Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'maszyny czyszczące':

 • KWAŚNIEWSKA-ŁOTOCKA TRADE MARTA KWAŚNIEWSKA-ŁOTOCKA »

  KWAŚNIEWSKA-ŁOTOCKA TRADE MARTA KWAŚNIEWSKA-ŁOTOCKA

  Przedsiębiorstwo „Ktrade” jest autoryzowanym partnerem jednego z najlepszych producentów sprzętu czyszczącego. W asortymencie można znaleźć maszyny czyszczące, odkurzacze piorące, wózki do sprzątania, akcesoria i części zamienne do urządzeń czyszczących itp. Z oferty opisywanego przedsiębiorstwa mogą korzystać między innymi firmy czyszczące. Szybka wysyłka oraz profesjonalna obsługa klienta, to największe atuty firmy „Ktrade”.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HIGIENA SERWIS KATARZYNA PIETRZYK - BILEWICZ SPÓŁKA JAWNA »

  HIGIENA SERWIS KATARZYNA PIETRZYK - BILEWICZ SPÓŁKA JAWNA

  Higiena Serwis to czystość w zasięgu ręki. Firma powstała w 1998 roku, w obliczu czego może się pochwalić prawie że piętnastoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w obsłudze klientów instytucjonalnych w charakterze dostaw artykułów higieniczno-czystościowych. Kładzie sobie za cel zaświadczanie usług na najwyższym poziomie. Jest to prawdopodobne dzięki nadzwyczaj kompetentnemu podejściu oraz chęci stałego rozwoju. Na rynku pojawia się multum interesujących artykułów, powinno się tymczasem potrafić rozpoznać te najlepsze, o najwyższej jakości. Higiena Serwis znaczną wagę przywiązuje również do kwalifikacji i zdolności swoich pracowników. Wybiera ich z niezwykłą precyzyjnością i skrupulatnością, a wszystko po to, ażeby móc realizować oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów. Fachowość, zaangażowanie i usatysfakcjonowany interesant to główna zasada nowoczesnej i kompetentnej firmy. Więcej informacji o proponowanej przez nią ofercie można odkryć na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SKLEP "ŚWIDRZANKA" GAMEL PAWEŁ GAWRYŚ »

  SKLEP "ŚWIDRZANKA" GAMEL PAWEŁ GAWRYŚ

  Szorowarki. pl to sklep online, w którym oferowane są nowoczesne sprzęty do czyszczenia podłóg. Wśród asortymentu przede wszystkim maszyny czyszczące, szorowarki, odkurzacze przemysłowe znanych firm takich jak Comac, Numatic czy Fimap. W sprzedaży również używane maszyny do czyszczenia, poleasingowe, po generalnym przeglądzie. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do urządzeń, takich jak gumy, szczotki, uchwyty, pady czyszczące, chemię, silniki ssące, prostowniki, oraz baterie trakcyjne. Umożliwiamy również wynajem maszyn czyszczących. Z pewnością znajdą Państwo takie jakich poszukujecie.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bartosz Wiśniewski HAERSON »

  Bartosz Wiśniewski HAERSON

  Naszą gdyńską firmę HAERSON założyliśmy w 2005 roku i od samego początku specjalizujemy się w branży profesjonalnego sprzątania. Jesteśmy obecne jednym z największych autoryzowanych dealerów i przedstawiciel urządzeń czyszczących angielskiej marki Numatic. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc w wyborze profesjonalnych urządzeń tej marki dla rozwiązań domowych oraz przemysłowych. Atrakcyjne ceny, bogaty wybór.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »