Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'logistyka':

1 · 2 · następna strona »
 • MICHAŁ KACZMARCZYK KACZMARCZYK LOGISTICS »

  MICHAŁ KACZMARCZYK KACZMARCZYK LOGISTICS

  Najwyższa jakość, elastyczność w działaniu, zaangażowanie. Tak w kilku słowach można określić sposób w jaki świadczymy usługi dla naszych klientów. Firma specjalizuję się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych zarówno dla firm małych, rodzinnych jak również dla dużych koncernów międzynarodowych o bardzo zróżnicowych potrzebach. __Współpraca oparta na partnerskich zasadach pozwala na gruntowne poznanie potrzeb i wymagań kontrahenta. Dla każdego z nich przygotowujemy rozwiązania „szyte na miarę”, co sprawia, że doskonała obsługa idzie w parze z optymalizacją kosztów. __Szerokie spectrum działania, doświadczona kadra, nowoczesne, stale modernizowane zaplecze technologiczne oraz know-how sprawia, że jesteśmy pewnym partnerem w procesie logistycznym oraz usługach temu towarzyszących co pozwala naszym klientom na bezpieczne planowanie swojego biznesu. __Żadna reklama zewnętrzna nie jest w stanie oddać w stu procentach wartości firmy, w związku z czym poza zapoznaniem się z naszym serwisem zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • C. HARTWIG GDYNIA SPÓŁKA AKCYJNA »

  C. HARTWIG GDYNIA SPÓŁKA AKCYJNA

  C. Hartwig Gdynia S. A. to wiodący polski operator logistyczny, działający na rynku międzynarodowym. Kompleksowa oferta, inwestycje w nowoczesne rozwiązania, dynamika w działaniu, wynikające ze 155-letniej tradycji firmy doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników stanowią podstawę sukcesu firmy. Oferta: * kompleksowe usługi spedycyjne, transportowe i logistyczne * wszystkie gałęzie transportu w kraju oraz we wszystkich kierunkach zagranicą * nieodpłatne poradnictwo transportowe * obsługa towarów strategicznych WSK w obrocie międzynarodowym * obsługa materiałów niebezpiecznych ADR * ubezpieczenie mienia w transporcie(cargo) * jako jedyny polski spedytor - usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska * obsługa w innych relacjach na bazie konosamentu FIATA * usługi Agencji Celnej * certyfikaty ISO, WSK, AEO

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PREMIUM CARGO Rafał Dzierszko »

  PREMIUM CARGO Rafał Dzierszko

  Strona prezentuje ofertę firmy Premium Cargo z zakresu kompleksowego rozwiązania w transporcie i spedycji, przewozów ładunków całopojazdowych jak i częściowych w zależności od ich specyfiki pod plandeką bądź w naczepie chłodniczej. Strona prezentuje firmę Premium Cargo oferującą usługi z zakresu transportu i spedycji. Decydując się na współpracę z Premium Cargo, otrzymujecie Państwo możliwość profesjonalnego zrealizowania każdego zlecenia. Ładunki naszych klientów odbieramy i dostarczamy na terenie całej europy. Szeroka baza dostępnych pojazdów pozwala na realizację dostawy od 24 do 48 godzin po złożeniu zamówienia. Transport odbywa się bez przeładunków co eliminuje zagrożenie uszkodzenia, zagubienia towaru przy takich czynnościach oraz skraca czas nadania przesyłki. Do Państwa dyspozycji Premium Cargo oddaje wykwalifikowany zespół pracowników, który gotów jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych, aby Państwa ładunek bezpiecznie i terminowo trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę a także wybierze odpowiedni środek transportu. Przewozy odbywają się o oparciu o Konwencję Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR oraz Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS). Spedycja międzynarodowa i krajowa. Decydując się na współpracę z Premium Cargo, otrzymujecie Państwo możliwość profesjonalnego zrealizowania każdego zlecenia. Ładunki naszych klientów odbieramy i dostarczamy na terenie całej europy. Szeroka baza dostępnych pojazdów pozwala na realizację dostawy od 24 do 48 godzin po złożeniu zamówienia. Transport odbywa się bez przeładunków co eliminuje zagrożenie uszkodzenia, zagubienia towaru przy takich czynnościach oraz skraca czas nadania przesyłki. Obszar naszej działalności obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej, Ukrainę, Białoruś oraz Chorwację i Szwajcarię.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX" »

  KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX"

  Grupa Poltex to firma z 14-letnią tradycją w produkcji odzieży ochronnej, odzieży roboczej i wysokiej klasy sprzętu i akcesriów BHP. Każdy pracodawca ma za zadanie dbać o zdrowie i życie swoich pracowników. My przychodzimy z pomocą. Oferujemy również usługi prania odzieży roboczej. Odbieramy ją, znakujemy, pierzemy, wykonujemy drobne naprawy (jeśli konieczne) a nastepnie czystą odzież oddajemy do firmy współpracującej. Zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bama Logistics Sp. z o.o. »

  Bama Logistics Sp. z o.o.

  Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOWALSKI MARIUSZ JET-PROVIDE »

  TOWALSKI MARIUSZ JET-PROVIDE

  Firma Jet Transport 24 działa na rynku ponad 10 lat, oferujemy szeroko rozumiany transport osobowy i towarowy, nasz obszar działania to Warszawa -Polska -Europa. Oferujemy transport samochodami dostawczymi z windą oraz cieżarowymi.  Jako uzupełnienie oferty realizujemy usługi przewozów osobowych od 1 do 50 miejsc.  oferta Nasza oferta to : transport Warszawa - Polska - Europa (winda),  transport warszawa,  usługi transportowe warszawa usługi transportowe mazowieckie,  przeprowadzki warszawa,  taxi bagażowe Warszawa,  auta dostawcze i ciężarowe z windą i wózkiem paletowym,  transport mebli,  transport maszyn i urządzeń autami z windą,  przewozy (przesyłki całopaletowe) od 1 do 33 europalet,  transport 1 do 24 tony,  przewóz osób vanami busami i autami osobowymi,  przewozy osobowe autobusami,  transport osobowy autokarami,  transport osób,  firma transportowa (firmy transportowe warszawa),  auta dostawcze do 3, 5 tony,  transport międzynarodowy,  transport krajowy,  transport TIR,  firmy przeprowadzkowe,    dane kontaktowe Jet Transport 24 Warszawa tel  22 224 63 24 fax  22 425 99 45 komtel   800 70 68 24 bezpłatna infolinia www. jet-transport. pl  Poleć znajomym  info@jet-transport.pl 

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SHERPA INTERNATIONAL FORCE" Sp. z o.o. »

  "SHERPA INTERNATIONAL FORCE" Sp. z o.o.

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik Recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego -bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej. Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie. Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie język holenderski Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej praca tymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od wielu lat. Kontakt do Sherpa w Polsce znajdziesz na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FixTrans Logistics Monika Dziadkiewicz »

  FixTrans Logistics Monika Dziadkiewicz

  FTL to firma zajmująca się transportem, spedycją i logistyką. Obejmuje ona swoją działalnością UE, Europę Wschodnią i Szwajcarię. Specjalizujemy się w przewozie: stali, konstrukcji stalowych, towarów spaletyzowanych, towarów sypkich, odpadów, ADR. W celu sprostania najbardziej wymagającym klientom udostępniamy opcję ekspresowej wysyłki towaru na terenie całego kraju oraz większości krajów UE. Oferta jest skierowana zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI Z SIEDZIBĄ W POZNANIU »

  WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI Z SIEDZIBĄ W POZNANIU

  Wyższa Szkoła Logistyki zaprasza na studia II stopnia magisterskie na kierunku Zarządzanie trwające 3 semestry. Zakres przedmiotowy obejmuje przedmioty kierunkowe i specjalnościowe. Do wyboru studentów są następujące specjalności: Logistyka przedsiębiorstw, Menedżer Logistyki, Zarządzanie nieruchomościami, Rachunkowość i zarządzanie finansami przedsiębiorstw oraz Logistyka obsługi ruchu turystycznego.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH STANIEK STAN-TRANS »

  WOJCIECH STANIEK STAN-TRANS

  Firma Stan-Trans prowadzi swoją działalność logistyczno-spedycyjną od 2003 roku. Firma powstała w Krakowie i zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. W 2007 roku w wyniku rozwoju firmy powstał jej oddział w Łodzi. Dzięki temu zwiększyliśmy zasięg naszej działalności. Obecnie zatrudniamy ponad 20 pracowników. Stan-Trans ciągle się rozwija zarówno pod względem ilości zatrudnionych osób, jak i wielkości obrotów i ilości wykonywanych transportów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »