Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'masaz warszawa':

 • Fizjoduet Celina Paszkowska »

  Fizjoduet Celina Paszkowska

  FizjoDutet jest duetem fizjoterapeutów z stolicy, którzy swoją wiedzę i doświadczenie uzyskali w okresie wieloletnich lat doskonalenia zawodowego, kursów i seminariów. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują realizując usługi masażu relaksacyjnego oraz rehabilitacyjnego. Jako jedni z nielicznych dysponują dużym doświadczeniem oraz zadowoleniem sporej grupy klientów. W imieniu FizjoDuet mam zaszczyt zaprosić Państwa na witrynę internetową na której zapoznają się Państwo z szczegółową propozycją co więcej zakresem oferowanych usług. Nie zwlekaj i jeszcze dziś dołącz do grona spełnionych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 09 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI I MEDYCYNY NATURALNEJ"SYLWETKA" »

  SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI I MEDYCYNY NATURALNEJ"SYLWETKA"

  Oferujemy Państwu masaż i rehabilitację oparte na praktykach dalekiego wschodu. Nasz zespół to profesjonalna kadra pracowników, których podstawowym celem jest dbałość o kondycję psychiczną i fizyczną klientów. Każdy z naszych klientów ma indywidualny program w zależności od problemów i potrzeb. Nasz gabinet to również gabinet relaksu, który niesie odprężenie dla ciała i ducha. W naszej pracy wykorzystujemy tylko naturalne kosmetyki.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Blackfinch Sebastian Szczygieł »

  Blackfinch Sebastian Szczygieł

  Salon Massage Point to pierwszy w Polsce salon masażu i day spa, który wprowadził program Członkowski, które dają Klientom wiele niespotykanych korzyści, ale przede wszystkim możliwość regularnego korzystania z dobrodziejstw masażu dzięki niezwykle przystępnej cenie. W Massage Point oferujemy masaż relaksacyjny, klasyczny, sportowe, modelujący, limfatyczny, gorącymi kamieniami, czekoladą, oraz zabieg kosmetyczny na twarz marki Dermalogica.

  Spis Firm - Data dodania: 29 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »