Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'ortodoncja':

1 · 2 · następna strona »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA »

  INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA

  Wedent to nowoczesny, prywatny gabinet stomatologiczny w samym centrum Stargardu szczecińskiego oferujący pełny zakres usług stomatologicznych w tym : implanty, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, chirurgię stomatologiczną, protetykę i periodontologię. Pracujemy tylko najlepszymi materiałami sprowadzanymi z USA, Japonii i Niemiec. Nie boimy się trudnych przypadków usuwamy złamane narzędzia endodontyczne z kanałów korzeniowych, usuwamy zęby mądrości tzw. ósemki. Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze, bezboleśnie.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed. W przychodni zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  W Centrum Stomatologicznym Demed stomatolog to przyjazny lekarz zaś stomatologia to nie tortura. nCentrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie. Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe. Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia. W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ »

  "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ

  Gamadent to kompleksowy zakres fachowych usług w dziedzinie stomatologii: na przykład zabieg wybielania zębów, wstawianie implantów, stomatologia zachowawcza oraz inne, a wszystko w przystępnych cenach oraz najwyższym standardzie. Leczenia dokonujemy w czterech gabinetach stomatologicznych posiadających najwyższej jakości sprzęty terapeutyczne oraz diagnostyczne dostępne na rynku. Aby być w stanie wykonywać usługi na najlepszym standardzie, gwarantujemy najwyższą jakość nie tylko sprzętu, lecz także wszystkich materiałów wykorzystywanych w celu wypełniania oraz leczenia zębów, tak aby każdy jeden, wykonywany przez nas zabieg stomatologiczny w pełni satysfakcjonował nawet najmocniej wymagających klientów. Sama klinika mieści się w samym centrum Krakowa, aby zagwarantować wygodny dostęp dla wszystkich naszych klientów. Co więcej w okolicy kina Kijów, w sąsiedztwie naszego gabinetu, istnieje szansę, aby skorzystać z darmowego parkingu strzeżonego, by nie musieli się już państwo martwić o miejsce i bezpieczeństwo zostawionego pojazdu. W naszej firmie największym walorem okazuje się być bez cienia wątpliwości kadra lekarska. Wykwalifikowani lekarze nie tylko bez zarzutu wykonają wszystkie zabiegi, ale także służą radą z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej – a całość w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych postępów w medycynie, dlatego zatrudnieni przez nas specjaliści bez ustanku rozszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach w kraju i zagranicą. Nasi lekarze są również członkami Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz OIL w Krakowie, a sam gabinet uzyskał rekomendacje Polskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej oraz Okręgowej Izby lekarskiej w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać zadowolenie i uśmiech klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA »

  VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Viscardi to prywatna i kompleksowa praktyka stomatologiczna, która jest obecnie niezaprzeczalny liderem na rynku medycznym. Dzięki najwyższej jakości usług, jak też wieloletniemu doświadczeniu stomatologów tworzących Viscardi, gabinet zyskał wielu zadowolonych pacjentów. Właścicielami praktyki są wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje odbywając kursy i sympozja naukowe w kraju i za granicą. Praktyka Viscardi posiada kompleksowe, obszerne i sterylnie czyste gabinety. Szeroka oferta usług, zawiera: leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncję, implantologię oraz endodoncję. Więcej szczegółowych informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przemysław Wróbel Dentiso, Ortho galaxy »

  Przemysław Wróbel Dentiso, Ortho galaxy

  E-sklep mieszczący się pod adresem Dentiso. pl, oferuje Państwu szeroki wybór produktów ortodontycznych oraz materiałów dla ortodoncji. Wiedza, że produkty jakie można zakupić w Dentiso posiadają atesty ISO 13485, uspakaja i zachęca kupujących do kupna właśnie w sklepie Dentiso. Chcemy Państwa zachęcić do odwiedzin, regularnych odwiedzin, witryny Dentiso, ponieważ sklep często organizuje promocje na różne materiały, produkty.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ CENTRUM STOMATOLOGII "ESKULAP" EWA IGNACZAK »

  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ CENTRUM STOMATOLOGII "ESKULAP" EWA IGNACZAK

  Jeżeli wizyta u stomatologa jest dla Ciebie przykrą koniecznością i budzi mieszane uczucia - koniecznie odwiedź Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP, który funkcjonuje w Szczecinie od 1999 roku. Oferujemy okazały zakres usług stomatologicznych, dbamy o wysoką jakość przeprowadzanych usług, a przede wszystkim chcemy żeby pacjent czuł się w naszych gabinetach komfortowo oraz bezpiecznie. Nasi lekarze to wybitni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii jak: chirurgia, ortodoncja, protetyka, implantologia, endodondia, pedodoncja i inne. Dodatkowo zapewniamy doraźną pomoc pogotowia stomatologicznego gdzie przyjmujemy nagłe przypadki przez 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i wszystkie święta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów. Więcej o nas na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Millenium sp. z o.o. »

  Millenium sp. z o.o.

  Prywatne centrum stomatologiczne funkcjonuje od 2001 roku. Specjalizujemy się w implantologii, implantoprotetyce, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, protetyce estetycznej, metamorfozach uśmiechu, ortodoncji estetycznej. Proponujemy także kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny, bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów, znieczulenie bez strzykawki the Wand, leczenie bez wiertła ozonem oraz zabiegi z zastosowaniem lasera diodowego. Prowadzimy indywidualnie dobrane programy profilaktyczne w oparciu o innowacyjną diagnostykę ryzyka próchnicy z użyciem lasera Diagnodent. Do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych stosujemy skaler ultradźwiękowy piezosurgery (minimalizacja stresu i powikłań). W leczeniu ortodontycznym proponujemy najnowocześniejszy system niewidocznych nakładek Orthocaps oraz aparat lingwalny Incognito. W zakresie stomatologii estetycznej - licówki porcelanowe nie wymagające szlifowania zębów. Prowadzimy specjalistyczne leczenie endodontyczne, także w trudnych przypadkach pod mikroskopem zabiegowym. Dla wygody pacjentów gabinety są klimatyzowane i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Akceptujemy płatność gotówką, kartą i przelewem. Oferujemy kartę abonamentową uprawniającą do bezpłatnych zabiegów i wysokich rabatów oraz program partnerski umożliwiający oszczędności przy opłatach za leczenie. Personel zna język angielski i niemiecki. Dla pacjentów z zagranicy oferujemy noclegi oraz transport z lotniska. Prowadzimy programy abonamentowe dla firm. Akceptujemy prywatne ubezpieczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MEDCOM" SP. z o.o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MEDCOM" SP. z o.o.

  Klinika stomatologiczno-lekarska MedCom istnieje od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności naszego personelu medycznego to elementy, które pozwalają nam działać w oparciu o najnowsze technologie zabiegowe. Naszą główną specjalizacją jest implantologia, protetyka i ortodoncja. Oprócz tego na terenie kliniki działają poradnie świadczące usługi lekarskie z zakresu dermatologii, ginekologii, okulistyki oraz podstawowej opieki zdrowotnej. MedCom podąża z duchem czasu, o czym świadczy nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały zabiegowe. Współpracujemy z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Pacjenci kliniki MedCom mają możliwość skorzystania ze skutecznych i przede wszystkim bezbolesnych standardów leczenia, które są gwarancją naturalnych i długotrwałych efektów. Oferta kompleksowych usług stomatologicznych naszej kliniki obejmuje ponadto zabiegi związane z estetyką jamy ustnej (wybielanie, piaskowanie zębów, zakładanie licówek ceramicznych i biżuterii nazębnej) oraz procedury z obszaru stomatologii zachowawczej, periodontologii, endodoncji i chirurgii stomatologicznej. Klinika MedCom wyposażona jest najnowocześniejsze aparaty, dzięki którym możliwa jest profesjonalna diagnostyka problemów występujących w obrębie jamy ustnej. W tym celu wykorzystujemy m. in. program SimPlant (System Planowania Leczenia Implantologicznego 3D), kamery wewnątrzustne, mikroskopy, RTG panoramiczne, cefalometryczne, radiowizjografię i tomografię komputerową. Wyróżnia nas najwyższa jakość zabiegów stomatologicznych. Dobierając najlepsze rozwiązania, dbamy, by każdy z naszych Pacjentów odzyskał zdrowy i piękny uśmiech na długie lata.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FAN-DENT SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY MAGDALENA PAWELCZYK-MADALIŃSKA »

  FAN-DENT SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY MAGDALENA PAWELCZYK-MADALIŃSKA

  Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent mieści się w Gdańsku. proponuje: specjalistyczne leczenie paradontozy i błon śluzowych jamy ustnej, odbudowę kości i pokrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem, wybielanie zębów. Leczymy zaburzenia zwarcia i parafunkcje powodujące bóle głowy i wcześniejszą stratę zębów. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wypełnienia estetyczne, warstwowe wykonywane na podstawie wzoru i 12 miesięcznej na pozostałe wypełnienia. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »