Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'księgowość Poznań':

 • VESPA ŁUKASZ BROŻENIUK »

  VESPA ŁUKASZ BROŻENIUK

  SIGNATA to przyjazne biuro rachunkowe działające w Poznaniu. Księgowość prowadzona w firmie Signata to usługa stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, przystępne ceny i wygodę. Nasza oferta kierujemy do przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą. Naszych klientów rozliczamy w ramach: - Ksiąg Handlowych - Ryczałtu Ewidencjonowanego - Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia finansowe i Księgowe, a klientom zapewniamy pomoc merytoryczną, optymalne rozwiązania i profesjonalne podejście. Księgowość w Biurze Rachunkowym Signata to: - tanie rozwiązanie dostosowane do potrzeb, - biuro na wysiągnięcie ręki - lokalizacja optymalna dla klientów z Naramowic, Piątkowa, Winograd i Suchego Lasu, - zawsze sympatyczne podejście i zrozumienie, - staramy się na bieżąco organizować promocje dla naszych klientów co powoduje dodatkowe obniżenie kosztów prowadzonej księgowości. Trzymamy ceny w ryzach i jesteśmy bardzo elastyczni! Można to łatwo sprawdzić kontaktując się z nami w celu wycenienia usługi. Warto dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić. Pozdrawiamy i zapraszamy Biuro Rachunkowe Signata TANIA KSIĘGOWOŚĆ POZNAŃ USŁUGI KSIĘGOWE POZNAŃ KSIĘGOWOŚĆ POZNAŃ NARAMOWICE PIĄTKOWO SUCHY LAS OS. ŁOKIETKA

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR TRZYBIŃSKI "ARKOMP", "KREATYWNY KSIĘGOWY.PL", INDEX »

  PIOTR TRZYBIŃSKI "ARKOMP", "KREATYWNY KSIĘGOWY.PL", INDEX

  Biuro rachunkowe Kreatywny księgowy to przyszłościowe rozwiązania w tradycyjnym wydaniu. Firma stawia na bezpośredni kontakt z klientem, jak i umożliwia współpracę online. Duże doświadczenie, specjalistyczność, a oprócz tego zainteresowanie sprawami klientami sprawia, że spółce można zaufać. Prowadzi ona kompleksową obsługę klientów z zakresu pełnej jak również uproszonej księgowości. Oprócz tego biuro reprezentuje korporacji przed Urzędem skarbowym jak również ZUS-em. W ofercie spółki znajduje się także marketing kas fiskalnych oraz poradę prawną. Elastyczność i otwarcie na potrzeby nabywców to podstawa działalności biura. Za kluczowy cel firma postawiła sobie kreatywne podejście do problemów z jakimi musi zmierzyć się klient. W ofercie: Oferujemy: księgowość uproszczona – Książki Przychodów i Rozchodów, ryczałt, księgowość pełna – Księgi Rachunkowe, rozliczenia roczne PIT, reprezentowanie w Urzędach Skarbowych, powiadomienia i przypomnienia o należnościach do ZUS, pełen dostęp on-line do dokumentacji księgowej własnej firmy przez 24h/dobę, wirtualne biuro – jeśli nie masz adresu do zarejestrowania firmy wybranie tej usługi pozwala na wskazywanie adresu najmowanej powierzchni, jako adresu korespondencyjnego dla potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, prowadzenie usług administracyjnych Twojej firmy, przechowywanie dokumentacji firmowej, sporządzanie deklaracji PCC od umów cywilno -prawnych, sprawozdania do GUS i NBP, przygotowanie dokumentacji do wniosków kredytowych, sporządzanie raportów i analiz, wnioski o zwrot VAT na materiały budowlane, Kreatywny Księgowy otwarty jest również na pomoc przy wyprowadzaniu ksiąg firm z kłopotami.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE "KZ" KINGA ZEIDLER »

  BIURO RACHUNKOWE "KZ" KINGA ZEIDLER

  Biuro Rachunkowe "KZ" Kinga Zeidler powstało w roku 2004. Od początku swojej działalności Biuro "KZ" skupia się na usługach finansowo-prawnych, szczególnie zaś na prowadzeniu ksiąg rachunkowych, książek przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej oraz ewidencji kadrowo-płacowej. Swoim klientom Biuro "KZ" zapewnia także pełną obsługę w zakresie deklaracji US i ZUS, jak i pomoc przy rejestracji działalności. Oferowane wsparcie kierowane jest do małych, średnich oraz dużych firm.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o. »

  WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o.

  WysoccyZaborowscy to firma z tradycjami zatrudniająca wyłącznie wykwalifikowaną kadrę specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet zarządzanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć. W ofercie: WysoccyZaborowscy to przedsiębiorstwo z tradycjami zatrudniająca tylko wykwalifikowaną załogę ekspertów z potężnym doświadczeniem zawodowym nabytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, modyfikacjami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet administrowanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »