Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'opakowania':

1 · 2 · następna strona »
 • "FUREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Roman Wasilewski »

  "FUREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Roman Wasilewski

  Furex – Palety Euro, Epal, Przemysłowe, beczki metalowe, plastikowe, nowe i używane sprzedajemy, wymieniamy, poddajemy renowacji. Skupujemy palety używane, zbędne, uszkodzone. Produkujemy palety nietypowe według rysunku klienta. Firma FUREX w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach (Dz. U. Nr 112, poz. 1206) zajmuje się zagospodarowaniem odpadów : z kory i korka, trocin, wiórów, ścinków, drewna, płyt wiórowych i fornirów, papieru i tektury, z tworzyw sztucznych, drewna, metali, szkła, zużytych opon, miedzi, brązu, mosiądzu, aluminium, ołowiu, cynku, żelaza i stali, cyny. Posiadamy stosowne zezwolenia urzędowe na odbiór, składowanie i transport odpadów. Jesteśmy w stanie odebrać odpady od klienta na terenie całej Polski w krótkim czasie. Wystawiamy kartę przekazania odpadu. Posiadamy własną bazę transportową, którą stale rozwijamy, dodatkowo świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Posiadamy licencje i certyfikat na krajowy przewóz rzeczy. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, istniejemy na rynku od 1996 roku. Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w zakresie wysokiej jakości usług i produktów oraz szybkości i punktualności dostaw. Zmieniający się rynek jest motorem do powstawania szeregu usług dotąd niespotykanych lub słabo rozwiniętych. Jesteśmy firmą otwartą na zmiany, szybko reagującą na potrzeby rynku, dlatego oferujemy usługę wymiany palet. Dla firm korzystających z tej usługi jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Wymiana palet w porównaniu z zakupem jest zdecydowanie tańsza. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na zwiększenie konkurencyjności firmy, która może się skupić na swojej podstawowej działalności. Usługa wymiany skierowana jest do tych firm z różnych branż, które w swojej działalności korzystają z dużej ilości palet, wówczas korzyści ekonomiczne z tego rozwiązania są ewidentne. Odbiór odpadów to duży problem dla przedsiębiorców, w związku z tym nasza firma zainwestowała środki na stworzenie własnej floty transportowej. W chwili obecnej jesteśmy w stanie odebrać odpady od klienta na terenie całej Polski w krótkim czasie. Współpracujemy z wieloma firmami logistycznymi, sieciami handlowymi, zakładami produkcyjnymi i w dalszym ciągu poszerzamy grono Naszych Klientów. Dla potwierdzenia odbioru odpadu przez naszą firmę wystawiamy kartę przekazania odpadu.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW WRONA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE »

  ZBIGNIEW WRONA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

  Jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań papierowych dla gastronomii. Opakowania na frytki, hot-dogi, kebaby, hamburgery, kurczaki, zapiekanki. W ofercie mamy również torebki na wyroby piekarnicze. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało szeroką ofertą naszych produktów oraz wysoką jakością. Na opakowaniach wykonujemy także nadruki indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, licząc regularną współpracę.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ MROZEK MBRAND »

  MICHAŁ MROZEK MBRAND

  Mbrand kreacja marki – agencja full service. Projektujemy wszelkiego rodzaju materiały graficzne zarówno 2D jak i 3D. Oferujemy druk: offsetowy, cyfrowy, wielkoformatowy. Drukujemy na ploterach solventowych i pigemntowych ( jakoś fotograficzna). W naszej ofercie posiadamy gadżety reklamowe które zaspokoją najbardziej wybrednych, każdy gadżet reklamowy może być obrandowany (logo klienta) : grawerem sito, tampon druk, tłoczenie, hot – print. W ofercie posiadamy :kalendarze książkowe, trójdzielne, jednodzielne. Dla klientów biorących udział w targach proponujemy systemy wystawiennicze, roll up, stendy, i wiele innych produktów np. Nietypowe wizytówki. Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych o system zarządzania treścią. Zależy ci na promowaniu twojej firmy skontaktuj się z nami, reklama dla nas to pasja a nie tylko praca. Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych o system zarządzania treścią. Zależy ci na promowaniu twojej firmy skontaktuj się z nami, reklama dla nas to pasja a nie tylko praca.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U.P. "RENMAR" S.C.RENATA KUŁAKOWSKA, MAREK KUŁAKOWSKI »

  F.H.U.P. "RENMAR" S.C.RENATA KUŁAKOWSKA, MAREK KUŁAKOWSKI

  Firma F. H. U. P. RENMAR s. c. istnieje od 1998r. Jest firmą rodzinną. Działa w branży art. biurowych, art. szkolnych, opakowaniach jednorazowych. Zapewniając kompleksowe zaopatrzenie dla biur, szkół, przedszkoli, instytucji jak również sklepów spożywczych i przemysłowych, gastronomii, cukierni. F. H. U. P. RENMAR s. c. BIURO oferuje kompleksową obsługę sklepów, biur, szkół, przedszkoli, urzędów, instytucji państwowych w zakresie zaopatrzenia w artykuły biurowe, papiernicze, materiały eksploatacyjne, urządzenia biurowe, środki czystości i artykuły spożywcze. RENMAR BIURO to także profesjonalna hurtownia artykułów biurowych i szkolnych. F. H. U. P RENMAR s. c OPAKOWANIA ukierunkowany jest na obsługę sklepów, gastronomii, restauracji, producentów żywności i hurtowni w opakowania papierowe, tekturowe, foliowe, jednorazowe i ozdobne, wyposażenie sklepów, artykuły higieniczne, środki czystości, rolki kasowe, folia stretchZaufało nam liczne grono Klientów zadowolonych z otwartości na ich potrzeby, szeroki asortyment w dobrych cenach. Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy szybką bezpłatną dostawę.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Artbox Sp. z o.o. »

  Artbox Sp. z o.o.

  Zajmujemy się produkcją i dystrybucją ozdobnych puszek metalowych. W swojej ofercie posiadamy ponad 200 różnorodnych wzorów i kształtów. Poza gotowymi wzorami puszek ozdobnych oferujemy możliwość stworzenia całkowicie nowego kształtu, nadruku lub tłoczonego reliefu na potrzeby klienta, które podnoszą prestiż i wnoszą nową jakość do jego wizerunku biznesowego. Zaprojektowane dotychczas przez nas puszki promocyjne powstały na potrzeby: * kampanii reklamowych, * programów lojalnościowych dla klientów, * opakowania ekskluzywnych gadżetów, * prezentów dla strategicznych klientów. Nasze opakowania dekoracyjne mogą być pomocne przy tworzeniu przez specjalistów PR identyfikacji wizualnej firm i tworzenia więzi z potencjalnymi klientami. Kreatywne podejście do promocji produktu jest istotnym elementem w osiągnięciu sukcesu marketingowego, który pomożemy Państwu osiągnąć!

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWA BETA ANNA PEZACKA »

  FIRMA HANDLOWA BETA ANNA PEZACKA

  Podstawową naszą specjalnością są nadruki na reklamówkach. Wykonujemy na zamówienie nadruki do czterech kolorów na różnego typu reklamówkach ( koszulka, market, ucho ). Drugą naszą specjalizacją są profesjonalne środki czystości. Proponujemy najwyższej jakości preparaty produkowane w Polsce przez firmy Impuls i Voigt. Nowością są preparaty firmy Diversey linia Business Solution. Wszystkie preparaty posiatają wymagane dokumenty. Charakteryzują się dużą wydajnością oraz wysoką skutecznością działania.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Printmasta Adam Siemion »

  Printmasta Adam Siemion

  Specjalizujemy się w wysokiej jakości druku bezpośrednio na płytach CD, DVD oraz Blu Ray. Oferujemy wszystkie techniki druku, dobierane w zależności od projektu oraz nakładu. Oferujemy także duplikację płyt oraz tłoczenie (dla większych nakładów). W naszej ofercie także szeroki wybór opakowań, zarówno standardowych jak i drukowanych. Drukujemy także na płytach mini, wizytówkach CD oraz opakowaniach typu steelbox. Żaden nakład nie jest dla nas problemem-możemy nadrukować zarówno jedną jak i 100 000 sztuk. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam profesjonalnie zająć się każdym zleceniem. Szybkie terminy realizacji, wysoka jakość i konkurencyjne ceny to nasze zalety. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedsiębiorstwo MARC sp. z o.o. »

  Prywatne Przedsiębiorstwo MARC sp. z o.o.

  Od wielu lat produkujemy materiały POS wykonywane na bazie tektur falistych oraz litych. Specjalizujemy się w wielkoformatowych realizacjach typu standy postaci ludzkich, regały reklamowe, standy na ulotki, displaye i inne POSy. Wykonujemy również opakowania kaszerowane w niskich jak i dużych seriach. Posiadamy bogate doświadczenie oraz park maszynowy pozwalający wykonać praktycznie każde opakowanie. Wykonujemy również usługowo kaszerowanie oraz wykrawanie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RAT-EX" F.U.H. RATOMSKI JÓZEF »

  "RAT-EX" F.U.H. RATOMSKI JÓZEF

  Od 1998 roku RAT-EX jest firmą usługowo-handlową zajmującą się hurtową sprzedażą i dostawą opakowań cukierniczych. Nasze opakowania pokryte są warstwą polietylenu, dzięki czemu nie przyjmują tłuszczu. Są wytrzymałe i funkcjonalne, oraz posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Oferowane przez nas opakowania cieszą się powodzeniem w całej Europie. Jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski, dla ich wygody zamówiony towar dostarczamy docelowo własnym transportem gratis.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • M.GLASS PROJECT MACIEJ DZIADEK »

  M.GLASS PROJECT MACIEJ DZIADEK

  Jesteśmy importerem opakowań szklanych dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego i ogólnie farmacji. Nasze produkty pochodzą od renomowanych dostawców, cechują się najwyższą jakością oraz spełniają wszelkie normy europejskie. Oferujemy najwyższą jakość produktu, możliwie najkrótsze terminy realizacji, dogodne warunki współpracy oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do współpracy producentów preparatów farmaceutycznych, firmy konfekcjonujące leki, jak również hurtownie farmaceutyczne i apteki. Obecnie w naszej ofercie handlowej znajdą Państwo kilkadziesiąt typów, wzorów i pojemności opakowań szklanych takich jak: * butelki do kropli, * butelki do syropów, * butelki do innych preparatów płynnych, * butelki iniekcyjne, * butelki (słoiczki) do tabletek i kapsułek, * do wszystkich typów butelek oferujemy także zamknięcia. Realizujemy zamówienia w ilościach całokontenerowych, paletowych oraz - na określonych warunkach - również zamówienia detaliczne. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »