Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'mielec':

 • Produkcje Artystyczne "io" Robert Śmist »

  Produkcje Artystyczne "io" Robert Śmist

  Serdecznie zapraszamy do naszej galerii malarstwa. Oferujemy malarstwo olejne, akrylowe oraz akwarele. Obrazy malowane są na płótnie lub zagruntowanej płycie. Wszystkie obrazy mają zamalowane boki i są gotowe do powieszenia na ścianie. Obraz to Idealny pomysł na unikalny prezent. Prezentujemy obrazy ręcznie malowane o bardzo zróżnicowanej tematyce, tryptyki, dyptyki, krajobrazy, martwą naturę, akty oraz sztukę nowoczesną. Tworzymy modne wieloczęściowe obrazy ręcznie malowane. Zakupiony w naszej galerii obraz będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Zapewniamy atrakcyjne ceny - obrazy prosto od twórców. Nasza galeria realizuje indywidualne zamówienia, portrety, obrazy ze zdjęcia. Jeżeli nie wyobrażasz sobie ściany bez obrazu to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkcje artystyczne iO

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie mielec »

  Piaskowanie mielec

  Piaskowanie mielec, Śrutowanie mielec, Szkiełkowanie mielec, renowacja felg mielec, piaskowanie detali www. wysmet. pl oczyszczanie detali z zendry hutniczej, rdzy, zarysowań, renowacja elementow stalowych, aluminiowych metoda szkiełkowania śrutowania piaskowania elektrokorundem chropowacenie powierzchni śrutem staliwnym ostrokrawędziowym, łagodzenie chropowatości mikroskopijnymi kulkami szklanymi, piaskowanie zacisków hamulcowych

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REGMOT MIŁOŚ SPÓŁKA JAWNA »

  REGMOT MIŁOŚ SPÓŁKA JAWNA

  W firmie Reg-Mot prowadzimy obsługę zarówno serwisów samochodowych jak i klientów indywidualnych w Polsce i za granicą. Już od wielu lat zajmujemy się naprawą i regeneracją turbosprężarek. Regenerujemy także turbosprężarki, które w zależności od modelu potrzebują innej obsługi. Nasze warsztaty dysponują najnowocześniejszym sprzętem typu: frezarki, tokarki uchwytowe, pociągowe szybkobieżne, wytaczarki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www. turbomielec. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

  Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Czachor-Radka Magdalena »

  Czachor-Radka Magdalena

  Turbosprężarki ze zmienną geometrią to tylko jeden z rodzajów turbo jaki regeneruje nasza firma. Także naprawa turbosprężarek ze sterownikami, opartymi na elektronicznym module. Wszystkie turbo które naprawiamy to dedykowane do samochodów osobowych turbosprężarki które cechuje jakość, wysoka jakość wykonania. Znani w regionie, woj. podkarpackie i w Mielcu z tego, że nasze produkty to niezawodne podzespoły, które obejmuje gwarancja realizacji usług. Firma MR Radka to nie tylko naprawa i usługi z nią związane, to także wysokiej klasy turbiny, które sprawdziło wielu klientów z Polski i spoza granic naszego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »