Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'nagłośnienie':

1 · 2 · następna strona »
 • MICHAŁ AUGUŚCIK QUALITY MEDIA PROMOTION; SAN FRANCISCO »

  MICHAŁ AUGUŚCIK QUALITY MEDIA PROMOTION; SAN FRANCISCO

  Quality Media Promotion. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i produkcji eventowej, reklamowej, muzycznej. Dbamy o najwyższej jakości zaplecze techniczne podczas eventów, imprez firmowych, festiwali, produkcji telewizyjnych. Kreujemy najciekawsze reklamy oraz zapewniamy ich produkcję techniczną. Tworzymy muzykę dla potrzeb komercyjnych, jednym słowem. Tworzymy rzeczywistość.... sprawdź Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROCKON ALEKSIEJ UTKIN »

  ROCKON ALEKSIEJ UTKIN

  RockOnPro. pl - to nowoczesny i solidny muzyczny sklep internetowy. Oferujemy bogate spektrum sprzętu muzycznego cenionych marek, zaczynając od drobnego sprzętu gitarowego po duże instalacje profesjonalne. Sklep muzyczny RockOnPro. pl łączy w sobie wieloletnie doświadczenie oraz wizjonerski zapał i nowoczesne metody pracowników, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom kompetentną i kompleksową obsługę. Partnerami handlowymi RockOnPro. pl są znane i prestiżowe firmy, takie jak: JBL Pro, Soundcraft, Bosch, Ibanez oraz wiele innych. Najważniejszą wartością wyznawaną przez Twórców sklepu, stanowiącą istotę jego misji jest troska o dobro Klienta. Oferujemy każdemu klientowi konkurencyjne, atrakcyjne ceny, produkty najwyższej jakości, fachowe doradztwo, które opiera się na indywidualnym podejściu do jego potrzeb i zainteresowań. Budujemy zaufanie, oparte na wysokiej jakości usług i rzetelnym programie gwarancyjnym. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AVISmedia Sp. z o. o. »

  AVISmedia Sp. z o. o.

  Nagłośnienia - ITC Audio: systemy nagłośnieniowe, nagłośnienie konferencyjne. Promocje, oferta - nagłośnienie Tonsil, Monacor, Merlaud. W ofercie system konferencyjny i system nagłośnieniowy. Nagłaśnianie - system nagłośnieniowy, mikrofony, głośnik sufitowy, DSO, radiowęzeł, wzmacniacz i inny sprzęt dźwiękowy oraz sprzęt nagłośnieniowy. Nagłośnienia - systemy PA, radiowęzeł, systemy nagłośnieniowe i konferencyjne, nagłośnienie kościołów. Import, projektowanie, dostawy Audio - Tonsil, Monacor, Merlaud.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SOUNDERS ARKADIUSZ BUDZYŃSKI »

  SOUNDERS ARKADIUSZ BUDZYŃSKI

  Firma Sounders działa na rynku od 1996 roku, świadcząc usługi związane z profesjonalną realizacją oprawy dźwiękowej oraz dokumentacji video eventów. Od początku naszej działalności największą uwagę przykładaliśmy do stworzenia wyspecjalizowanej kadry, gdyż wiedzieliśmy, że gwarantem wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług jest dobrze zorganizowany zespół fachowców. Oferta nasza skierowana jest do organizatorów eventów, konferencji, targów, imprez promocyjnych, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, pokazów mody, koncertów klubowych, koncertów plenerowych i innych wydarzeń gdzie potrzebny jest profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, dokumentacja video lub realizacja internetowej transmisji na żywo w technologii High Definition (HD).

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUDIO-SERVICE Adam Zych »

  AUDIO-SERVICE Adam Zych

  Firma AUDIO SERVICE istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się akustyką i elektroakustyką profesjonalną. Działamy na rynku studiów nagraniowych, radiowych, telewizyjnych, dyskotek, klubów, teatrów, kin, sal widowiskowych i konferencyjnych czy świątyń. Wykonujemy też usługi dla restauracji, sklepów i obiektów handlowych, obiektów sportowych itd. Osobną specjalizacją są Fokusownie - pomieszczenia badań rynku i opinii. Wykonujemy też projekty i instalacje dla firm i biur - logiczne, telefoniczne, DSO, obserwacyjne (kamery przemysłowe) zarówno jako instalacje pojedyncze jak i zespolone. W każdej z tych dziedzin możliwe jest wykonanie przez nas różnorodnego zakresu prac - od drobnych korekt czy poprawek (a nawet porad czy konsultacji) poprzez projekty adaptacji akustycznych czy izolacji wibroakustycznych aż do kompleksowych prac projektowo - wykonawczych ("pod klucz").

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS" »

  RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS"

  Nasza Firma posiada szeroki wybór sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego pozwalając na wybór indywidualnej konfiguracji zależnej od rodzaju, wielkości i budżetu danej imprezy. Pomagamy oczywiście w zaprojektowaniu i wyborze konfiguracji sprzętowej dostosowanej indywidualnie do konkretnej imprezy. Od tych elementów zależy niejednokrotnie sukces całego przedsięwzięcia. Jednym słowem pomagamy dobrać optymalnie sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Na życzenie realizujemy również nagrania "live" z w/w imprez. Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę nagłośnieniową i oświetleniową w kategoriach:- małe, średnie i duże koncerty, - plenery, - imprezy artystyczne, - konferencje i kongresy, - otwarcia budynków firmowych, - targi i wystawy, - pokazy mody, - imprezy promocyjne, - pokazy laserowe (lasershow), - inscenizacje teatralne, spektakle, - bale i imprezy firmowe, - innych imprezy okolicznościowe.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEVEL LESZEK BOCH »

  LEVEL LESZEK BOCH

  Zajmujemy się branżą muzyczno - rozrywkową od 1993r. Od 2001r. specjalizujemy się w obsłudze technicznej dużych i małych imprez estradowych. Wynajmujemy sceny, oświetlenie i nagłośnienie estradowe, barierki ochronne, wieże do nagłośnienia, stanowiska realizatorskie itp. Zajmujemy się obsługą techniczną imprez zarówno plenerowych jak i halowych - koncerty, eventy, dni miasta, dożynki, turnieje tańca, pokazy mody, bankiety itp. Zapewniamy pełną obsługę oraz montaż i demontaż wynajmowanego sprzętu. Doradzamy w kwestii doboru sprzętu zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz wymogami wykonawców. Dostosowujemy ilość sprzętu do wymagań zamawiającego - wg RIDER'u zespołu / wykonawcy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sylwia Sobolewska Przedsiębiorstwa Artystyczne TRAVEL&SHOW »

  Sylwia Sobolewska Przedsiębiorstwa Artystyczne TRAVEL&SHOW

  obsługa artystyczna i techniczna imprez;estrada, nagłośnienie, oświetlenie, konferansjerzy, realizacja urodzin, bali, wesel, komunii, bankietów, festynów, eventów, zespoły muzyczne, dj, animatorzy, iluzja, mimowie, pantonima, taniec; can-can, hip-hop, latin, kabaret, gwiazdy polskiej estrady, wróżka, wypożyczalnia kostiumów, wynajem sali, nauka gry na instrumentach klawiszowych, woje rycerskie, wioska indiańska

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U."HORYZONT" Krzysztof Lech »

  F.H.U."HORYZONT" Krzysztof Lech

  Oferujemy Państwu szeroki wybór instrumentów każdego rodzaju, wszelkich niezbędnych akcesoriów muzycznych, sprzętu nagłaśniającego i dyskotekowego. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą działającą na ryku od kilku lat. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługą oraz fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie. Istnieje możliwość prezentacji oraz sprawdzenia kupowanego przez państwa towaru na miejscu w sklepie.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARTRON S.C. »

  AGENCJA ARTRON S.C.

  Artron od 1993 roku organizuje i obsługuje konferencje, imprezy estradowe i teatralne oraz wyposaża obiekty w systemy dźwiękowe, wizyjne i konferencyjne. Posiadamy wykwalifikowany zespół obsługi technicznej oraz własne bogate zaplecze techniczne, co razem gwarantuje pełen profesjonalizm obsługi każdego wydarzenia. Oferujemy Państwu:- najnowocześniejszy, cyfrowy system tłumaczeń symultanicznych- system tour guide i do głosowania- videokonferencje i telekonferencje- projekcje 3D- nagłośnienie- oświetlenie- telebimy- projektory- ekrany- sprzęt audiowizualny

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »