Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'outsourcing it':

 • RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA »

  RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA

  Rudna-Net to nie tylko sieć komputerowa z dostępem do Internetu, wykonujemy instalacje teletechniczne, sieci LAN, instalacje sieci CCTV, telewizji przemysłowej, satelitarnej, monitoringu i inne. Prowadzimy sprzedaż i modernizację sprzętu komputerowego i elektronicznego. Działamy w zakresie wdrożeń instalacji telefonii stacjonarnej VoIP, integracji systemów informatycznych oraz doradztwa informatycznego. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • near Bartosz Kowalczyk »

  near Bartosz Kowalczyk

  Firma specjalizuje się w doradztwie informatycznym oraz integracji rozwiązań informatycznych. Skutecznie realizujemy projekty biznesowe naszych Klientów, dopasowujemy nowoczesne produkty i usługi. Głównym i strategicznym kierunkiem rozwoju jest bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych. Firma oferuje usługi: od opracowania projektu przez testy technologii, po wdrożenie oraz usługi dodatkowe - szkolenia czy konsultacje. Realizujemy także usługi oparte o outsourcing. Staramy się podnosić standardy, przygotowywać bezpieczne i efektywne rozwiązania dla naszych Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IT4Q Sp. z o.o. »

  IT4Q Sp. z o.o.

  Realizujemy projekty z obszaru zarządzania usługami IT oraz ciągłością działania począwszy od analizy potrzeb aż po implementację i stałą opiekę informatyczną. Posiadane przez nas doświadczenie oraz wiedza potwierdzona prestiżowymi certyfikatami i dużą ilością zrealizowanych projektów, to gwarancja niezawodności i doskonałej jakości naszych systemów. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, oferujemy usługi informatyczne na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KARSEN" Sp. z o.o. »

  "KARSEN" Sp. z o.o.

  Chcemy dostarczać kompleksowe produkty i usługi IT w myśl najnowszych rozwiązań takich jak cloud computing i SaaS (ang. software as a services). Ideą takiego podejścia jest możliwość korzystania przez klienta z zaawansowanych rozwiązań IT, bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę i sprzęt, pracowników IT, oprogramowanie – wszystko dostarczane jest jako usługa przez dostawcę. W naszej wizji poszliśmy krok dalej, chcemy jako usługę dostarczyć klientowi kompleksowy, choć wirtualny dział IT. Zespół cechuje duża kompetencja poparta licznymi certyfikatami w zakresie administracji (Systemy Microsoft Windows Server) i programowania (technologia. NET), pasja, zaangażowanie, ale i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Widget sp. z o.o. »

  Widget sp. z o.o.

  Firma Widget została założona w roku 1999 i od tego czasu zajmuje się obsługą klientów biznesowych. Od początku działalności naszą ambicją było oferowanie Klientom wysokiej jakości sprzętu oraz oprogramowania połączone z doradztwem w zakresie rozwiązań technologicznych. Dostarczamy profesjonalną wiedzę z zakresu nowych technologii, którą wykorzystujemy wdrażając, integrując i optymalizując systemy informatyczne naszych Klientów. Na rynku wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz bogate doświadczenie wsparte specjalistyczną wiedzą. Misją naszą jest odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów oraz rekomendowanie najwygodniejszych rozwiązań usprawniających procesy biznesowe. Dlatego bezustannie śledzimy rynek, wybieramy tylko najbardziej zaufanych dostawców, których wyróżnia innowacyjność i technologiczne zaawansowanie, gwarantujących bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RED PLUM GROUP Sp. z o.o. »

  RED PLUM GROUP Sp. z o.o.

  ZEVER IT Solution jest firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego oraz szeroko pojętą obsługą informatyczną. Obszar działalności firmy to Trójmiasto i najbliższe okolice. W ofercie marki ZEVER jest:- Profesjonalne doradztwo sprzętowe – nowatorska usługa na polskim rynku mająca na celu dobór odpowiedniego sprzętu dla Klienta - Modernizacja sprzętu elektronicznego- Serwis komputerowy- Obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LemonLine.pl Michał Bieliński »

  LemonLine.pl Michał Bieliński

  Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami informatycznymi na terenie Bochni i Krakowa. Pomagamy w zarządziu infrastrukturą IT, tworzymy strony internetowe, aplikacje na zamówienie, rozwiązania internetowe, pozycjnujemy strony internetowe. Naszą przewagą jest rozumienie potrzeb klientów i nastawienie na maksymaln pomoc przedsiębiorstwom w ich pracy. Rozwiązania IT maja pomagać, a nie komplikować działanie firm - to nasz cel.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Maciej KRZYWDZIŃSKI MINFOR-USŁUGI INFORMATYCZNE »

  Maciej KRZYWDZIŃSKI MINFOR-USŁUGI INFORMATYCZNE

  W ofercie przedsiębiorstwa Minfor znajdują się profesjonalne usługi informatyczne oraz outsourcing IT. Klienci mogą skorzystać z efektywnych rozwiązań IT oraz dedykowanych i dopasowanych do indywidualnego charakteru prowadzonej działalności zoptymalizowanych systemów. Firma podejmuje się napraw różnego rodzaju usterek komputerowych, czy też odzyskiwania danych. Podejmuje się także różnorodnych usług internetowych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k. »

  VOL Sp. z o.o. Sp.k.

  Zespół ekspertów firmy VOL od 1991 roku dba, by systemy informatyczne Klientów były wydajne i bezpieczne. Zajmuje się wsparciem, serwisem i utrzymaniem całej infrastruktury w jednostkach sektora finansów publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach. W ramach kompleksowych usług firma dostarcza sprzęt komputerowy, rozwiązania serwerowo-macierzowe oraz oferuje usługi doradztwa w zakresie rozbudowy infrastruktury IT, zgodnej z wizją rozwoju Klienta. Zobacz na www jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania IT może zaproponować Twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »