Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'kontakt':

 • Marcin Łaganowski "Marant" Usługi Brukarskie i Roboty Drogowe »

  Marcin Łaganowski "Marant" Usługi Brukarskie i Roboty Drogowe

  "MARANT" jest firmą świadczącą kompleksowe usługi brukarskie i towarzyszące im roboty ziemne oraz roboty budowlane. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj inwestycji dostosowując się do potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi brukarskie z zakresu budowania dróg, chodników, ciągów pieszo-jezdnych, parkingów, podjazdów, płyt rynków, podwórek, alejek, itp. Oferujemy Państwu: - Układanie kostki brukowej - Przygotowanie podbudowy wraz z pracami ziemnymi - Układanie obrzeży i krawężników - Układanie palisad, gazonów oraz pozostałej galanterii betonowej - Wykonywanie drenaży i odwodnień - Stawianie murków - Układanie płyt tarasowych - Darmowy pomiar i wycenę wstępną

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Exacto sp. z o.o. »

  Exacto sp. z o.o.

  Exacto sp. z o. o. to agencja public relations, której innowacyjnym narzędziem informatycznym jest barometr komunikacji. Ten ekspercki system do realizacji profesjonalnych badań wewnętrznych i zewnętrznych, przeznaczony jest dla menadżerów, którzy chcą uniknąć błędów, a przede wszystkim prowadzić systematycznie projekty badawcze w swojej firmie. Zadania w obszarze media relations nasi pracownicy realizują w ramach pisania i wysyłania materiałów prasowych, stałego monitoringu mediów i kontaktu z dziennikarzami. Mamy również duże doświadczenie w organizacji konferencji prasowych i spotkań z dziennikarzami.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

  Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »