Strony związane z hasłem: naczynia jednorazowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'naczynia jednorazowe':

 • Inline Poland Sp. z o.o. »

  Inline Poland Sp. z o.o.

  Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie ma opakowania food to go, różne tacki a także opakowania garmażeryjne, cateringowe. Z bardzo bogatej oferty opakowań a także naczyń jednorazowych fabrykanta dopasują Państwo plastikowe, aluminiowe oraz papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia jak również sztućce jednorazowe. Firma świadczy też usługi z obrębu padowania, etykietowania zapakowań spożywczych, kompletacji, projektowania zapakowań, serwisu machin do pakowania a także doradztwa technicznego. Nasi specjaliści oddziału rozwoju produktu wspomagają wieloletnim doświadczeniem konsumentów przy tworzeniu idei nowych opakowań jak również użyczają technicznego wsparcia w automatyzacji procesu pakowania.

  Spis Firm - Data dodania: 10 05 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AJK Wielkopolskie Centrum Opakowań Kamil Kowalski »

  AJK Wielkopolskie Centrum Opakowań Kamil Kowalski

  Od 1991 roku zajmujemy się produkowaniem opakowań jednorazowych. Obecnie w ofercie posiadamy także środki chemiczne przeznaczone do utrzymania czystości. Z naszych usług skorzystali między innymi tacy producenci jak Coveris, Inline i wiele innych. Posiadamy bardzo szeroką ofertę, w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej firmy. Każdy nasz klient będzie zadowolony.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DANUTA NIEMIRA ~NIEMIRKA~ FIRMA HANDLOWA »

  DANUTA NIEMIRA ~NIEMIRKA~ FIRMA HANDLOWA

  Hurtownia Słodyczy Niemirka to profesjonalny sklep spożywczy i gastronomiczny. Naszymi flagowymi produktami są ciasteczka konferencyjne i okolicznościowe. Produkty te sprawią, że goście na różnych eventach zapamiętają poczęstunek a dzięki temu dobrą atmosferę. Oferujemy również naczynia jednorazowe, które idealnie przydają się przy organizowaniu różnego rodzaju imprez. Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »