Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Olsztyn':

 • MIEDZA NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA EWA WESOŁOWSKA »

  MIEDZA NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA EWA WESOŁOWSKA

  Głównym celem naszej strategii jest satysfakcja klienta oraz szacunek dla jego czasu i pieniędzy. Osiągamy to oferując Państwu kompleksową obsługę nieruchomości. Jako jedyni na rynku świadczymy usługi zarówno z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, geodezji, ubezpieczeń, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej oraz sprzedaży projektów budowlanych. Bogate doświadczenie, posiadanie niezbędnych licencji i uprawnień oraz referencje od największych firm działających na polskim rynku to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Szeroki wachlarz usług pozwala nam "zaopiekować" się Państwem na każdym etapie planowanej inwestycji. Od momentu kupna ziemi, poprzez wybór projektu, sporządzenie map i wytyczenie budynku do sporządzenia dokumentacji niezbędnej do zakończenia inwestycji – zapewniamy sprawną i fachową obsługę. Jeśli więc potrzebujesz pomocy przy sprzedaży mieszkania, chcesz podzielić działkę, ubezpieczyć dom, kupić projekt – przyjdź do nas. To wszystko dostaniesz w jednym miejscu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTROWSKI ROBERT DOSSIER »

  PIOTROWSKI ROBERT DOSSIER

  Biuro Detektywistyczne DOSSIER jest licencjonowanymbiurem detektywistycznym działającym na podstawiezezwolenia wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr. 0001416 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji. Wieloletnia praca; naszych współpracowników w różnych pionach służb mundurowych pozwoliła na rozwiniecie szerokiej sieci źródeł wiarygodnych informacji. [uWykonujemy: • ustalenie i kontrola miejsca zameldowania / pobytu osoby• ustalenie rozkładu dnia obserwowanej osoby• ustalenie kontaktów towarzyskich i zawodowych osoby• ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn zaginięcia lub uprowadzenia osoby. • Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka• inne Wywiadownia handlowa - ustalenia dot: * sprawdzenie wiarygodności w interesach * bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych, znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji * ujawniania tajemnicy przedsiebiorstwa, firmy * inne Windykacja -ustalenia dot: * majątku dłużnika (ruchomości i nieruchomości) * wierzytelnościach dłużnika * kontach bankowych dłużnika * kontrahentach współpracujących z dłużnikiem * inne

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUFDEKOR BEATA SZYMAŃSKA »

  SUFDEKOR BEATA SZYMAŃSKA

  Funkcjonujemy na rynku Polskim od końca lat dziewięćdziesiątych, zajmując się kompleksową obsługą w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych sufitów napinanych BARRISOL firmy NORMALU S. A. Proponujemy Państwu generację sufitów BARRISOL znanych na całym świecie z szerokich możliwości zastosowania i dużej niezawodności. Francuski producent firma NORMALU S. A. jest światowym liderem w dziedzinie produkcji sufitów napinanych. Bogata w 40-letnie doświadczenie firma oferuje liczne rozwiązania nowatorskie, służące tworzeniu sufitu Twoich marzeń. Szeroka paleta kolorów, mnogość faktur i wykończeń pozostawia otwarte pole do realizacji pomysłów projektanta.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEOWIZJA USŁUGI GEODEZYJNE PAWEŁ ŚLIWECKI »

  GEOWIZJA USŁUGI GEODEZYJNE PAWEŁ ŚLIWECKI

  Geowizja jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą geodezyjną, którą tworzy doświadczona i ambitna kadra pracownicza. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych jak i firm i instytucji. W pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt geodezyjny, a także nowoczesne technologie GPS. Jesteśmy firmą otwartą na nowe wyzwania i ciekawe projekty na terenie całego kraju. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA EWA STANKIEWICZ »

  KANCELARIA ADWOKACKA EWA STANKIEWICZ

  Kancelaria adwokacka prowadząca działalność od kilku lat tworzona przez 3 adwokatów. Wykonujemy usługi prawne dla osób prywatnych miedzy innymi z zakresu prawa rodzinnego, nieruchomości, czy porad prawnych. Dla przedsiębiorców mamy w ofercie usługi między innymi obsługi, tworzenia spółek oraz ich przedstawicielstw, pisanie i negocjacje umów a także sprawy karne. Tak i dla firm jak i osób prywatnych mamy w ofercie reprezentowanie przed sądem i pozostałymi organami administracji. Firma znajduje się w Olsztynie, posiadamy także filię w Morągu.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK »

  GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK

  Olsztyńska Szkoła Biznesu - Instytucja szkoleniowa - Olsztyn, Warszawa. Kursy i szkolenia biznesowe EFS dla firm, szkolenia dla administracji, projekty unijne, projekty EFS, szkolenia Olsztyn, szkolenia Warszawa, szkolenia Olsztyn, szkolenia warszawa, kursy olsztyn, kursy i szkolenia olsztyn, szkolenia biznesowe Olsztyn, kursy warszawa, szkolenia biznesowe warszawa, szkolenia dla firm Olsztyn, osb olsztyn, grupa osb, osb, szkolenia dla firm warszawa, osb, Olsztyńska Szkoła Biznesu, szkolenie obsługa klienta, bezpłatne kursy szkolenia

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI »

  PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI

  Projektogród swiadczy usługi z zakresu: architektura krajobrazu, projektowanie i wykonywanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zagospodarowanie przestrzeni uważanejest w dzisiejszych czasach za kluczowy potencjał nieruchomości i podstawębezstresowego stylu życia, więc Projektogród ze starannością podchodzi do indywidualnych potrzeb klienta, projektując i realizując. - ogrody prywatne i komercyjne z uwzglednieniem planów nasadzeniowych, wykorzystując elementy, takie jak:- kamień naturalny- drewno - stal- tworzywa sztuczne- tarasy drewniane i patia przydomowe- fontanny, kaskady i oczka wodne - systemy oświetleniowe- systemy nawodnieniowe- podjazdy (polbruk, kamień naturalny)- zieleń na balkonach- zieleń we wnętrzach W ofercie również prace zimowe (odśnieżanie)- posesji- budynków

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUCO JACEK KOWALSKI »

  EDUCO JACEK KOWALSKI

  Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykożystywane są najskuteczniejsze metody nauczania, oparte głównie na komunikacji. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta. Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie. Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOŻENA KRASUSKA NOCLEGI RESTAURACJA "SAK" »

  BOŻENA KRASUSKA NOCLEGI RESTAURACJA "SAK"

  SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja poleca, specjalnością naszą jest świadczenie usług noclegowych- pokoje gościnne i gastronomicznych - restauracja pyszne całodzienne wyżywienie. W ten sposób zabezpieczamy i pomagamy podróżującym w rozwiązywaniu ich problemów z zakwaterowaniem i konsumpcją na wyjeździe. Odpocznij solidnie wybierz Warmię Mazury, ekośrodowisko, tanie noclegi Olsztyn, to najwłaściwsze rozwiązanie z fajnymi i ciekawymi, godnymi polecenia miejscami na Warmii i Mazurach na ciekawy urozmaicony solidny odpoczynek w wakacje w Olsztynie, to właściwy idealny wybór. W granicach miasta jest jedenaście pięknych jezior. Odnowiona kolorowo starówka na placu której odbywają się codziennie nowe występy muzyków, piosenkarzy, zespołów kabaretów itp. Odwiedź zabytki na Warmii Mazurach i okolic Olsztyna, tu znajdziesz wiele ciekawych skarbów i piękna historii, najpiękniejsze krajobrazy, znane pomniki przyrody, a wszędzie czyste ekośrodowisko doskonałe dla zdrowego solidnego wypoczynku i miejsce do szukania nowej wakacyjnej przygody i atrakcji. Wykorzystaj walory pięknego regionu turystycznego. Zamów noclegi hotel Olsztyn tel. 89 541-45-45

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARTON-BARTOSZ BORACZYŃSKI »

  BARTON-BARTOSZ BORACZYŃSKI

  ODPOWIADAMY NA POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW Firma BARTON  w Olsztynie działa na terenie Polski północno-wschodniej od 2004 roku jako przedstawiciel grupy KMT STAL i MAR-TOM, która zajmuje się produkcją drzwi stalowych oraz ościeżnic. Wprowadziliśmy do naszej oferty produkty tj. drzwi wewnętrzne, okna, bramy, zabezpieczenia przeciwpożarowe. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości, jak i również walorów użytkowych proponowanych przez nas produktów. Oprócz sprzedaży zapewniamy pomiar, transport oraz autoryzowany montaż. Na wszystkie nasze wyroby udzielamy gwarancji producenta.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »