Strony związane z hasłem: okulary korekcyjne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'okulary korekcyjne':

 • OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK »

  OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK

  Witamy w Salonie Optycznym Okulik. Kierowani pasją pragniemy zaprezentować Państwu niepowtarzalny Salon Optyczny Okulik. Mieści się on w atrakcyjnej historycznie kamienicy z początku XX wieku przy ul. Kajki 8, w której od 1952 roku pierwszą siedzibę miało Polskie Radio Olsztyn. Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie specjalistyczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biofizyka o specjalności Optyka Okularowa łączymy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży optycznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy Salon Optyczny, w którym prezentujemy bogatą ofertę opraw oraz okularów przeciwsłonecznych. Wyposażony między innymi w wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie Visioffice firmy Essilor, które wykonuje precyzyjne pomiary parametrów optycznych oraz pomaga w doborze opraw – dzięki niemu na zdjęciu lub filmie zobaczysz się jak w elektronicznym lustrze. W gabinecie optometrycznym mieszczą się nowoczesne urządzenia wiodących światowych firm. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie i profesjonalnie przeprowadzić badanie ostrości wzroku. Po czym w innowacyjnie wyposażonym warsztacie optycznym wykonamy nawet najbardziej wyszukane okulary. Zapraszamy na ucztę dla Twoich oczu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • okularywnecie.pl Karolina Żuchowska »

  okularywnecie.pl Karolina Żuchowska

  Nasza firma posiada ponad 70 letnie doświadczenie w dziedzinie optyki. Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy prowadzi profesjonalny sklep internetowy z okularami. Nasza oferta to między innymi: okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, oprawy okularowe, soczewki kontaktowe (zarówno miesięczne jak i jednodniowe) oraz akcesoria do okularów. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów świetnie znających zagadnienia z optyki oraz optometrii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SALON OPTYCZNY - ŚWIAT OKULARÓW BOŻENA MACIEJEWSKA »

  SALON OPTYCZNY - ŚWIAT OKULARÓW BOŻENA MACIEJEWSKA

  Świat Okularów w Toruniu i Bydgoszczy zaprasza do korzystania z kompleksowych badań optycznych wykonywanych przez lekarza optyka i optometrystę. Do Państwa dyspozycji oddajemy ogromny wybór oprawek renomowanych firm – Calvin Klein, Stepper, Prada, Puma i wielu innych. W ofercie również duży wybór szkieł, które zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania. Z kolei dla osób aktywnych i uprawiających sport przygotowaliśmy spory wybór soczewek kontaktowych. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »