Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'medycyna':

 • "KĄCIK URODY" Magdalena Góranowska-Witka »

  "KĄCIK URODY" Magdalena Góranowska-Witka

  Gabinet kosmetyczny Kącik Urody mieszczący się w Legnicy zaprasza wszystkie klientki zainteresowane zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Wykonujemy makijaż tradycyjny oraz permanentny, hennę, trwałą na rzęsy. W naszej ofercie nie zabrakło również manicure i pedicure, kąpieli parafinowych dłoni i stóp, depilacji. Ponadto wykonujemy mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny. Zajmujemy się także body piercingiem, wykonywaniem i usuwaniem tatuaży biologicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TAO*UNIVERSUM Marina Mockałło »

  TAO*UNIVERSUM Marina Mockałło

  Marina Mockałło i Bogusław ArturZapraszają do Centrum Medycyny Wielowymiarowej. Zmiana losu, uzdrawianie, wydłużanie życia. Medycyna wielowymiarowa – nowa, nadzwyczajnie skuteczna metoda uleczenia z chorób, z którymi nie daje sobie rady tradycyjna medycyna. Pracując tą metodą pomogliśmy wielu osobom uniknąć cierpienia, niepotrzebnej i kosztownej operacji, wyjść z długiej, wieloletniej choroby lub wyplątać się z opresji życiowej. Wielowymiarowa medycyna to połączenie najnowszej wiedzy z zakresu medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnych i współczesnych nauk ezoterycznych oraz doświadczenia wszystkich głównych religii świata. W ramach medycyny wielowymiarowej został opracowany model organizmu ludzkiego przedstawiany jako zbiór siedmiu ciał – fizycznego oraz otaczających i przenikających je sześciu subtelnych, z drugiej zaś strony jako system biokomputerowy, składający się z określonych programów wprowadzonych przez Stwórcę (programy zdrowia, długowieczności, ochrony, losu, ewolucji, kontynuacji rodu), które, niestety, często ulegają uszkodzeniu. Stworzyliśmy prosty i bezpieczny algorytm diagnozowania i uzdrawiania praktycznie każdej choroby. Odnieśliśmy sukcesy w uzdrawianiu z depresji, nowotworów, nałogów, zaburzeń hormonalnych, niepłodności i innych. Gdzie się kryje tajemnica naszego sukcesu? Pracujemy przede wszystkim z przyczyną choroby lub niepowodzeń życiowych. Każdy skutek ma swoja przyczynę. Oznacza to, że niemożliwe jest uzdrowienie bez usunięcia przyczyny problemu. Objawy choroby występują w ciele fizycznym człowieka, przyczyny natomiast, są zapisane w jego ciałach subtelnych. W uzdrowieniu jakiegokolwiek problemu – choroby, niepowodzenia w związkach i relacjach w rodzinie, nałogów - rzeczą najważniejszą jest ustalenie i usunięcie przyczyny. Wiedza z zakresu wielowymiarowej medycyny tworzy nieograniczone możliwości również w usunięciu skutków. Pracujemy na wszystkich poziomach istnienia organizmu człowieka, łącznie z poziomem komórkowym i wewnątrzkomórkowym. Często nawet groźnie wyglądająca choroba znika w ciągu kilku miesięcy lub kilku dni. Ponadto nasze programy „zmiany losu” przedłużają życie i młodość. Zadzwoń i umów się na spotkanie: tel. 22 621 54 01 w godz. 10:30–17:30Polecamy również zakup książek „Medycyna Wielowymiarowa” L. Puczko. Odwiedź też sklep Tao-Uniwersum.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NOWA LINIA ELŻBIETA GOCYLA »

  NOWA LINIA ELŻBIETA GOCYLA

  Budzimy piękno.... Witamy w Centrum kosmetyki DAY SPA NOWA LINIA. Z dala od zatłoczonego centrum miasta, w miłej i relaksującej atmosferze możecie Państwo skorzystać z wyjątkowych zabiegów będących rajem dla ciała i duszy. Komfortowe warunki, profesjonalna obsługa, luksusowe kosmetyki powodują, że nasi klienci po wizycie w Nowej Linii czują się nie tylko bardziej zadowoleni ze swojego ciała, ale również w pełni zrelaksowani. ... poprawiamy samopoczucie

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAMIR IBRAHIM INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA »

  SAMIR IBRAHIM INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

  Mandala Beauty Clinic dra Samira Ibrahima oferuje kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i dermatologii, w tym m. in. : botox, liposukcję, przeszczep włosów, korekcję uszu i nosa, oraz usuwanie żylaków i powiększanie piersi. Wszystkie zabiegi wykonywane są w eleganckich i nowoczesnych salach. Sprzęt stosowany przy zabiegach jest nowoczesny i bezpieczny. Zespół kliniki tworzą doświadczeni specjaliści.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Iwona Kafel Estetimed »

  Iwona Kafel Estetimed

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu Estetimed. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i pełen profesjonalizm. Polecamy Państwu zabiegi z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej takie jak: Fotoodmładzanie, wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, wyszczuplanie i redukcja cellulitu, zabiegi pod oczy, peeling chemiczny, usuwanie przebarwień, laserowe leczenie trądziku, mezoterapia igłowa.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INFELMARK" KUCHTA JERZY I JAROSŁAW »

  "INFELMARK" KUCHTA JERZY I JAROSŁAW

  Akupunktura bez igieł. Sklep internetowy oferujący aparaty serii AUTOPUNKTER służące do nowoczesnej akupunktury bez użycia igieł. Oferowane zestawy AUTOPUNKTERÓW zawierają przyrząd oraz literaturę w sposób przystępny opisującą jak samodzielnie wykonywać zabiegi akupunktury bez igieł ( elektropunktura ). Każdy zestaw zawiera spisy punktów akupunktury oraz mapy do uzupełniającego leczenia wielu chorób. Elektropunktura ( nowoczesna akupunktura ) to skuteczny sposób na rzucenie palenia, zdrowe odchudzanie i walkę z wieloma poważnymi schorzeniami, w tym z chorobami przewlekłymi. Metodą elektropunktury jest skuteczna w leczeniu takich schorzeń jak: rwa kulszowa, grzybica, łuszczyca, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, półpasiec, choroby skóry, migreny, bóle kręgosłupa i wielu innych. Terapia AUTOPUNKTEREM pozytywnie wpływa na system odpornościowy i poprawia ogólną kondycję organizmu. Zabiegi elektropunktury można wykonywać samodzielnie lub w specjalistycznym gabinecie.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALFA-MED BYDGOSZCZ A.FLADER SPÓŁKA JAWNA »

  ALFA-MED BYDGOSZCZ A.FLADER SPÓŁKA JAWNA

  Alfa-med to najbardziej specjalistyczna klinika stomatologiczna w Bydgoszczy. Nasi pracownicy, jak wielu specjalistów, ciągle rozwijają swoją wiedzę i umiejętności aby móc świadczyć coraz to lepsze usługi dla Państwa. Nasi lekarze mają wsparcie najnowocześniejszych maszyn medycznych o zastosowaniu stomatologicznym, chirurgicznym czy urologicznym. Dodatkowo oferujemy także możliwość zrobienia zdjęć RTG.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-ŻOLIBORZ »

  SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-ŻOLIBORZ

  SPZZLO Warszawa-Żoliborz jest jednym z największych zakładów lecznictwa otwartego na terenie Mazowsza. W skład zespołu wchodzi 12 przychodni. Posiadamy poradnie podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradnie specjalistyczne: ginekologiczno-położnicza, neurologiczna, pulmonologiczna, chirurgiczna, dermatologiczna, kardiologiczna, reumatologiczna, urologiczna, osteoporozy, onkologiczna, stomatologiczna, ortopedyczna, rehabilitacyjna, otolaryngologiczna, okulistyczna, diabetologiczna, alergologiczna, foniatryczna, zdrowia psychicznego, logopedyczna, ortodontyczna. Posiadamy nowoczesne scentralizowane laboratorium analityczne oraz pracownię RTG. Jako nieliczny zakład lecznictwa otwartego posiadamy własną pracownię tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego tel 22 697 05 10; 664 940 746. Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy tel. 22 633 48 34/33.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MIHIR DUTT MASAŻ AYURWEDYJSKI »

  MIHIR DUTT MASAŻ AYURWEDYJSKI

  W Centrum Ajurwedy przeprowadzamy zabiegi masaży dopasowane indywidualnie do każdego klienta. Specjalizujemy się w masażu indyjskim będącym jedną z najstarszych metod medycyny naturalnej. Jednymi z bardziej popularnych masaży są masaż głowy oraz gorącymi kamieniami. W swojej ofercie przygotowaliśmy również masaż odchudzający, Ayur balancing oraz z zastosowaniem ciepłych olejków leczniczych dopasowanych do potrzeb klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Mediklinika Sp. z o.o. »

  Mediklinika Sp. z o.o.

  Zapraszamy do skorzystania z usług medycznych oraz kompleksowego leczenia w naszej klinice. W naszym zespole lekarzy pracują specjaliści z różnych dziedzin dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szerokie możliwości konsultacji i leczenia. Zajmujemy się również medycyną estetyczną oraz chirurgią plastyczną. Zapewniamy najwyższy standard usług i najlepszą jakość leczenia w bardzo przyjaznych i komfortowych warunkach.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »