Strony związane z hasłem: piece konwekcyjno parowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'piece konwekcyjno parowe':

 • KRAK-GASTRO CYGANKIEWICZ,CHYREK SPÓŁKA JAWNA »

  KRAK-GASTRO CYGANKIEWICZ,CHYREK SPÓŁKA JAWNA

  Krak Gastro jest przedstawicielem czołowych światowych producentów sprzętu gastronomicznego. Jesteśmy między innymi jedynym przedstawicielem niemieckiej marki pieców konwekcyjno-parowych MKN oraz producenta zmywarek gastronomicznych Meiko w Polsce. Nasza oferta urządzeń gastronomicznych jest dużo szersza: min. sprzęt do produkcji pizzy OEM, drobne wyposażenie gastronomiczne Sirman, ekspresy do kawy Faema i WMF, kostkarki Kastel, ciągi kuchenne Lotus, czy też meble technologiczne i sprzęt chłodniczy Dora Metal. Nasze doświadczenie i bogata oferta urządzeń pozwala nam obsługiwać największych odbiorców, nie zaniedbując przy tym niewielkich podmiotów. Współpraca z nami oznacza bezproblemowe funkcjonowanie urządzeń, gdyż doradzamy w zakresie jego doboru i montażu, projektujemy zaplecza kuchenne, a także prowadzimy serwis.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAS Spółka z o.o. Sp.k. »

  SAS Spółka z o.o. Sp.k.

  Od 1990 roku oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie gastronomii, sklepów i biur oraz profesjonalny serwis (fiskalny, gastronomiczny i biurowy) świadczony w trybie 24h. Zapewniamy fachowe doradztwo, szybki montaż oraz profesjonalny serwis. Zapraszamy Państwa do salonów sprzedaży w trzech lokalizacjach:[*] Zielona Góra ul. Chmielna 15[*] Gorzów Wlkp. ul. Okólna 29 [*] Poznań ul. Główna 31Do Państwa dyspozycji przekazujemy ponad 30 pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gastropolis Polska Sp.z o.o. »

  Gastropolis Polska Sp.z o.o.

  W Gastropolis znajdą Państwo wysokiej klasy sprzęt wyposażenia kuchni dla restauracji i innych lokali gastronomicznych. Kuchnia to podstawowy element każdej gastronomii. Oferujemy najlepszy sprzęt renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy sprzęt kuchenny elektryczny i gazowy, meble kuchenne ze stali nierdzewnej, akcesoria kuchenne i wiele więcej. Częste promocje, ogromny wybór - to wszystko znajdą Państwo w Gastropolis. Serdecznie zaparszamy do zakupów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN SKIBA GASTRO-TRADE »

  MARCIN SKIBA GASTRO-TRADE

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości sprzętu do gastronomii. W ofercie mamy między innymi urządzenia do obróbki termicznej, linie gastronomicznej, wyposażenie baru czy też piece do kebaba. Jesteśmy w stanie każdemu zapewnić produkty w pełni spełniające jego oczekiwania. Gwarantujemy, że od 2008 znacznie rozszerzyliśmy ofertę naszego sklepu.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARTŁOMIEJ TRENDA BT TRADE »

  BARTŁOMIEJ TRENDA BT TRADE

  W firmie Gastro Profit możecie się zdecydować na profesjonalne wyposażenie swojej firmowej kuchni. Jeśli myślicie o prowadzeniu własnej gastronomii możecie oczekiwać dobrze przygotowanych propozycji. Macie u nas kompleksowy sprzęt, który oczywiście zostanie dopasowany do charakteru prowadzonej działalności. możecie być pewni, że z ofertą naszej firmy prowadzenie tej własnej gastronomii stanie się dużo łatwiejsze.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »