik - system płacowo-kadrowy- R2fk - system finansowo-księgowy- R2księga - Księga Przychodów i Rozchodów- R2faktury - system obsługi sprzedaży- R2środki - system do rozliczania środków trwałych- R2przelew - program do ewidencjonowania, drukowania i eksportowania bankowych poleceń przelewów. ROZWIĄZANIA DLA ŚREDNICH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW:- R2płatnikPRO - system płacowo-kadrowy- R2środkiPRO - system do rozliczania środków trwałych. ROZWIĄZANIA DLA UŻYTKOWNIKÓW SAP BUSINESS ONE:- R2płatnikSBO - system płacowo-kadrowy- R2środkiSBO - system do rozliczania środków trwałych

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA »

  BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA

  Rozważając zewnętrzną księgowość w Krakowie i okolicy przeglądamy najlepsze biura rachunkowe i ich oferty pragnąc wybrać najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb. Porównując wszystkie te biura rachunkowe zwracamy uwagę na rok założenia biura rachunkowego, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie, gamę wykonywanych usług, czy możliwość reprezentowania klientów przed US i ZUS oraz czy posiada licencje na prowadzenie ksiąg i doradztwo podatkowe. Biuro podatkowe Luka s. c. ma kilkunastoletnią tradycję, działamy na rynku od 1993 roku, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze biuro znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1. Nasze biuro księgowe ma olbrzymie doświadczenie zdobyte przy obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej kilkuset firm. W Polsce dosyć często zdarza się że przepisy podatkowe są sformułowane niejasno, a ich właściwa interpretacja jest kluczowa do prawidłowego działania wszystkich firm na naszym rynku. Działamy w Krakowie, Warszawie, Michałowicach, Wieliczce, Bibicach, Zielonkach, Czarnochowicach, zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK BRENZAK CONSULTOR »

  MAREK BRENZAK CONSULTOR

  Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 6998/2004. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową, kadrową oraz finansową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PONIEDZIAŁEK-HULBÓJ BARBARA Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego "DZETA" »

  PONIEDZIAŁEK-HULBÓJ BARBARA Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego "DZETA"

  Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego "Dzeta" (nazwa skrócona: WOSZ Dzeta) jest instytucją szkoleniową działającą od 1995 roku. Firma jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu:księgowości i rachunkowości, kadr i płac oraz zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi programów Systemu SYMFONIA i Systemu FORTE, wykorzystania programów komputerowych w księgowości, kadrach i płacach, firmie gospodarki magazynowej i pracy działu handlowego. Prowadzimy kursy i szkolenia przeznaczone dla osób: początkujących, posiadających podstawowe przygotowanie teoretyczne lub praktyczne, posiadających dużą wiedzę bądź praktykę przygotowujących się do egzaminów certyfikacyjnych w zakresie objętym programem kursu lub szkolenia.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RESOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RESOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Resolution Sp. z o. o. to dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny księgowości, logistyki biznesowej, nowoczesnych metod organizacji i zarządzania a także programowania systemów klasy ERP wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie obsługi technologicznej biznesu. Zespół dysponuje bogatą wiedzą i szerokim doświadczeniem a także profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki czemu realizuje najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane projekty informatyczne. W swoim port folio firma posiada wiele wdrożonych projektów informatycznych, które pozwoliły przedsiębiorstwom zoptymalizować funkcjonalnie i kosztowo procesy zarządzania firmą. Wiele z projektów wymagało bardzo szerokiego i kompleksowego podejścia, począwszy od dogłębnej analizy sytuacji, poprzez szczegółowe opracowanie indywidualnego rozwiązania aż do wdrożenia i pełnego nadzoru podczas uruchomienia systemu. Elastyczność, wieloletnie doświadczenie wzbogacane każdym nowym projektem, nowatorskie rozwiązania oraz profesjonalizm stanowią podstawę świadczenia najwyższej jakości usług dla naszych stałych i nowych Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »