Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'lokale':

 • MIROSŁAW STRASZEWSKI »

  MIROSŁAW STRASZEWSKI

  Firma M² Nieruchomości oferuje pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Kompleksowa, rzetelna obsługa, profesjonalizm, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda klienta to nasze priorytety. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Posiadamy w ofercie domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz działki w atrakcyjnych lokalizacjach. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Nasza oferta, nad rozwojem której stale pracujemy, to: pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości, doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, regulowanie stanów prawnych nieruchomości (m. in. sprawy spadkowe, zmiany sposobu użytkowania lokali, przekształcenia gruntów), kompleksowa obsługa prawna transakcji. Drogi Kliencie, zaufaj nam! Nasi specjaliści z myślą o Twoim bezpieczeństwiei wygodzie, w oparciu o najnowsze standardy współpracy: • doradzą w zakresie: doboru kredytu hipotecznego, analizy zdolności kredytowej, pomocy w uzyskaniu kredytu • pośredniczą w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości • pośredniczą w obrocie nieruchomościami (mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki) • przygotują obsługę notarialną transakcji • pomogą w przygotowaniu dokumentów kredytowych • współpracują z bankami udzielającymi kredytów walutowych i w PLNPoza ofertą nieruchomości z rynku wtórnego proponujemy kompleksową pomoc związaną uzyskaniem kredytu. Oferujemy obsługę w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych. Nasi architekci radzą jak dostosować wnętrza do indywidualnych upodobań a nasi specjaliści realizują nawet najbardziej skomplikowane projekty remontowe. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, ułatwić procedury związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości, skontaktuj się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MORIZON SPÓŁKA AKCYJNA »

  MORIZON SPÓŁKA AKCYJNA

  Portal oferuje gościom najlepszą na rynku wyszukiwarkę nieruchomości. Za jednym kliknięciem uzyskujesz masę funkcji umożliwiających precyzyjne wyszukiwania ogłoszeń z każdej strony Polski. Dodatkowe możliwości pozwalają na określenie wielu kryteriów wg których wyszukujesz domy, mieszkania, działki budowlane albo lokale użytkowe. Łatwy w obsłudze interfejs umożliwi poszukiwania nawet osobom, które rzadko korzystają z komputera. Kolosalna liczba ponad 800 000 nieruchomości zapewnia, że każdy znajdzie upragniony dom. Wejdź i przekonaj się sam dlaczego o Morizon. pl mówi się jako o najlepszej wyszukiwarce nieruchomości na rynku.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. »

  Meritum Nieruchomości Sp. z o.o.

  AGencja Meritum - mieszkania Fordon, domy, tanie mieszkania Bydgoszcz. W naszej ofercie atrakcyjne nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. Zapraszamy - działki, domy, nieruchomości komercyjne, lokale, mieszkania i inne nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. Białe Błota, Żnin, Osielsko. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu - Rodzina na swoim, kredyty z dopłatą. Dom szeregowy i wolnostojący, obiekty, mieszkania Fordon, Niemcz, Szwederowo, Ustaszewo, Trzciniec i inne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę - skuteczna opieka prawna, pakiety dla sprzedających, Virtual Tour. Zapraszamy - nieruchomości, mieszkania Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rupes znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Aleje. Racławickie 8, u zbiegu z ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów, instytucji jak i uczelni. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUNCO Polska Sp. z o.o. »

  SUNCO Polska Sp. z o.o.

  SUNCO Polska Sp. z o. o. to rewelacyjnie rozwijająca się firma operująca na rynku nieruchomości. Wzorowa obsługa nieruchomości jest dla nas priorytetem. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dbają o sprawną administrację obiektów, ich efektywną promocję, komercjalizację oraz dobrą współpracę z najemcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Maro Robert Wrzeszcz »

  Maro Robert Wrzeszcz

  Firma MARO od kilku lat zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych, gdzie główną domeną jest administrowanie i zarządzanie przez wyspecjalizowaną kadrę składającą się z doświadczonych licencjonowanych zarządców nieruchomości, administratorów, księgowych jak i również inspektorów nadzoru budowlanego. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z kancelarią radców prawnych w zakresie windykacji należności za użytkowane lokale oraz niezbędnej obsługi prawnej. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmujące całokształt działalności prowadzonej przez zarządcę nieruchomości

  Spis Firm - Data dodania: 26 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Zalewska ASSET NIERUCHOMOŚCI »

  Agnieszka Zalewska ASSET NIERUCHOMOŚCI

  Nasze motto:Bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza…"Dbamy o Twój spokojny sen"Nasza Misja:1. Skutecznie pomagać naszym Klientom w korzystnym i bezpiecznym osiąganiu ich celów w obrocie nieruchomościami. 2. Tworzyć nową jakość świadczenia usług. 3. Łączyć standaryzację z kreatywnością. Zapraszamy na naszą stronę. Aby to osiągnąć: pracujemy z zaangażowaniem, oddaniem i entuzjazmem, w naszej pracy kierujemy się uczciwością i szacunkiem dla Klienta ; nieustannie rozwijamy się, szukamy możliwości doskonalenia zawodowego, pogłębiamy naszą wiedzę.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Combis sp. z o.o. »

  Combis sp. z o.o.

  "COMBIS"sp. z o. o. w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa woj. małopolskie istnieje od 1991r. Obecnie oferujemy do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynowe (100 - 6000m2), lokale biurowe, place składowe. Lokalizacja w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa. Dogodny dojazd 1, 5 km od drogi Tarnów-Rzeszów. Teren dozorowany, media, NISKIE CENY! Posiadamy także wolne tereny pod budownictwo przemysłowe. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BYTOMSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA »

  BYTOMSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

  Poszukujesz zarządcy dla Twojego bloku? Chcesz zlecić pieczę nad budynkiem spółdzielni mieszkaniowej z wieloletnim doświadczeniem? Zapoznaj się z informacjami na temat Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Powstała w celu utworzenia organizacji przyjaznej ludziom i społeczności, a zarazem scalającej tradycje ruchu spółdzielczego z wyzwaniami teraźniejszości i przyszłości. Wiele lat doświadczenia, wprowadzanie pionierskich rozwiązań, jak i też powiększające się zasoby spółdzielni, przyczyniły się do stale wzrastającego zaufania wśród lokatorów. Poznaj się z naszą historią, sprawdź przetargi, wolne lokale użytkowe i mieszkalne, a także jeżeli jesteś lokatorem – poznaj aktualności dotyczące Twojej ulicy! Zachęcamy do odwiedzenia strony

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORT NIERUCHOMOŚCI MONIKA PIOTROWSKA »

  FORT NIERUCHOMOŚCI MONIKA PIOTROWSKA

  Biuro nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie mieszkań, domów czy innych lokali usługowych. My jesteśmy w branży już od 2008 roku, w związku z czym mieliśmy juz możliwość pokazać jak wykonujemy swoją prace. Cały czas się rozwijamy, niedawno zmieniliśmy biuro na większe ponieważ nie mogliśmy się już zmieścić! Z doświadczenia również wiemy o rzeczach bardzo ważnych przy kupnie domu jak kredyt czy ubezpieczenie. Dlatego wychodząc na przeciw naszym klientom posiadamy najlepsze oferty kredytowe i ubezpieczeniowe ze Szczecina i okolic. Zapraszamy, sprawdź w Internecie naszą beza ponad 500 ofert! Sprawdź nas, adres firmy: FORT Nieruchomości ul. Bł. Królowej Jadwigi 11/3 70-307 Szczecin

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »