Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'krzewy ozdobne':

 • IBISAL-SOFT Artur Gancarski »

  IBISAL-SOFT Artur Gancarski

  Początki gospodarstwa sięgają 1958 roku. Jego założycielem był Stanisław Pudełko. W początkowym okresie funkcjonowania szkółki główną część produkcji roślinnej stanowiły: róże, cisy, cyprysiki, jałowce, świerki i żywotniki a w latach 60-tych do produkcji zostały wprowadzone pierwsze azalie i rhododendrony. Obecnie specjalizujemy się w roślinach ogrodu japońskiego takich jak: bonsai, azalie, klony, różaneczniki.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE " ROMERO" Alicja Czwarno »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE " ROMERO" Alicja Czwarno

  Gospodarstwo Szkółkarskie P. P. H. U. Romero specjalizuje się w prowadzeniu sadów jabłek, grusz i wiśni. Nasze produkty w głównej mierze trafiają na eksport. Od kilku lat prowadzimy również usługi w zakresie projektowania i utrzymania terenów zielonych. Prowadzimy również sprzedaż specjalnie wyselekcjonowanych gatunków roślin ozdobnych. W ofercie iglaki, rośliny skalniakowe, kwiaty balkonowe. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASTORE SPÓŁKA JAWNA JACEK ŁOPATEK - KRYSTYNA ŁOPATEK »

  ASTORE SPÓŁKA JAWNA JACEK ŁOPATEK - KRYSTYNA ŁOPATEK

  W naszym sklepie internetowym można kupić przepiękne rośliny ozdobne, które polecamy nie tylko do ogrodów prywatnych, ale i przestrzeni miejskich. Na szczególną uwagę zasługują drzewa liściaste, które powinny być uwzględniane podczas planowania terenów zielonych. Drzewa te z czasem odwdzięczą się imponującym wyglądem i będą dowodem na prowadzenie ekologicznego stylu życia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu i życzmy udanych zakupów.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »