Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'lotnicza':

 • GEIS CARGO INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. »

  GEIS CARGO INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.

  Geis Cargo International Poland Sp. z o. o. to firma, która może się poszczycić wielkim doświadczeniem i dużą wiedzą z zakresu usług transportowych oraz logistycznych. Działalność firmy obejmuje zarówno transport lotniczy i morski, jak i przeprowadzki, usługi celne, logistykę i magazynowanie. Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta, wobec tego dbamy o profesjonalizm naszych działań. Wykwalifikowana specjalistyczna kadra zapewnia efektywność i terminowość realizacji podjętych zobowiązań. Prócz tego w trakcie naszej pracy pamiętamy o środowisku naturalnym i naszej odpowiedzialności za nie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie szczegóły:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Szkoła lotnicza Salt Aviation jest prężnie rozwijającą się firmą przeprowadzająca kursy i szkolenia lotnicze. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie przewozów i usług lotniczych. Kadra pracowników składa się z najlepszych i najbardziej doświadczonych pilotów. Nasza oferta to także wszechstronna obsługa śmigłowców, samolotów i konstrukcji ultralekkich. Posiadamy Certyfikat Operatora Lotniczego i Certyfikat Usług Lotniczych. Zapraszamy na loty widokowe.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RGW EXPRESS" Sp. z o.o. »

  "RGW EXPRESS" Sp. z o.o.

  Firma spedycyjna RGW Express Polska to jedna z trzech spółek grupy RGW Express. Oferujemy niezwykle obszerny wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. Zajmujemy się międzynarodowym transportem morskim, lotniczym i lądowym. Obsługujemy każdy rodzaj przesyłek lotniczych, również elementy cargo. Funkcjonujemy jako agencja celna zlokalizowana na lotnisku w Warszawie. Znamiennym aspektem naszej działalności jest logistyka przesyłek krytycznych. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Fotoacc Grzegorz Łobodziński »

  Fotoacc Grzegorz Łobodziński

  Nasz zespół składa się z inteligentynych ludzi mających kierunkowe wykształcenie i doświadczenie oraz sprzęt gwarantujący wysoką jakość naszych realizacji. Jeżeli chcesz zakupić lub poddać swój wielowirnikowiec czynnościom serwisowym, potrzebujesz kompleksowej usługi z zakresu filmu bądź fotografii lotniczej - trafiłeś we właściwe miejsce! Zdając sobie sprawę z tego, że samo konstruowanie to nie wszystko, oferujemy szkolenie pilotażu modeli FPV, w tym wstępną naukę latania modelami RC oraz posługiwania się wielowirnikowymi platformami filmowymi i zdjęciowymi. Zapewniamy także kompleksowe usługi związane z naprawami i modyfikacjami sprzętu do fotografii lotniczej, m. in. : remonty zespołów napędowych, wymianę komputera sterującego, poprawę elementów konstrukcyjnych, doposażenie obiektów w dodatkowe komponenty. Dzięki naszym doświadczeniom technicznym mogliśmy rozwijać kolejne pasje i zaangażować się w profesjonalną fotografię lotniczą. Efektowne zdjęcia lotnicze to nie tylko cenne uzupełnienie filmów i zdjęć reklamowych, ale także przydatne narzędzie przy inwentaryzacjach przyrodniczych oraz technicznych. Dlatego też zdjęcia i filmy z lotu ptaka zyskują coraz większą popularność. Dzięki doskonałej znajomości możliwości naszych urządzeń fotografie i filmy wykonane przez Fotoacc zawsze spełniają kryteria najwyższej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cargo Helper Sp. z o.o. »

  Cargo Helper Sp. z o.o.

  Cargo Helper to renomowana firma spedycyjna, która gwarantuje spedycję na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w takim razie ktoś jest w tym momencie naprawdę zainteresowany spedycją - lądową, morską bądź samolotową, to bardzo serdecznie zapraszamy na witrynę internetową www. CargoHelper. pl. W ofercie również usługi celne. Wieloletnie doświadczenie w spedycji sprawia, że Cargo Helper to bez cienia wątpliwości doskonały wybór. Dla nawet wymagających ludzi. W ofercie: W ofercie firmy także usługi celne.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »