Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'niemiecki':

1 · 2 · następna strona »
 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ »

  TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ

  Profesjonalizm i niskie ceny od 1957 roku. W ofercie posiadamy tłumaczenia we wszystkich językach. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Gwarantujemy krótkie terminy. Dzięki zleceniom internetowym można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład nie wychodząc z domu lub z biura. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KMAK SYLWESTER Absolutum »

  KMAK SYLWESTER Absolutum

  Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów technicznych, medycznych dokumentów także stronę internetowych. Oferujemy tłumaczenia w językach angielski, francuski, czeski, hiszpański oraz inne. Każde zlecenie duże bądź małe traktujemy indywidualnie, dbając o termin wykonania. Wykonujemy także tłumaczenia online: wystarczy do nas wysłać tekst a odeślemy przetłumaczony. Tłumaczenia realizujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA »

  ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA

  sowabusiness services jest specjalistyczną agencją tłumaczeń wykonującą tłumaczenia pisemne i ustne w językach europejskich i pozaeuropejskich. Firma istnieje od grudnia 1994 roku. W ciągu wielu lat działalności firma ewoluowała do obecnego kształtu, gdzie – oprócz działu tłumaczeń, który stanowi jeden z najważniejszych filarów działalności firmy – firma została uznana także w sektorze usług szkoleniowych, konsultingowych i internetowych. Oprócz pracowników działów zasobów ludzkich, marketingu / sprzedaży, informatyki i in., firma zatrudnia tłumaczy na miejscu a także współpracuje z rozbudowaną siecią tłumaczy w Internecie. Od kilku lat sowabusiness services współpracuje także z wieloma zagranicznymi agencjami tłumaczeń, co zdecydowanie poszerzyło ofertę i możliwości wykonawcze firmy. Pracujemy m. in. z Niemcami, USA, Wlk. Brytanią, Hiszpanią, Francją, Estonią, Rosją, Ukrainą, Chinami, Węgrami i in. sowabusiness services zawsze bardzo poważnie traktowała zagadnienie jakości oferowanych przez siebie usług. Zdając sobie sprawę, że przy tak rozbudowanej sieci współpracy bardzo istotnym aspektem staje się właściwe zarządzanie realizowanymi projektami, w grudniu 2004 r. w firmie przeprowadzony został audit certyfikacyjny na zgodność przyjętego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000. W ten sposób firma zaznaczyła dziesięciolecie swojego istnienia i wytyczyła sobie nowe cele jakościowe i strategiczne. Ponadto w ostatnim okresie nasza firma mogła uczestniczyć w wielu prestiżowych wydarzeniach, doskonaląc jednocześnie jakość oferowanych usług. Wysoki poziom relacji z naszymi partnerami i kontrahentami natomiast rokrocznie potwierdzany jest tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play. Od roku także znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA – American Translators Association. Najczęściej wymieniane powody, dla których klienci współpracują z sowabusiness services to:• terminowość i wysoka jakość• zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów i przesyłania danych• konkurencyjne ceny i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientówZapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych »

  WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Daniel Kowalski CENTRUM KSZTAŁCENIA "SOKRATES" »

  Daniel Kowalski CENTRUM KSZTAŁCENIA "SOKRATES"

  Najlepsza szkoła języków obcych i centrum korepetycji w Środzie Wlkp. i okolicy! Oferujemy bogatą ofertę tłumaczeń i kursów prowadzonych na najwyższym poziomie! Więcej informacji na: Najlepsza szkoła języków obcych i centrum korepetycji w Środzie Wlkp. i okolicy! Oferujemy bogatą ofertę tłumaczeń i kursów prowadzonych na najwyższym poziomie! Więcej informacji na: www. ck-sokrates. pl

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA BARTOSZEK-GÓRSKA »

  KATARZYNA BARTOSZEK-GÓRSKA

  Opisywana Wam strona WWW to serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się udzielaniem korepetycji z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, polskiego jako obcego i innych. Zajęcia kursowe wypełniają osobiste zainteresowania słuchaczy, w dodatku kursowi towarzyszy przyjacielski nastrój, jak również są odbywane w specjalnie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa proponująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź dla grup, na wszystkich poziomach znajomości języka dzięki czemu nauka języka przynosi dobre rezultaty, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zakończy się znakomitym wynikiem.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MGR IWONA BORAL TŁUMACZENIA I NAUKA J. NIEMIECKIEGO" IWONA BORAL »

  "MGR IWONA BORAL TŁUMACZENIA I NAUKA J. NIEMIECKIEGO" IWONA BORAL

  Firma świadcząca usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki mieści się w mieszkaniu prywatnym w Poznaniu, w związku z tym tłumaczenia wykonujemy bez prowizji za pośrednictwo i bez żadnych dodatkowych kosztów. Wysoka jakość, solidność, elastyczność, bezwzględna terminowość i poufność w zakresie powierzonych dokumentów są dla nas standardem, a wieloletnie doświadczenie naszym atutem. Nie zatrudniamy studentów, ani młodych, niedoświadczonych tłumaczy. Każde zlecenie wykonujemy osobiście i gwarantujemy za nie własnym nazwiskiem.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOLEDO KATARZYNA WITUŁA »

  TOLEDO KATARZYNA WITUŁA

  Jeśli chcesz nauczyć się języka, bądź prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników to oferta firmy Toledo jest idealna dla Ciebie! Do wyboru cztery języki: niemiecki, hiszpański, kataloński oraz angielski. Wysoką jakość szkoleń i kursów zapewnia wyspecjalizowana kadra nauczycielska. Dodatkowo zapewniamy zniżki grupowe czy też dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C. »

  BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C.

  Jesteśmy konińskim Biurem Tłumaczeń, które rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne we wszystkich językach świata. Przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Oferta: Specjalizujemy się w tłumaczeniach: - teksty naukowe i techniczne - teksty ekonomiczne - teksty medyczne - teksty z zakresu rolnictwa - teksty prawnicze - reklama i marketing - informatyka Aby złożyć zamówienie wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać zlecenie drogą elektroniczną. Wcześniej można także zamówić kalkulację zlecenia. Tłumaczenie zostanie Państwu przekazane w uzgodniony sposób, a fakturę prześlemy pocztą lub kurierem. Efekt końcowy zgodnie z życzeniem naszego klienta przesyłamy e-mailem bądź dostarczamy w formie wydruku czy zapisu elektronicznego na dysku lub płycie CD. Cenimy sobie stałą współpracę i naszym stałym Klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. - artykuły prasowe - instrukcje, projekty i informatory - normy, patenty- bieżąca korespondencja handlowa - świadectwa, certyfikaty, dokumenty

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »