Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'modelowanie sylwetki':

 • KOSMED Sp. z o. o. »

  KOSMED Sp. z o. o.

  Proponujemy szeroką gamę usług kosmetycznych, która bezustannie się poszerza. Używamy wysokiej jakości sprzęt medyczny. Nasza specjalizacja to depilacja laserowa i formowanie figury. Na odchudzanie proponujemy innowatorskie i nieszkodliwe zabiegi. Sugerowana depilacja laserowa jest bezbolesna i daje zadowalające rezultaty. Każdy, kto ma kłopot z obszernym owłosieniem nareszcie znajdzie skuteczną strategię, żeby temu sprostać. W naszych gabinetach kosmetycznych wykonujemy też wydłużanie włosów. Zapraszamy każdego, kto ma problem z wiotkimi i łamliwymi włosami. Szybko i fachowo zrobimy fryzurę marzeń. REVISION to salon kosmetyki profesjonalnej prowadzącej swą działalność w Krakowie od wielu lat. Stawiamy na wiedzę teoretyczną z obszaru kosmetyki estetycznej oraz wprawę. Kosmetyka jest naszym hobby. Na skutek nowoczesnych technologii, zabiegi są delikatne i efektywne, a efekty cudowne. Nieustannie monitorujemy nowiny w branży i implementujemy do naszej działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bogdan Karaś »

  Bogdan Karaś

  Aby zadbać nieco o swoją sylwetkę i ciało, warto wybrać się na specjalne zabiegi pielęgnacyjne lub masaże. W tej dziedzinie swoje usługi polecić może gabinet masażu NATURANGA. Usługi salonu obejmują nie tylko dziedzinę dietetyki czy modelowania sylwetki, ale i masaż wyszczuplający oraz masaż antycelulitowy. Mamy także masaże dla kobiet w ciąży oraz masaże dla kobiet po porodzie. Przygotowaliśmy także ciekawe pakiety na odchudzanie i nie tylko.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF ZIEMLEWSKI PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA »

  KRZYSZTOF ZIEMLEWSKI PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA

  Posiadająca długoletnie doświadczenie oraz praktykę w branży Klinika Ziemlewski cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Oferuje ona zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, laseroterapii fotodepilacji jak również kosmetologii estetycznej. Klinika prowadzi również bloga na swojej stronie www na którym umieszcza liczne ciekawe i przydatne artykuły z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »