Strony związane z hasłem: mycie elewacji - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'mycie elewacji':

 • BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Specjalnością firmy BUDMIX zlokalizowanej w miejscowości Firlej jest termoizolacja budynków. Prace ociepleniowe wykonujemy z użyciem nowoczesnej metody nadmuchu (blow-in). Stosowana technologia oraz doskonałej jakości materiały pozwalają uzyskać wysokie parametry termoizolacyjne. Nasze ekipy zajmują się także dociepleniami stropów technologią natrysku (system GRANTERM) oraz myciem i zabezpieczaniem elewacji (przed grzybem, glonami). Ponadto demontujemy i utylizujemy azbest.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CLEAN CITY SPÓŁKA CYWILNA »

  CLEAN CITY SPÓŁKA CYWILNA

  Firma Clean City oferuje kompleksową obsługę w zakresie czyszczenia i serwisowania przeróżnego typu nawierzchni poziomych i pionowych. Zajmujemy się zmywaniem i zabezpieczaniem przed graffiti. Świadczymy usługi na rzecz osób indywidualnych, firm i instytucji. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt. Przeprowadzamy również prace alpinistyczne, dezynfekujemy wózki, usuwamy gumy do żucia. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń. Zapewniamy dużą skuteczność działań.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ ROMAŃSKI DAVER »

  RAFAŁ ROMAŃSKI DAVER

  O f e r u j e pełny zakres usług związanych z myciem, czyszczeniem oraz impregnacją wyczyszczonej powierzchni. Szybko i dokładnie wyczyścimy elewacje budynków, klinkier, kostkę brukową, ogrodzenia, dachy, konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia, okna, witryny sklepowe i inne powierzchnie szklane, powierzchnie reklamowe, rynny, dywany i wykładziny, tapicerkę meblową i samochodową. Malujemy dachy i elewacje. Z a w s z e profesjonalnie! Posiadamy ubezpieczenie OC Firmy oraz uprawnienia wysokościowe. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Więcej informacji na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ERGO" GRZESIUK ROBERT »

  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ERGO" GRZESIUK ROBERT

  Zajmujemy się czyszczeniem, renowacją i zabezpieczaniem elewacji wszelkich obiektów, w tym zabytkowych. Oferujemy również prace wysokościowe - mycie elewacji i okien, instalacja systemów antyptak, uszczelnianie szczelin. Dodatkowo frezujemy, polerujemy, szlifujemy posadzki betonowe i kamienne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Zobacz więcej. ERGO Renowacja Elewacji Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU PETRO SYSTEM ARTUR LIZUREJ »

  PHU PETRO SYSTEM ARTUR LIZUREJ

  Firma PetroSystem świadczy usługi piaskowania oraz czyszczenia konstrukcji, budynków oraz innych powierzchni, które z różnych powodów narażone są na czynniki zewnętrzne, które trwale przyczyniają się do zmiany powierzchni danego obiektu. W zależności od rodzaju powierzchni oraz stopnia i rodzaju zabrudzeń, stosuje się różne techniki czyszczenia i usuwania zanieczyszczeń. W przypadku usuwania graffiti, po oczyszczeniu powierzchni stosuje się środki antygraffiti, które są bezbarwną powłoką ułatwiającą zmywanie sprayu w przyszłości.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEVATIO PAWEŁ POCHWALSKI »

  ELEVATIO PAWEŁ POCHWALSKI

  Firma Elevatio oferuje profesjonalne i dokładne mycie okien oraz elewacji. Działamy z pełną precyzją, dbając o każdy najmniejszy szczegół, używamy tylko specjalistycznych środków czyszczących i odpowiednich narzędzi- wszystko po to, aby powierzchnia była idealnie czysta i nie została w żaden sposób uszkodzona. Oferujemy: czyszczenie elewacji wykonanej z tynku akrylowego, silikonowego; mycie elewacji blaszanej; piaskowanie i renowacja elewacji z cegły, piaskowanie metodą JOS, czyszczenia fasad, mycie okien oraz przeszkleń.

  Spis Firm - Data dodania: 19 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »