Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'ogrody':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • INSPIRACJE S.C. KRZYSZTOF LECYK, PIOTR PORĘBOWICZ »

  INSPIRACJE S.C. KRZYSZTOF LECYK, PIOTR PORĘBOWICZ

  Firma "Inspiracje - ogrody Warszawa" istnieje na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w sporządzaniu i realizacji projektów dla inwestorów prywatnych (w szczególności ogrodów przodowych oraz ogrodów na dachach) i publicznych (parków, swerów itp. ). Firma współpracuje z profesjonalistami, tworząc zespół, składający się z architektów krajobrazu, architektów oraz ogrodników. Pracownia promuje nowatorskie rozwiązania oraz wykorzystuje najnowsze technologie i materiały. Oferta firmy obejmuje: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i urządzanie ogrodów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dostosowujemy styl ogrodu do indywidualnych preferencji naszych klientów. Projektujemy ogrody romantyczne, klasyczne, rustykalne oraz nowoczesne. Na życzenie klienta proponujemy również wyposażenie ogrodowe: meble ogrodowe, grille, parawany, donice ogrodowe. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą wszystkie osoby, które pragną, aby ich ogród był wyjątkowy. Gwarantujemy szybką realizację i profesjonalną obsługę.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLIS Sp. z o.o. »

  POLIS Sp. z o.o.

  Okna i drzwi drewniane są ozdobą każdego mieszkania i budynku. Walory użytkowe drewna są znane od lat i w dobie konieczności dbania o środowisko naturalne są coraz bardziej istone. Firma POLIS produkuje i montuje okna, drzwi, ogrody zimowe z drewna klejonego – sosna, meranti, dąb, modrzew. Posiadane ponad 15 letnie doswiadczenie, stosowane technologie oraz dobór odpowiednich materiałów pozwalają spełnić wymagania nawet wybrednego klienta. Naszym długoletnim doświadczeniem dzielimy się z klientem, dzięki czemu uniknie on błędów popełnianych przez innych. Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroką gamę produktów wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły oferty produkcyjnej spółki POLIS. Firma POLIS kompleksowo zaopatruje budynki w drewnianą stolarkę budowlaną. Na nasze wyroby i uslugi udzielamy gwarancji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU VILLADENDRON Łukasz Wilaszek »

  ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU VILLADENDRON Łukasz Wilaszek

  Jesteśmy wykształconymi architektami krajobrazu. Projektujemy i wykonujemy ogrody przydomowe a także zieleń na terenie firm. Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu od początkowego modelowania aż po finałowe koszenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezbędną pomoc w doborze materiałów brukarskich, oświetlenia, nawadniania a także wszystkiego co dotyczy zielonej strefy Państwa domów. Naszym klientom umożliwiamy obejrzenie ogrodu założonego od podstaw zawierającego wiele oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań. W zakresie naszych usług jest także całoroczna pielęgnacja utrzymująca ogród w doskonałej kondycji przez cały sezon. Jesteśmy dyspozycyjni 6 dni w tygodniu, terenem naszych działań jest obszar Śląska i Małopolski. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IBISAL-SOFT Artur Gancarski »

  IBISAL-SOFT Artur Gancarski

  Początki gospodarstwa sięgają 1958 roku. Jego założycielem był Stanisław Pudełko. W początkowym okresie funkcjonowania szkółki główną część produkcji roślinnej stanowiły: róże, cisy, cyprysiki, jałowce, świerki i żywotniki a w latach 60-tych do produkcji zostały wprowadzone pierwsze azalie i rhododendrony. Obecnie specjalizujemy się w roślinach ogrodu japońskiego takich jak: bonsai, azalie, klony, różaneczniki.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LACETRA Marcin Mamajek »

  LACETRA Marcin Mamajek

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Warszawy i okolic. Dzięki stosownemu wykształceniu, dobrze wyposażonemu zapleczu sprzętowemu i doświadczeniu w branży ogrodniczej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Projektujemy ogrody wszelkiej wielkości: od małych ogródków np. przy zabudowie segmentowej do rezydencjonalnych założeń. Mamy doświadczenie w urządzaniu ogrodów o różnym charakterze. Zawsze przy projektowaniu staramy się dobrać optymalny styl ogrodu, najlepszy dla danego klienta. Dodatkowo projektujemy i zajmujemy się aranżacją detali ogrodowych i małej architektury (oczka wodne, fontanny, kaskady). Wykonujemy ogrody według własnych projektów oraz zaprojektowanych przez inne osoby. Często wykonujemy także częściowe realizacje lub pracujemy etapami - w zależności od potrzeb klienta. Wykonujemy roboty ziemne, zakładamy trawniki (zarówno z siewu, jak i z roki), zajmujemy się nasadzeniami roślinnymi. Innym obszarem naszej specjalizacji są systemy nawadniające, które wykonujemy także w istniejących, gotowych ogrodach bez naruszania ich struktury. Oferujemy także wszelkiego rodzaju prace pielęgnacyjne: koszenie, odchwaszczanie trawników, walkę ze szkodnikami i chorobami roślin, strzyżenie żywopłotów, chirurgię i wycinanie drzew i konarów.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARKIZ SERWIS MARCIN ABRAMCZYK »

  MARKIZ SERWIS MARCIN ABRAMCZYK

  Firma Markiz Serwis istnieje nieprzerwanie na rynku szczecińskim od 1991r. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja drewnianych okien, okiennic, ogrodów zimowych oraz drzwi. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy rolety zabezpieczające, bramy garażowe, markizy, żaluzje fasadowe, okna PCV i aluminiowe oraz różnego rodzaju wewnętrzne przesłony przeciwsłoneczne. Wszystkie wyroby własne są produkowane w oparciu o materiały i komponenty najwyższej jakości. Dostawcami naszych produktów są sprawdzone, renomowane firmy mające wieloletnie doświadczenie branżowe. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Mudlaff 'TWÓJ OGRÓD' »

  Krzysztof Mudlaff 'TWÓJ OGRÓD'

  Twój Ogród to firma, która powstała by realizować Państwa oczekiwania w zakresie aranżacji i wykonania terenów zielonych i rekreacyjnych, które Państwo otaczają. Oferujemy pełen zakres usług począwszy od profesjonalnych projektów poprzez ich realizację i późniejszą opiekę. Pracę naszą wykonujemy w oparciu o zdobytą wszechstronną wiedzę jak i wieloletnią praktykę. Przy realizacji zamówień korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości, sprawdzonych w naszej strefie klimatycznej zarówno jeżeli chodzi o systemy nawadniające, produkty organiczne czy też wykończenie. Współpracujemy na stałe z Gospodarstwem Szkółkarskim w Gniewowie, woj. pomorskie. W trakcie pracy zapewniamy stały kontakt tak, by można było na bieżąco konsultować wspólne pomysły. Wśród szerokiej gamy usług ogrodniczych wykonujemy też zielone dachy, stawy kąpielowe, fontanny, automatyczne nawadnianie, hydroizolacje zbiorników rolnych, przemysłowych i ozdobnych przy pomocy folii EPDM i systemu RESITRIX.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Usługowo Handlowa DRIMGARD Marcin Mojeścik »

  Firma Usługowo Handlowa DRIMGARD Marcin Mojeścik

  Jeśli marzysz o oryginalnym ogrodzie Firma Drimgard z Bielska-Białej może przygotować dla Ciebie niepowtarzalny projekt. Nasze przedsiębiorstwo tworzą kreatywni fachowcy, którzy dysponują wiedzą zarówno z zakresu ogrodnictwa, jak i projektowania. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego dużo czasu poświęcamy osobistym konsultacjom. Chcesz się przekonać? Zajrzyj na naszą witrynę internetową. Firma Drimgard to lider na rynku usług ogrodniczych na terenie Bielska-Białej i okolic. Dzięki bardzo atrakcyjnym cenom oraz wysokiej jakości usługom zyskaliśmy szereg zadowolonych klientów na terenie powiatu bielskiego i całego śląska. W naszej ofercie znajduje się pielęgnacja ogrodów oraz całościowe zakładanie ogrodów. Wykonujemy również takie pojedyncze usługi, jak: zakładanie trawników, koszenie trawy i żywopłotów, budowanie oczek wodnych i systemów nawadniających. Swoją ofertę zawsze dostosowujemy do naszych klientów, gdyż to ich ogrodowe marzenia mamy spełniać. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI »

  PROJEKTOGRÓD MAREK PIOTROWSKI

  Projektogród swiadczy usługi z zakresu: architektura krajobrazu, projektowanie i wykonywanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zagospodarowanie przestrzeni uważanejest w dzisiejszych czasach za kluczowy potencjał nieruchomości i podstawębezstresowego stylu życia, więc Projektogród ze starannością podchodzi do indywidualnych potrzeb klienta, projektując i realizując. - ogrody prywatne i komercyjne z uwzglednieniem planów nasadzeniowych, wykorzystując elementy, takie jak:- kamień naturalny- drewno - stal- tworzywa sztuczne- tarasy drewniane i patia przydomowe- fontanny, kaskady i oczka wodne - systemy oświetleniowe- systemy nawodnieniowe- podjazdy (polbruk, kamień naturalny)- zieleń na balkonach- zieleń we wnętrzach W ofercie również prace zimowe (odśnieżanie)- posesji- budynków

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZIELENIĄ PISANE Pracownia Architektury Krajobrazu i Rzeźby Monika Borkowska »

  ZIELENIĄ PISANE Pracownia Architektury Krajobrazu i Rzeźby Monika Borkowska

  Pełną twórczej wyobraźni pracownię "Zielenią pisane" tworzą Monika i Tomasz Borkowscy – projektantka terenów zieleni i rzeźbiarz. Od 1999 roku zajmujemy się wykonywaniem i realizacjąprojektów z zakresu architektury krajobrazu oraz kamieniarstwa i rzeźby - każde w swojej dziedzinie. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem oraz realizacją różnorodnych terenów zieleni. Odnajdujemy się zarówno w tematyce nowoczesnej, jak i klasycznej lub zabytkowej. W naszym dorobku znajdują się ogrody przydomowe, ogrody na dachach, zieleń przy firmach, tereny zieleni publicznej, osiedlowej, place zabaw, rewaloryzacje zabytkowych parków oraz inwentaryzacje drzewostanu pod inwestycje i pod wycinkę pielęgnacyjną. Nasze realizacje w dziedzinie sztuki użytkowej i architektury krajobrazu są wynikiem twórczego dialogu z inwestorami. Wszystkie prace to kompilacje potrzeb naszych klientów i możliwości twórczych, jakimi dysponujemy.

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »