Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'łodzie':

 • T.H. "DULKA" TADEUSZ KLOSKOWSKI »

  T.H. "DULKA" TADEUSZ KLOSKOWSKI

  Firma T. H. Dulka jest firmą produkcyjno-handlową. Zajmujemy się produkcją okuć do łodzi, łódek, jachtów, rowerów wodnych. Okucia przez nas produkowane wykonywane są ze stali nierdzewnej. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji dulek do wioseł, relingów, koszy dziobowych do łodzi, jachtów, a także napędów do rowerów wodnych. W naszej ofercie znaleźć można także wiosła do łodzi, wiosła do kajaków czy też canoe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK »

  "AG" AGNIESZKA MIKOŁAJCZYK

  Firma AG Agnieszka Mikołajczyk od 1997 roku zajmuje się produkcją sprzętu pływającego: kajaków, kanu, łodzi oraz rowerów wodnych wykonanych z laminatu poliestrowo- szklanego. W swojej ofercie posiadamy również gotowe łazienki do domków letniskowych, kontenerów morskich i budowlanych oraz zjeżdżalnie- ślizgawki. Zadowolenie klientów oraz zapotrzebowanie rynku sprawia, że firma sukcesywnie zwiększa swoją ofertę sprzętu sportowo- rekreacyjnego. Produkowane przez nas wyroby znajdują uznanie wśród odbiorców zarówno w Polsce, jaki i w Niemczech czy Danii, Szwecji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt charakteryzował się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EKOTECH" J.RZĄSA I T.STANOWSKI SPÓŁKA JAWNA »

  "EKOTECH" J.RZĄSA I T.STANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Firma "EKOTECH" sp. j z siedzibą w Jarosławiu już od początku działalności ukierunkowała się by swoimi wyrobami służyć ludziom i środowisku. 20 lat istnienia na rynku produkcyjnym może poświadczyć nasze ogromne doświadczenie w dziedzinie żywic nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji oraz surowców renomowanych firm o najwyższej jakości sprawia, że nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Dzięki pracy wykwalifikowanych pracowników naszej firmy z działu badawczo – rozwojowego, "EKOTECH" stale zwiększa swoją ofertę o nowe produkty oraz udoskonala już istniejące tak by nasze wyroby były satysfakcjonujące dla klientów na dzisiejszym rynku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych stale zwiększając ich liczebność oraz przeznaczenie. Z czasem do naszej oferty dołączyły wanny, krzesełka stadionowe, zbiorniki. Najnowszym produktem, w którego wytwarzaniu jesteśmy pionierami na rynku są płyty ostrzegawcze typu "Brajl". Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie produktów z żywic. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WODNIAK" - MARIUSZ KRAJCZEWSKI »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WODNIAK" - MARIUSZ KRAJCZEWSKI

  Firma FHU Wodniak działa w branży wodnego sprzętu ratunkowego. Dostarczamy wyposażenie ratunkowe na statki, jachty i łodzie. Naszymi odbiorcami są armatorzy statków, kluby żeglarskie, żeglarze i motorowodniacy uprawiający turystykę wodna. W sezonie letnim prowadzimy szkolenie motorowodne na patent sternika i starszego sternika motorowodnego. W ofercie posiadamy między innymi: - kamizelki ratunkowe - kamizelki asekuracyjne - koła ratunkowe - rzutki ratunkowe - pływaki ratunkowe z atestem PRS na statki śródlądowe Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszą dewizą jest: Minimalny zysk a maksymalne zadowolenie Naszych klientów. Zapraszamy do Firmy Wodniak.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SAMAR" WRONA JERZY »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SAMAR" WRONA JERZY

  Gdy udajemy się w letnią podróż, to jedną z najistotniejszych dla nas kwestii, jest kwestia bezpieczeństwa. Chcielibyśmy czuć się swobodnie na lądzie oraz na wodzie, która jest bardzo nieprzewidywalnym żywiołem. Dlatego też, jeśli decydujemy się spędzić kilka godzin, dryfując po jeziorze, to dobrze jest korzystać z najwyższej jakości sprzętu pływającego. A taki zapewni nam firma Samar. Długoletnie doświadczenie w branży przyczyniło się do tego, że ogromna ilość klientów zaufała już kajakom oraz rowerom wodnym naszej produkcji. A my ich nie zawiedliśmy. I nie mamy takiego zamiaru. Nieustannie usprawniamy nasz sprzęt, dzięki czemu staliśmy się marką znaną nie tylko w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »