Strony związane z hasłem: piecyki gazowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'piecyki gazowe':

 • Martyna Piecuch ADMAT-EKO »

  Martyna Piecuch ADMAT-EKO

  Firma AdMat-Eko zajmuje się sprzedażą materiałów budowlano-instalacyjnych za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski oraz za pośrednictwem przedstawicieli handlowych na terenie województwa Śląskiego. Zapraszamy do zakupu klientów indywidualnych jak i do współpracy instalatorów, partnerów handlowych oraz wszelkiego rodzaju firmy zainteresowane zakupem oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego www. admateko. pl Firma AdMat-Eko posiada w swojej ofercie następujący asortyment: izolacje techniczne (Armacell, Thermaflex, MDM i inne), wełna mineralna ( Ursa, Rockwool, Isover, Paroc ), styropian i asortyment, stelaże do suchej zabudowy, kolektory słoneczne (EcoJura, Sonnenkraft), zasobniki cwu, artykuły instalacyjne ( sterowniki, grupy pompowe, zawory itp. ), piece i piecyki gazowe (Ariston, Junkers, Vaillant).

  Spis Firm - Data dodania: 25 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALGAZ SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW KOCHANOWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI »

  ALGAZ SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW KOCHANOWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI

  Firma Algaz rozpoczęła działalność handlową w 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie przy ulicy Jagiellońskiej 37. Przez lata naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą sprzętu AGD oraz techniki grzewczej. Prowadzimy Autoryzowane Serwisy następujących firm: AMICA, ARDO, BERETTA, EUROTERM. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy w profesjonalny sposób doradzić w zakupie sprzętu AGD, doradzić w wykonaniu optymalnej instalacji C. O. i C. W. Firma Algaz cechuje się dbałością o klienta i jego potrzeby, dlatego też istnieje możliwość:· negocjacji cen, · montażu zakupionego u Nas towaru przez techników posiadających uprawnienia· darmowego transportu, wniesienia oraz zabrania starego sprzętu na terenie miasta Olsztyn, · sprowadzania sprzętu pod indywidualne zamówienie klienta. ZAPRASZAMY

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ SEKUŁOWICZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA »

  PAWEŁ SEKUŁOWICZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

  Serwis piecyków i kotłów gazowych wykonujemy od wielu lat w sposób profesjonalny. W zakres naszych działań wchodzą kotły gazowe wiszące, stojące, przepływowe podgrzewacze gazowe, służące do ogrzewania wody użytkowej, bieżącej. Wykonywane przez nas konserwacje piecyków lub kotłów to nie czynność polegająca na wyczyszczeniu urządzenia pędzelkiem u klienta w łazience lecz profesjonalne czyszczenie i regulacja. Konserwacje wykonujemy u nas w zakładzie czyli ściągamy urządzenie od klienta i po kilku godzinach zakładamy z powrotem od kamieniając przy tym nagrzewnice czyli wymiennik ciepła. Tylko tak wykonane czyszczenie piecyka lub kotła ma sens ponieważ przy tej czynności przeprowadzamy też kontrolę sprawności podzespołu wodnego i gazowego oraz innych części urządzenia gazowego.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRZEGORZ CHYC F.H.U. "KUROS" »

  GRZEGORZ CHYC F.H.U. "KUROS"

  Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1, 2, 3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »