Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

1 · 2 · następna strona »
 • Supremis Sp. z o.o. »

  Supremis Sp. z o.o.

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Polsoft Engineering Sp. z o.o. »

  Polsoft Engineering Sp. z o.o.

  Polsoft Engineering – Producent oprogramowania i integrator rozwiązań IT. Dostarcza oprogramowanie, sprzęt oraz usługi. Zatrudnieni specjaliści zajmują się wdrażaniem gotowych rozwiązań informatycznych oraz projektowaniem rozwiązań specjalizowanych dla potrzeb klienta zarówno w zakresie systemów, oprogramowania jak i rozwiązań sprzętowych. Oferta programowa skierowania jest do hurtowni, dystrybutorów, firm wielodziałowych i handlowych także z uwzględnieniem specyfiki związanej z obrotem farmaceutykami. Oferta sprzętowa zawiera najwyższej jakości produkty IT zaczynając od Serwera, na peryferiach biurowych kończąc. Specjaliści Polsoft oferują doradztwo w zakresie wyboru sprzętu, potwierdzając jego kompatybilność z aktualnymi rozwiązaniami i wsparcie przy implementacji lub zapewnieniu sprawnego i ciągłego funkcjonowania rozwiązania w przyszłości.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Penta Spółka z o.o. »

  Penta Spółka z o.o.

  Kursy komputerowe Gdynia, programy dla firm Gdańsk - Symfonia Premium, Symfonia Forte, sage x3 - Penta. Usługi informatyczne Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Usługi informatyczne, programy dla firm - kursy komputerowe, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - crm act, oprogramowanie Płatnik, e-Pfron. Zarządzania firmą, programy dla firm - symfonia sage x3, Great Plains, Penta, crm act, Symfonia, eXpert, PentaKoszt oraz Microsoft. Oprogramowanie dla firm Gdańsk, usługi informatyczne, kursy komputerowe - zapraszamy. Usługi informatyczne Gdynia, Symfonia Gdynia.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "DIGIT-AL" ANDRZEJ LESIAK »

  "DIGIT-AL" ANDRZEJ LESIAK

  Strona internetowa firmy DIGIT-AL, działającej na rynku oprogramowania dla firm. Naszą dewizą jest dostarczanie intuicyjnych w obsłudze, a jednocześnie kompleksowych w swoim działaniu rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie firmy oraz szeroko pojęte zarządzanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Sage produkującej oprogramowanie tego typu. Na naszą ofertę składają się System Forte dedykowany do obsługi dużych firm, System Symfonia dla średnich i małych przedsiębiorstw, System Symfonia Start dla mirkoprzedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność. Jako partner firmy Sage Sp. z o. o oferujemy m. in. doradztwo przy wyborze systemu i modułów systemu a dodatki do Forte umożliwiają uzyskanie nawet najbardziej wyszukanej funkcjonalności. Na naszej stronie istnieje możliwość dobrania najbardziej odpowiadającego rozwiązania.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ILUO Sp. z o.o. »

  ILUO Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym sztandarowym produktem jest system ILUO Biznes przeznaczony do prowadzenia i optymalizacji większości typowych operacji biznesowych takich jak: - zakup - sprzedaż - magazynowanie - produkcja - gromadzenie i archiwizacja dokumentów - zarządzanie relacjami z klientami i pracownikami. Użytkownikom nie prowadzącym gospodarki magazynowej proponujemy program ILUO Faktura. Szczegółowe opisy znajdziecie Państwo na naszej stronie www. Co warto wiedzieć o programach ILUO? [*]Systemy ILUO są oparte o najnowsze technologie i są stale rozwijane. [*]Programy współpracują z systemami księgowymi innych firm. [*]Przy rozpoczęciu pracy z programami istnieje możliwość importu danych z innych aplikacji biznesowych - łatwy start. [*]Wspieramy nowo powstałe firmy w ich starcie oferując im wysokie rabaty przy zakupie oprogramowania ILUO. [*]Dostarczamy systemy w różnych wariantach, dostosowanych do różnej wielkości przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem Państwa firmy zwiększające się potrzeby zaspokajają wyższe warianty aplikacji ILUO. [*]Zapewniamy wsparcie techniczne. Doświadczenia zdobyte przez lata w tworzeniu systemów do zarządzania firmą oraz wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych stanowią silną bazę dla naszych programów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez pobranie pliku zawierającego pełną wersję oprogramowania z naszej strony www.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dariusz Filipiak Info Partner »

  Dariusz Filipiak Info Partner

  InfoPartner świadczy usługi informatyczne dla firm, w szczególności tworzenie oprogramowania według indywidualnych wytycznych klientów. Zajmujemy się wdrażaniem i integracją już istniejących systemów, bądź całkowitym i kompleksowym wykonaniem oprogramowania od podstaw, według wytycznych naszych klientów. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową opieką i administracją systemami sieciowymi w firmach na podstawie umów outsourcingowych.

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RESOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RESOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Resolution Sp. z o. o. to dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny księgowości, logistyki biznesowej, nowoczesnych metod organizacji i zarządzania a także programowania systemów klasy ERP wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie obsługi technologicznej biznesu. Zespół dysponuje bogatą wiedzą i szerokim doświadczeniem a także profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki czemu realizuje najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane projekty informatyczne. W swoim port folio firma posiada wiele wdrożonych projektów informatycznych, które pozwoliły przedsiębiorstwom zoptymalizować funkcjonalnie i kosztowo procesy zarządzania firmą. Wiele z projektów wymagało bardzo szerokiego i kompleksowego podejścia, począwszy od dogłębnej analizy sytuacji, poprzez szczegółowe opracowanie indywidualnego rozwiązania aż do wdrożenia i pełnego nadzoru podczas uruchomienia systemu. Elastyczność, wieloletnie doświadczenie wzbogacane każdym nowym projektem, nowatorskie rozwiązania oraz profesjonalizm stanowią podstawę świadczenia najwyższej jakości usług dla naszych stałych i nowych Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK PACAN "BLOT" TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE MAREK PACAN »

  MAREK PACAN "BLOT" TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE MAREK PACAN

  Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją oprogramowania Symfonia. Instalujemy i wdrażamy oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Prowadzimy szkolenia i konsultacje w zakresie użytkowania programów Systemu Symfonia. Tworzymy rozszerzenia oraz dodatkowe aplikacje współpracujące z Systemem Symfonia. Zapewniamy stałą opiekę serwisową nad prawidłową pracą oprogramowania. Zapraszamy na nasze strony: www. blot. pl www. symfoniadlafirm. pl

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ACCESTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ACCESTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Accesto to firma zajmująca się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm. Tworzymy profesjonalne aplikacje internetowe, systemy i panele zarządzania oraz dynamiczne strony www. Zajmujemy się również dostarczaniem aplikacji dedykowanych i biznesowych. Stawiając na nowoczesne technologie dostarczamy naszym klientom innowacyjnych narzędzi pozwalających ułatwić ich pracę, zwiększyć konkurencyjność i zysk.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO INFORMATYKI STOSOWANEJ "SYKORA" S.C.JANUSZ LEMBICZ,IWONA LEMBICZ »

  BIURO INFORMATYKI STOSOWANEJ "SYKORA" S.C.JANUSZ LEMBICZ,IWONA LEMBICZ

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch. Zajmujemy się dystrybucją i wdrożeniami programów dla firm - Comarch OPTIMA oraz Comarch KLASYKA. Wykorzystanie programu Comarch OPTIMA wymiernie wpływa na usprawnienie pracy firmy. Automatyzacja wielu czynności i procesów nie tylko przyspiesza pracę, ale również eliminuje możliwość powstania wielu błędów np. przy wprowadzaniu dokumentów. Program umożliwia łatwą współpracę z biurem rachunkowym dzięki eksportowi dokumentów do plików, które biuro może importować bezpośrednio do swojej bazy, eliminując ręczne wprowadzanie. Jego funkcjonalność obejmuje: - Sprzedaż, zakupy i prowadzenie magazynów, - Sprzedaż internetową, - Księgowość kontową (pełną), Księgę Przychodów i Rozchodów, Ewidencję Ryczałtową, - Kadry i Płace, - Rozrachunki (z kontrahentami, z pracownikami) - Środki trwałe, - Zlecenia serwisowe, - CRM (ewidencja kontaktów z klientami), - Obsługę biur rachunkowych, - Analizy i raporty, W naszej ofercie mamy również rozwiązania do archiwizacji danych firmy - iBard24 (również marki Comarch), które cieszy się stale rosnącą popularnością, dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa zarchiwizowanych danych. Na rynku oprogramowania dla firm działamy już od 1993 roku, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę merytoryczną i metodologiczną w zakresie wdrożeń programów magazynowo-księgowych. Jeśli Twoja firma potrzebuje sprawdzonego programu, który usprawni pracę w firmie, skontaktuj się z nami: tel: (12) 632-68-29 email: biuro@sykora.com.pl

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »