Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'pelet':

 • WYTWÓRNIA KOTŁÓW C.O. "TILGNER" MGR INŻ. JERZY TILGNER »

  WYTWÓRNIA KOTŁÓW C.O. "TILGNER" MGR INŻ. JERZY TILGNER

  Firma "Tilgner" zajmuje się produkcją oraz naprawą pieców, kotłów i zbiorników ciśnieniowych. Urządzenia wytwarzane są przy pomocy najnowszej technologii, m. in. łuków plazmowych, co znacznie wydłuża okres eksploatacji pieców. Oferujemy piece, kotły na pelet z podajnikiem, palniki parowe, piece na biomasę i wiele innych. Pellet to nowoczesna, wydajna, ekologiczna biomasa opałowa, sprawdź nasza ofertę!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TESTMER WARSZAWA" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "TESTMER WARSZAWA" SPÓŁKA AKCYJNA

  Czas na ewolucję i wyposażenie swojego gospodarstwa rolnego w jak najbardziej ekologiczny sposób. Firma Testmer już od 1991 roku zajmuje się produkcją maszyn, m. in. do przygotowywania biohumusu i kompostu, urządzeń do produkcji peletu, urządzeń do przemysłu paszowego. Zajmujemy się także automatyzacją prac w przemyśle paszowym za pomocą przenośników ślimakowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KOŁTON" S.C., WOJCIECH KOŁTON, KRZYSZTOF KOŁTON »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KOŁTON" S.C., WOJCIECH KOŁTON, KRZYSZTOF KOŁTON

  Różnorodny asortyment artykułów wytwarzanych poprzez eksperta techniki grzewczej - przedsiębiorstwo KOŁTON - zawiera różnorodnego typu, skuteczne oraz ekonomiczne w użytkowaniu kotły centralnego ogrzewania. Specjalistyczna budowa pojedynczych kotłów a także udogodnienia (np. w postaci wbudowanego automatycznego podajnika paliwa w kotłach wielodobowych) pozwalają na zakup urządzenia ściśle odpowiadającego potrzebom domu czy przedsiębiorstwa. Kotły fabrykowane w firmie KOŁTON palą m. in. węgiel kamienny czy miał węglowy a także biomasę: trociny lub brykiet, drewno a nawet odpady. Zachęcamy do odwiedzenia strony www obejmującej pełną propozycję.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »