Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'magazyny':

 • Agencja Jartom Branecki Tomasz »

  Agencja Jartom Branecki Tomasz

  Jartom - magazyny, działki, hale, nieruchomości, powierzchnie użytkowe Warszawa. Agencja nieruchomości Jartom. Sprzedaż, wynajem - grunty, hale przemysłowe, magazyny, powierzchnie biurowe i atrakcyjne powierzchnie magazynowe. Duży wybór magazynów, hal, pomieszczeń biurowych i magazynowych. Nieruchomości komercyjne - także działki i grunty. Agencja nieruchomości Jartom Warszawa - sprzedaż i wynajem nieruchomości komercyjnych. Hale, magazyny, powierzchnie biurowe, duże powierzchnie magazynowe. Szeroka oferta na magazyny, hale przemysłowe i inne nieruchomości komercyjne z terenu całej Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rynek magazynowy na terenie naszego kraju jest aktualnie najszybciej rozwijającym się logistycznie obszarem Europy. Wraz z progresem infrastruktury komunikacyjnej w Polsce projektowane są nowe powierzchnie magazynowe. Dostrzegając produkcyjność polskiego rynku nieruchomości magazynowych wkraczają nań międzynarodowej klasy firmy deweloperskie, specjalizujące się w budowie parków logistycznych. Należy do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do przodujących, największych firm sektora magazynów. Potwierdzają to również wyróżnienia, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zaszczytna nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Parku Logistycznego w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Deweloper Panattoni Europe specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu magazynów na wynajem, które spełniają wszystkie Przepisy, stosując nowoczesne metody technologiczne. Panattoni posiada swoje magazyny w niemal wszystkich regionach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny na Górnym Śląsku, powierzchnie magazynowe na wynajem w Warszawie, czy magazyny w Toruniu. Prócz tradycyjnych rozwiązań tzn. magazynów do wynajęcia w swoim portfolio posiada również magazyny szyte na miarę, tego rodzaju budynki wyznaczają nowoczesny trend w ekspansji branży logistycznej. Inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość samodzielnego w wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, całościowego wachlarzu doradztwa. Wzorami profesjonalnej współpracy pomiędzy deweloperem i klientem są wybudowane już magazyny na zamówienie, jak magazyn na zamówienie dla Tesco. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www. panattoni. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE »

  KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE

  Akcent Office Biuro Nieruchomości od 1997 roku działa we Wrocławiu. Zakres naszej działalności to pośrednictwo nieruchomości, obsługa nieruchomości, sprzedaż gruntów, wynajem mieszkania biura i domu. W naszym serwisie oferujemy najlepsze i najtańsze nieruchomości we Wrocławiu oraz super zdjęcia i informacje, a także aktualności z Wrocławia i ogólnopolskie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane "JARBUD" s.c. Jan Jaroń, Paweł Jankowski »

  Przedsiębiorstwo Budowlane "JARBUD" s.c. Jan Jaroń, Paweł Jankowski

  Firma Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU Noctum Janusz Karaś »

  PHU Noctum Janusz Karaś

  Działamy na rynku nieruchomości komercyjnych od 2012 roku. Jako specjaliści posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie w branży. Pod nową nazwą „Noctum Nieruchomości Komercyjne", kryje się 12-letnia znajomość rynku i wiedza w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie zarówno lokali, obiektów, hal, magazynów jak i gruntów o przeznaczeniu komercyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www. noctum. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GÓRALSKA PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GÓRALSKA PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Góralska Park to atrakcyjny Park Przemysłowy zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia – na ulicy Góralskiej (oddalony ok. 1, 5 km od rynku miejskiego). Jest to kompleks budynków zajmujących przestrzeń sięgającą prawie 3, 7 ha, w skład których wchodzą powierzchnie biurowe, hale przemysłowe i powierzchnie magazynowe, wszystkie pod wynajem. Prowadzenie biznesu z Góralską Park znacząco ułatwia bliskość kluczowych elementów w mieście, takich jak Stare Miasto, linia kolejowa, punkty gastronomiczne czy ośrodki noclegowe. Wszystkie dostępne powierzchnie do wynajęcia podlegają negocjacjom cenowym, dlatego każdy przedsiębiorca może ustalić atrakcyjne dla siebie warunki. Góralska Park to także część grupy NAI Estate Fellows, która jest liderem na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Wybierając powierzchnie handlowe we Wrocławiu, warto zastanowić się nad Parkiem Przemysłowym przy ulicy Góralskiej, gdyż proponuje szereg udogodnień dla nowych najemców, wśród których można wymienić możliwość skorzystania z wakacji czynszowych czy bezpłatną adaptację biur pod przyszłego klienta. Dla wygody najemców i ich gości przygotowane zostały bezpłatne miejsca parkingowe. Góralska Park: wynajem biur we Wrocławiu odpowiednich dla nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja Jartom Branecki Tomasz »

  Agencja Jartom Branecki Tomasz

  Agencja Jartom od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzadażą i wynajmem nieruchomości w całym kraju. Jej specjalnością sa nowoczesne magazyny przeznaczone do wysokiego składowania towarów, zlokalizowane na obrzeżach dużych miast jak Park Panattoni czy Prologis. Oferowane Państwu magazyny wyposażone są w doki przeładunkowe, rampy stałe, suwnice i chłodnie, dzięki którym magazynowanie jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowym atutem magazynów jest profesjonalna obsługa firm logistycznych. Polecamy magazyny Jartom!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOKADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STOKADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Ostatnimi czasy pojawiły się w Polsce pierwsze magazyny samoobsługowe. Jednym z kluczowych propagatorów tejże usługi jest wrocławska firma Stokado. Obecnie proponuje ona wynajem setek, nowoczesnych, przeróżnych, specyficznych powierzchni do składowania przedmiotów osobistych, dokumentów i materiałów. Self storage we Wrocławiu to głównie komórki wewnątrz magazynów samoobługowych i kontenery zewnętrzne, wynajmowane zarówno podmiotom prywatnym, ale też przedsiębiorstwom. Z usługi owej nierzadko korzystają restauratorzy, hotelarze a nawet lokalni producenci. W komórkach i kontenerach samoobsługowych trzymane są zwykle sprzęty sezonowe, meble (również te do ogródków restauracyjnych), aparaty do nagłaśniania imprez muzycznych, dokumenty archiwalne, narty, motocykle czy łódki. Odpowiednia organizacja przestrzenna magazynów Stokado zapewnia nie tylko bezpieczeństwo przechowywania, ale także łatwą migrację towarów. Magazyny są pod stałą obserwacją ochrony i monitoringu. Niewątpliwie taki sposób przechowywania zapewnia znaczną elastyczność i wygodę użytkowania. Można dzierżawić dowolną powierzchnię na określony okres. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYBEXIM SP. z o.o. Sp. K. »

  RYBEXIM SP. z o.o. Sp. K.

  Nasza Spółka to marka powstała na fundamentach spółki rodzinnej Rybexim Sp. z o. o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a też od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Magazyny Podkarpacie. Dzisiaj Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Dynamiczny rozwój Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazynowanie Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Nabywcom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Przeładunek Podkarpacie. Reslogistic łączy więc w sobie wieloletnie praktykę w obsłudze wymagających projektów z innowacyjnym zapleczem technicznym. Proponowane usługi realizowane są poprzez zespół profesjonalistów, z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu, a całość operacji wspierana jest profesjonalnym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej firmy zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Less Mess Storage Sp. z o.o. »

  Less Mess Storage Sp. z o.o.

  Dla tych, którzy szukają powierzchni magazynowych Less Mess ma świetnie przygotowaną ofertę, z której rzeczywiście powinniście być zadowoleni. Przede wszystkim nasze magazyny są wyjątkowe, ponieważ charakteryzują się tym, że są samoobsługowe i dzięki temu będą w praktyce sprawdzać się świetnie. Jeśli szukacie dla siebie interesującej propozycji, która pozwoli wygodnie magazynować przedmioty na pewno będziecie z naszej oferty zadowoleni.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »